Позики на банківську картку, обирайте вигідні варіанти

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні банківської пластикової картки немає хіба що у дитини. Безготівкові операції поступово витісняють готівкові. Зарплати, пенсії, стипендії – всі ці виплати поступають на картки. Сплата за комунальні послуги, покупка продуктів, медикаментів та інших речей - за все це легко розрахуватися карткою. Переводити гроші в готівку не вигідно, так як за сняття грошей знімається комісія. Саме тому, позики на банківську особисту картку стають більш затребуваними.

Коли позики на банківську картку вигідніше кредитів готівкою?

В той час, коли всі платежі і грошові надходження пов`язані з банківськими картками, готівкою користуються набагто рідше. Навіщо тоді зв`язуватися з готівковими кредитами, якщо є можливість оформлювати позики на банківську платіжну картку - безготівково.

Розглянемо ситуацію: наприклад, Ви придбали побутову техніку, взявши розстрочку на картку. Платежі списуються атоматично, незалежно від балансу картки. Якщо ж сума не покриває розмір обов`язкового платежу, то він буде вважатися простроченим або картка піде «в мінус». Відповідно, якщо списання відбувається за рахунок коштів, які не належать власнику картки, він сплачує додатковий відсоток за користування кредитним лімітом, а комісія збільшується. В такому разі набагато вигідніше оформлювати позику на банківську платіжну картку, Україна входить до переліку країн, в яких діють міжнародні платіжні системи Visa та MasterCard.

Інший приклад. Ви збираєтеся зробити покупку, розрахувавшися карткою. Якщо Вам не вистачає грошей, розраховувати на те, що наступного разу вдасться зекономити – нерозумно. Найправильнішим рішенням буде відкрити позику на банківську картку, Україна всі міста обслуговуються в «Ваша Готівочка» 24/7. Ми кредитуємо клієнтів на умовах, які вони обираються самостійно.

Оформлюйте онлайн позики на банківську картку, не відволікаючись від справ

Щоб відкривати онлайн позики на банківську картку, не обов`язково після роботи звертатися до відділення або витрачати час у власний вихідний. «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам пройти реєстрацію дистанційно. Після цього, Ви зможете оформити позику онлайн на банківську картку, Україна і її законодавча база не обмежує кредиторів у формах видачі позик. Тому, наші клієнти можуть обирати не тільки умови кредитування, але і як оформлювати позики, на банківську картку або готівкою.

Реєстрація на позику онлайн на банківську картку, Україна може бути пройдена незалежно від Вашого місця знахождення. Після реєстрації, кожному учаснику програми мікрокредитування надається доступ до «особистого кабінету» через який створюються заявки на онлайн позики на банківську картку або на кредит готівкою у відділенні.

Щоб отримати доступ до «особистого кабінету» необхідно заповнити анкету клієнта, де зазначається особиста і контактна інформація, ІПН та дата рождения. Код платника податків дозволяє підтвердити, що картка належить саме Вам. Дата народження зазначається для визначення форми кредитування. Отримувати онлайн позики на банківську картку можуть особи у віці 21 до 70 років, а готівкові позики доступні громадянам від 18 років.

Вигідні умови позики на банківську картку, Україна обслуговуються 24/7

Після того, як пройдена реєстрація і отриманий доступ до «особистого кабінету» залишається тільки оформити заявку. В «Ваша Готівочка» онлайн позику на банківську картку, як і позику готівкою, оформлюють на суму не більше дев'яти тисяч гривень. Ви можете обрати будь-яку суму, починаючи від двохсот гривень, в залежності від власних потреб. Орієнтуючись на відсоткову ставку розміром в 2%, оберіть термін користування грошима від 1 до 16 діб. В день, який зазначений як дата повернення грошей, клієнти мають право внести суму нарахованих комісійних і оформити заявку на пролонгацію кредиту.

Підтверджені позики на банківську картку можуть бути використані на будь-які особисті потреби, кредитори не обмежують клієнтів і не регламентують можливі способи перенаправлення коштів.