Позика за паспортом - легко оформити і просто отримати

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Стикатися з нестачею грошей доводилося кожному хоча б раз у житті. Вийти з фінансової кризи можна різноманітними способами - за допомоги жорсткої економії, позичити у друзів чи знайомих або отримати кредит в банку.

Під час оформлення банківського кредиту виникає проблема збіру необхідних документів для підтвердження платоспроможності, а на це необхідно багато часу. Фінансові організації мікрокредитування пропонують швидко отримати кредит без оформлення довідок про дохід -  позику за паспортом, яка доступна кожному українцю.

Де і як оформити позику за паспортом

Сьогодні майже по всіх містах України відкриті стаціонарні відділення «Ваша Готiвочка», в яких можна скористатися послугою миттєвого кредитування.

Навідміну від традиційних банків, де для отримання позики необхідно надати великий пакет документів, в мікрокредитних організаціях можна оформити позику за паспортом без додаткової тяганини.

Хоча у мікрокредитуванні передбачений розмір позики від декількох сотен до декількох тисяч, проте такі організації привертають кредитоотримувачів простотою оформлення і швидкістю видачі коштів.

Оформити позику за паспортом і кодом можна в одному зі стаціонарних відділень компанії «Ваша Готiвочка». Вам достатньо заповнити анкету, в якій вказуються особисті дані і за лічені хвилини зможете отримати позику за паспортом, не надаючи довідку про дохід з місця роботи.

Взяти кредит терміново: кращі гарантії від «Ваша Готівочка»

Якщо Вам знадобилося взяти кредит терміново, звертайтеся до компанії «Ваша Готiвочка». Оформити позику можна в одному зі стаціонарних відділень або залишити заявку на сайті компанії.

«Ваша Готiвочка» відрізняється:

  • простими і зрозумілими умовами кредитування;
  • лояльним ставленням до клієнтів;
  • гарантією конфіденційністі особистих даних клієнтів.

Щоб взяти кредит терміново, Вам не доведеться пояснювати з якою метою оформлюється грошова позика. Достатньо буде надати паспортні дані і ідентифікаційний код, щоб протягом декількох хвилин отримати відповідь.

Саме тому взяти кредит терміново – задача цілком доступна для кожного повнолітнього громадянини, яка не вимагає витрачати час ні на очікування позики, ні на підтвердження платоспроможності.

Отримати позику онлайн за паспортом просто

Щоб взяти кредит терміново, не обов`язково приходити до стаціонарного відділення. Достатньо зайти на сайт компанії «Ваша Готiвочка» і оформити позику онлайн за паспортом і кодом.

На сайті необхідно зареєструватися і оформити заявку на кредит, вказавши бажані суму та період користування грошима. Тут же, на сторінці сайту, побачите суму до повернення з урахуванням відсотків.

Онлайн-оформлення заявки на кредит зручне тим, що система працює цілодобово, і зайнятися оформленням заявки можна в будь-який зручний час. Оформити позику онлайн за паспортом Ви зможете буквально за декілька хвилин. Якщо Ви надали достовірні паспортні дані, то доведеться зачекати лише декілька хвилин, щоб отримати рішення по заявці.

Вся процедура оформлення складає приблизно 15 хвилин і, якщо рішення буде позитивним, Ви зможете отримати позику за паспортом на картку, номер якої вказується в заявці.  Отриманну позику за паспортом на картку можна зняти у найближчому банкоматі або розраховуватися банківською карткою. Якщо не маєте змоги повернути кредит в обумовлений термін, то і тут «Ваша Готiвочка» іде назустріч своїм позичальникам, дозволяючи продовжити користуватися позикую довше без штрафу і пені. Для цього необхідно сплатии нараховані комісійні за фактичний період користування грошима.

Способів повернення кредиту існує так само декілька: онлайн через «особистий кабінет», готівкою в будь-якому відділенні компанії або в банку.