Позики грошей онлайн і кредити готівкою від «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Навряд чи знайдеться той, хто стане сперечатися, що позики грошей - це найшвидший і найпростіший спосіб виправити фінансове становище. Щоб можливість позичити гроші була дійсно вигідною і зручною, звертайтеся в «Ваша Готівочка». Ми кредитуємо українців 24/7.

Вигідні і доступні позики грошей від «Ваша Готівочка»

Існує безліч варіантів, які дозволяють отримати позики грошей терміново, в деяких випадках на допомогу приходять спеціалізовані компанії, а іноді друзі чи знайомі. До спеціалізованих компаній можна віднести мікрокредитні установи, ломбарди чи банки.

В банках позики грошей – послуга, яка дотсупна не всім клієнтам. По-перше, особи, які звертаються до банківських установ, забов`язані надати довідки про дохід і підтвердити наявність офіційного працевлаштування. По-друге, наявність виписки по зарплатні ще не є підставою для ухвалення заявки на кредит. Оцінюється кредитоспроможність клієнтів згідно зі складом родини, соціальним статусом та іншими факторами.

Студенти, пенсіонери, домогосподарки і тимчасово безробітні отримати позики грошей в банку не зможуть за жодних обставин.

Ломбард - альтернативний варіант. Якщо у Вас є коштовні речі, які можна закласти, то послуги такої організації виручать. Але, які гарантії, що Ви зможете своєчасно викупити закладені речі і повернути борг? Погодьтеся, ризикувати майном не варто.

І, врешті-решт, мікрокредитні компанії - це кредитуючі установи, які надають позики грошей клієнтам без довідок, перевірок - лише на підставі паспорту.

Як отримати позику грошей готівкою або на картку?

«Ваша Готівочка» вийшла на фінансовий ринок України ще у 2012 році, запропонувавши українцям можливість взяти позику грошей на вигідних умовах. Окрім лояльної системи, яка дозволяє кожному відкривати кредити, позичальники можуть обирати відповідні умови кредитування.

Щоб стати клієнтом компанії, необхідно пройти реєстрацію і оформити заявку на кредит. Зареєструватися можна в будь-якому з відділень компанії, які розташовані у більшості міст України. Крім того, наші клієнти мають можливість реєструватися самостійно, не прив`язуючись до графіку роботи відділень.

Наші офіси обслуговують клієнтів щоденно, без вихідних, технічної і обідньої перерви з 8-ї до 20-ї години. Дізнатися їх розташування можна у операторів call-центру або скористувавшися картою компанії. Карта розміщена в розділі «Контакти». Обирайте область і назву населенного пункту, в якому Ви мешкаєте або знаходитеся, на екрані побачите відмітки з точним місцем розташування відділень, де можна отримати позики грошей терміново після реєстрації і оформлення заявки.

Для самостійної реєстрації, достатньо заповнити анкету клієнта онлайн. Отримайте доступ до Особистого кабінету, за допомоги якого далі зможете оформити заявку на кредит.

Щоб перейти до реєстраційної форми і отримати позику грошей, необхідно натиснути на головній сторінці сайту кнопку «Отримати позику». Вона знаходиться під кредитним калькулятором. В анкеті потрібно заповнити всі поля і надати особисті і контактні дані, код ІПН, а також зазначити точну дату народження.

Щоб взяти позику грошей, багато часу не знадобиться!

Документи, які знадобляться, щоб отримати позику грошей, – паспорт, ідентифікаційний код та пенсійне посвідчення (тільки для пенсіонерів). У разі, якщо клієнт оформлює позику грошей готівкою, документи мають бути надаті менеджерам в оригіналі.

Під час оформлення безготівкової позики, замість оригіналів документів використовують дані власника картки. Заявка по кредиту буде підтвердженна лише за умови повного збігу інформації про власника картки і кредитоотримувача.

Що стосується умов кредитування в «Ваша Готівочка», позика грошей може досягати 9000 гривень. Мінімальний розмір кредиту складає 200 гривень. Яку суму вказувати в заявці, Ви обираєте самостійно.

Період, протягом якого клієнти можуть вільно розпоряджатися грошима, складає 16 діб. Погасити кредит можна вже через 24 години після оформлення. Повернути кредиторам гроші можна так само, як і була відкрита позика - готівкою у відділенні або безготівковим переказом за допомоги онлайн сервісу. Крім того, клієнти можуть провести банківський переказ за реквізитами компанії.

Якщо на момент повернення позики Ви не будете готові розрахуватися з «Ваша Готівочка», можете оплатити нараховані комісійні і подати заявку на продовження кредитного періоду.