Позики на картку - як працюють кредити онлайн

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні пластикові банківські картки стали настільки популярні, що складно знайти людину, яка б користувалася тільки готівкою. І, звісно, сфера кредитування не залишилася осторонь і відреагувала на цю тенденцію. В Україні прослідковується особливо високий попит на позики на картку, і однією з компаній, яка запропонувала таку послугу, стала компанія «Ваша Готівочка».

У цій статті ми пропонуємо детально ознайомитися, яким же чином оформлюються онлайн позики на банківську картку: від основ до конкретних рекомендацій щодо оформлення заявок. Ви отримаєте максимум інформації про інтернет-кредити після прочитання цієї статті. Готові дізнатися всі нюанси того, хто і як може отримати позики на картку без довідки про доходи і зволікань? Тоді розпочнемо!

Як працюють позики на картку: нове слово у кредитуванні

Отже, позики на картку - це різновид кредитів, які передбачають позику грошей не готівкою, а переказуються на карточку. У сучасному світі відмінність між готівковим і дистанційним кредитуванням чимала, і безготівкові позики, безумовно, мають беззаперечні переваги. Розглянемо, які саме.

  • Можна оформлювати позики онлайн на картку шляхом заповнення заявки на сайті, не потрібно їхати у банк і очікувати, доки зможете зверутися до менеджера.
  • Заявки розглядаються моментально і переказ позики на картки відбувається впродовж п’ятнадцяти хвилин! Це зручно, погоджуєтеся?
  • Вам не потрібні довідки і поручителі, ми оформлюємо позики на картку без відмови навіть тим клієнтам, які в минулому мали проблеми з погашенням кредитів і, у підсумку, отримали неідеальну кредитну репутацію.

Час дізнатися, як саме скористатися перевагами для власної користі. Отже, розповідаємо, как оформлювати онлайн позики на банківську картку у нашій компанії.

Як оформлюють позики онлайн на картку: пам’ятка для клієта

Розпочнемо з документів. Ми вже говорили, що Вам не доведеться хвилюватися через великий пакет документів. Ми переказуємо позики на картку без довідки про доходи і все, що потрібно, так це паспорт і ІПН. І це справжнісінька правда! Якщо Ви пенсіонер, то додатково необхідно пенсійне посвідчення. Алгоритм оформлення позики на картку надзвичайно простий:

  • відкриваємо головну сторінку сайту «Ваша Готівочка»;
  • вибираємо суму (ми видаємо позики онлайн на картку на суму до 7000 гривень);
  • вибираємо період, впродовж якого користуватися грошима (за необхідності, його можна буде продовжити).

Потім залишається лише заповнити заявку і гроші надійдуть на Вашу карточку за лічені хвилини. Звісно, ми видаємо позики на картку всім і не відмовляємо через кредитну історію, форму працевлаштування тощо (є лише декілька нюансів, які варто врахувати).

Хто отримує позики на картку без відмови: збільшуємо шанси

Гарантувати позики на картку без відмови ми можемо лише в тому разі, якщо позичальник уважно поставиться до процедури оформлення. Нічого складного немає і впорається кожен. Отже, підтверджуються позики онлайн на картку безготівковим банківським переказом, якщо заявка заповнена коректно, карточка видана одним з українських банків, має дійсний термін і логотип MasterCard або Visa на лицьовій стороні.

Будь ласка, зверніть увагу на правильність вказаних даних у заявці. Так як всі заявки на позику на картку розглядає комп’ютер (завдяки чому ми і змогли зробити оформлення моментальним), він не відрізняє випадково допущені помилки від тих, хто навмисне намагається відкрити кредит на вигадане ім’я. Тому, будь-яка неправильно вказана літера або цифра можуть стати причиною для блокування заявки. Вихід є - уважно спостерігайте за інформацією, яку Ви вказуєте.

У нас Ви можете отримати позики онлайн на картку найбільш простим і швидким способом з усіх існуючих на сьогоднішній день. Ми - провідна українська мікрокредитна компанія, яка відкрила на вітчизняному ринку таку послугу і будемо раді запропонувати Вам свою допомогу!