Позика в Україні – швидко, просто та доступно з «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Доки ви думаєте, де взяти грошей – інші вже оформлюють позику у «Ваша Готівочка». Ми готові позичити гроші сім днів на тиждень. Звернутися за кредитом онлайн можна будь-якої миті протягом доби.

Як відкрити позику у «Ваша Готівочка»

Якщо раніше ви не користувалися послугами нашої компанії, то зробіть це просто зараз! Ми розкажемо, що необхідно зробити, щоб отримати кредит. Оформити позику можна на сайті компанії за декілька хвилин. Все вкрай просто: клієнт реєструється, вказує інформацію про себе та чекає на переказ коштів.

Для відкриття позики необхідно надати свої паспортні дані та індивідуальний код платника податків. З нами вам не доведеться турбуватися через довідку про доходи чи про поручників. Вкажіть ваш номер мобільного, щоб ми могли зв’язатися з вами та підтвердити операцію. Наші клієнти можуть оформлювати позики незалежно від мети використання коштів. Наприклад, вам терміново знадобилися гроші на ремонт авто, придбання побутової техніки, сплату медичних послуг чи інше – ми точно зможемо допомогти.

Завдяки «Ваша Готівочка», українці можуть отримувати позики швидко. Все частіше українці відмовляються від банківських послуг та обирають мікрокредитны компанії. Спричинено це відсутністю необхідності довго очікувати на розгляд заявки та сплачувати шалені відсотки. Оформлювати позики в мікрофінансових компаніях абсолютно безпечно. Наші клієнти не переймаються щодо сплати перших внесків та не займаються оформленням застави.

Ми зможемо оформити кредит в тій сумі і на той період, що будуть зручними саме для клієнта. Ми пропонуємо вам обирати на яких умовах отримувати термінові позики виключно на власний розсуд.

Всього 15 хвилин і позики будуть оформлені

Для того, щоб відкривати термінові позики, необхідно мінімум часу та мінімальний пакет документів. Погодьтеся, вирішити будь-яке фінансове питання завжди хочеться як найшвидше. «Ваша Готівочка» кредитує миттєво. Гроші опиняються на картці одразу ж після підтвердження заявки. Якщо необхідні позики терміново, заявку можна створити в режимі онлайн 24/7.

Не варто хвилюватися, що вам буде відмовлено у наданні кредиту. Існує певний і суворо регламентований перелік причин, з яких отримувати позики онлайн не дозволяється. Дізнатися чи буде вам надана позика, чи ні зовсім не складно. Наші менеджери та оператори залюбки дадуть відповіді на усі ваші питання.

Навіть, якщо ви звертаєтеся до компанії вперше і до цього взагалі не користувалися послугами кредиторів, не варто хвилюватися: позики через інтернет підтверджуються без перевірки кредитної історії. Як і безготівковий кредит, готівкова кредитна позика надається лише за умови надання персональної інформації про клієнта.

Головною перевагою кредитування у «Ваша Готівочка» є вигідні умови. Комісія становить 2% від суми позики. Перш, ніж створити та подати заявку, ви можете дізнатися, скільки грошей необхідно буде сплатити, аби закрити кредит. Допоможе визначитися із умовами кредитування наш кредитний калькулятор, розташований нагорі сторінки та головній сторінці сайту.

Термінові позики – допомога завжди під рукою

Оскільки інтернет позики стають все більш популярними серед українців, ми намагаємося зробити мікрокредитування онлайн все біль доступним. Перш, ніж підписувати договір про кредитування, радимо вам уважно ознайомитися із договором про надання послуг. Отримати інтернет позику ви зможете за умови, що вам вже є 21 рік, але ви не старше 70-ти років. Також, вам необхідно мати на руках паспорт та ІПН. Пенсіонерам знадобиться пенсійне посвідчення. Банківська карта, на яку оформлюється переказ має належати виключно вам.

Час, протягом якого оформлюється позика через інтернет, становить не більше півгодини. Гроші переказуються на будь-яку карту, видану українським банком незалежно від того, яка у вас кредитна історія. Незалежно від того, чи є у вас постійне місце роботи та чи працевлаштовані ви офіційно, ми зможемо надати вам в користування від 200 до 9000 гривень. Це може бути позика до зарплати, гроші на придбання квитів, сплати комунальних послуг та будь чого іншого.

Не дивлячись на те, в якому обсязі ви хочете отримувати позики в інтернеті, період їх використання не може перевищувати 16-ти днів. Хочете отримати гроші на один день? Це також не проблема!

Погашати отримані позики в інтернеті так само просто, як і відкривати. Зробити це можна переказом з карти, на яку відкривалася позика, банківським переказом або готівкою у відділеннях компанії.

Користуватися послугами «Ваша Готівочка» можна необмежену кількість разів. Проходьте реєстрацію та отримуйте доступ до кредитів від «Ваша Готівочка» будь-якої миті, коли вам знадобляться гроші.