Позика з поганою кредитною історією - не привід для відмови

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Що роблять люди, які потребують позику з поганою по виписці УБКІ кредитною історією вкрай терміново? Дехто шукає компанії, де незалежно від обставин можна взяти грошовий кредит, звертаючись з поганою кредитною історією швидко і на доступних умовах. Іншим доводиться просити близьких родичів чи друзів взяти позику на власне ім`я.

Трапляються випадки, коли немає можливості відкрити позику навіть за допомоги третіх осіб з поганою чи несформованою кредитною історією, а потреба у грошах термінова. Тоді, доводиться звертатися до послуг ломбардів. Але, частіше за все, результатом звернення до таких установ є те, що позики з поганою по результатам перевірки кредитною історією не повертають, а заставне майно переходить у власність кредиторів.

Що ж робити в такому випадку і до кого звертатися, якщо вкрай терміново потрібен споживчий кредит з поганою або несформованою кредитною історією, бажаніше без застави, поручителів та довідок? 

Грошові позики з поганою або непідтвердженною кредитною історією, як оформити і де взяти?

Не забувайте, що способів вийти із скрутного становища значно більше, ніж думаєте. Якщо Ви звикли до того, що кредити оформлюються лише в банках, тоді Ви дійсно не шукали альтернативи. Після того, як в Україні з`явилися мікрокредитні компанії, однією з яких є «Ваша Готівочка», позики навіть з поганою і несформованою кредитною історією стали доступними. Більш того, ми видаємо кредити онлайн до 7 тис. грн. з поганою кредитною історією на банківські картки всіх типів. За допомоги глобальної мережі інтернет, зареєструватися на сайті компанії і подати заявку на онлайн позики з поганою або несформованою в УБКІ кредитною історією можна незалежно від часу та того, де Ви знаходитеся.

Для того, щоб отримати кредит навіть з поганою кредитною історією, не має значення онлайн чи готівкою, необхідно пройти реєстрацію і виконати деякі вимоги кредиторів. Якщо Ви вже досягли 21 року, маєте паспорт громадянина України з номером ІПН та банківську картку, то без проблем отримаєте кредит через інтернет онлайн з поганою статистикою та кредитною исторією протягом 15 хвилин після оформлення заявки.

Швидка позика з поганою кредитною історією, не залишайте застави та не шукайте поручителів.

Існує всього декілька причин, через які клієнти «Ваша Готівочка» не зможуть отримати позику з поганою і навіть позитивною кредитною історією ні готівкою, ні на картку.  Перша - це вік. Друга - надання невірної інформації про себе під час реєстрації. Третя - це спроба формити кредит онлайн з поганою кредитною історією на підставну особу. І, врешті решт, наявність заборгованностей перед «Ваша Готівочка».

Позики готівкою видають з 18 років, а кредити онлайн з поганою або ще не відкритою історією дають особам від 21 року. Якщо залишилися заборгованності перед компанією, необхідно лише розрахуватися з кредиторами. Лише після цього, Ви зможете оформити нову позику.

Клієнти, які намагаються взяти кредит на третю особу, частіше за все потрапляють до «чорного списку» і більше не матимуть змоги звернутися до кредиторів. Ще одне важливе зауваження - оформлюючи онлайн позику на «пластик» з поганою кредитною історією, переконайтеся, кому належить банквіська картка. Гроші будуть перераховані лише в тому разі, якщо дані картки та у заявці співпадатимуть.

На яких умовах можуть відкрити кредит онлайн з поганою кредитною історією в «Ваша Готівочка»

Окрім можливості відкрити споживчий кредит з поганою кредитною історією без надання виписок про середньомісячний дохід, поручителів, застав, клієнти мають можливість обрати умови кредитування.

«Ваша Готівочка» підтверджує заявки на позики з поганою кредитною історією до 7000 гривень. Мінімальна сума кредитування складає 200 гривень. Програма мікрокредитування у «Ваша Готівочка» розрахована від 1 до 16 днів. Ви можете відкривати позики з поганою кредитною історією і не робити внеску.

Якщо закрити кредит на 16-й день не можете, скористуйтеся послугою пролонгації. Для цього потрібно сплатити суму комісійних, нарахованих за фактичні дні користування. Крім того, дострокове погашення може бути проведено без штрафу та пені.

Щоб повернути гроші, зверніться до менеджерів у відділення або поверніть гроші онлайн карткою на сайті.

Українська