Позикою гроші чи мікрокредит від «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Знайти гроші позикою терміново та отримати необхідну суму до зарплати можна різними способами. Найбільш простий – позичити трішечки у друзів чи знайомих, звісно, якщо в числі ваших приятелів є ті, хто дасть позикою гроші і не має проблем, пов’язаних із нестачею коштів.

Ще один варіант – віддати в якості застави цінне майно, безумовно, це не гроші позикою терміново, а оформлення застави – певною мірою ризикована операція. Якщо ви звертаєтеся до ломбарду, то підписуєте договір, де чітко вказується період, протягом якого майно не може бути реалізованим. Якщо ви запізнитеся хоча б на день, із поверненням коштів майно буде реалізовано, ви більше не зможете його повернути у власне користування.

Отримати позикою гроші без застави та ризиків можливо!

Частіше за все, за необхідності взяти гроші позикою, люди обирають банківське кредитування. Доцільність оформлення позики грошей в банках викликає численні суперечки. Якщо вам необхідна невелика сума на короткий період, то банківський кредит можна назвати найменш раціональним рішенням. По-перше, необхідно зібрати пакет документів, що підтверджує вашу кредитоспроможність. По-друге, знайти час для реєстрації. По-третє, умови банківського кредитування не передбачають надання позик на короткостроковий період та не розглядаються можливість дострокового погашення кредитів.

Нарешті, відсоткова ставка та штрафні санкції – найбільш вагомий аргумент не на користь банківського кредитування. За протермінування, дострокове погашення прийдеться платити дорого.

Вигідні позики грошей від «Ваша Готівочка»

Найбільш зручний спосіб отримати необхідну суму – позика грошей у мікрофінансових компаніях, якою є «Ваша Готівочка». Ми не обмежуємо наших клієнтів у виборі умов кредитування та не ставимо питань про мету отримання коштів, надаючи позикою гроші при першому ж зверненні.

Програма мікрокредитування дозволяє взяти гроші позикою будь-яким із зручних способів – готівкою чи на карту банка. Також, клієнти можуть обирати спосіб реєстрації. Ви можете обирати будь-яке з відділень, куди звернутися за допомогою менеджерів відділень, чи пройти реєстрацію в режимі онлайн.

Відділення «Ваша Готівочка» приймають заявки на позику грошей щоденно в робочий час, віддалений сервіс дозволяє відкривати кредити цілодобово, будь-якої миті. Дистанційне обслуговування дає змогу нашим клієнтам проходити реєстрацію та відкривати кредити просто з дому.

Можливість взяти гроші позикою просто з дому

Щоб отримати доступ до послуг компанії, необхідно зареєструватися в програмі мікрокредитування. Після підтвердження доступу, ви зможете оформлювати заявки на позики грошей готівкою та на карту, виключно за власним бажанням. Заявка містить поля, де клієнти вказують суму коштів до отримання та період погашення позики.

Сума може бути будь-якою в межах від двохсот до дев'яти тисяч гривень. Строк не залежить від суми та встановлюється на період не більше шістнадцяти днів. Якщо ви плануєте користуватися кредитом довше, вам просто знадобиться сплатити нараховані комісійні та подовжити період кредитування, це може бути подовження ще на шістнадцять днів із можливістю повторної пролонгації необмежену кількість разів.

Відкривати кредити та отримувати позикою гроші мають право українці, у яких є внутрішній паспорт та персональний ІПН. Цього пакету документів буде достатньо, щоб отримати гроші готівкою, якщо вам вже виповнився 21 рік. Клієнтам молодше вказаного віку надається змога оформлювати позики на карту з 18-ти років. Пенсіонери до 70-ти років обслуговуються на аналогічних умовах в разі надання пенсійного посвідчення.

Не шукайте складних шляхів, звертайтеся до «Ваша Готівочка» та отримайте гроші, коли вони вам знадобляться.