Позика онлайн на картку: оформлюємо миттєво та без відмови

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Термінова необхідність в коштах може виникнути зненацька. Щоб не потрапити до безвихідного становища, ми рекомендуємо вам шукати вигідні шляхи вирішення проблеми. Одним із варіантів є позика онлайн на картку, що може бути оформлена миттєво. Без довготривалих перевірок, швидко та просто. «Ваша Готівочка» – доступне рішення наявних фінансових труднощів.

Позика онлайн на карту: оформлюємо без зайвих питань

У випадку, коли ситуація здається патовою та немає до кого звернутися, ви завжди можете розраховувати на допомогу «Ваша Готівочка». Ми відкриваємо позики, не вимагаючи від клієнтів численних довідок та не робимо оцінку кредитоспроможності. Ми просто надаємо гроші у користування, коли вони вам необхідні.

Згідно програми мікрокредитування, за якою здійснює свою діяльність «Ваша Готівочка», українці мають право оформити позику онлайн на карту на довільний строк, від одного дня до 16 діб. Скористатися послугою можна будь-якої миті протягом доби, оскільки онлайн сервіс обслуговує заявки клієнтів 24/7. Щоб не витрачати час на розрахунок того, скільки грошей ви муситимете повернути компанії, аби погасити кредит, що був відкритий як позика онлайн на картку, скористуйтеся кредитним калькулятором, який розміщено нагорі сторінки, яку ви зараз читаєте.

Після того, як ви визначитеся із комфортними для вас умовами кредитування, вам залишиться лише пройти реєстрацію, створити заявку на позику онлайн на картку та дочекатися, поки гроші опиняться на рахунку вашої картки.

Що необхідно мати при собі, щоб отримувати позики онлайн на картку?

Безготівкові позики користуються шаленою популярністю через їх доступність та швидкість, з якою вони оформляються. «Ваша Готівочка» надає позики онлайн на картку українцям 24/7. Це не дивно, оскільки можливість зареєструватися в програмі мікрокредитування, маючи під рукою лише мобільний телефон із доступом в інтернет, – це справді зручно.

Ви гарантовано зможете отримувати позики онлайн на карту за наступних умов:

· ваш вік не менше 18 років та не старше 70 років;

· ви маєте активну банківську картку;

· у вас є мобільний телефон;

· ви можете надати нам ваші паспортні дані та ІПН для ознайомлення.

Анкета клієнта на позики онлайн на картку містить наступні питання:

· ПІБ клієнта;

· контактні дані (номер мобільного та електронна адреса);

· код ІПН;

· дата народження.

Заповнивши поля анкети, ви отримаєте доступ до «особистого кабінету», де і зможете створити заявку на кредит. Заявка має містити інформацію про те, в якому обсязі ви хочете отримувати позики онлайн на карту, протягом якого терміну збираєтеся використовувати кошти. Зверніть увагу, що гроші будуть перенаправлені на картку миттєво після підтвердження заявкию У випадку, якщо дані про власника картки і реєстраційні ідентичні, сама ж карта має бути зареєстрована у міжнародних платіжних системах Visa чи MasterCard.

Щоб отримувати позики на карту терміново більше нічого не потрібно, лише виконати зазначені вимоги програми мікрокредитування. Ми не вимагаємо від клієнтів довідки про доходи, не робимо запит за місцем роботи, не цікавимося станом сім’ї та не перевіряємо кредитну історію. Головне, у випадку, коли оформлюються позики на карту терміново, щоб клієнт не мав поточних заборгованостей перед «Ваша Готівочка», мав відповідний вік та надав достовірну інформацію при реєстрації. Ще одна деталь: використовувати дані близьких родичів чи членів родини, оформлюючи позики на карту терміново, суворо забороняється. У протилежному випадку, ваша заявка буде одразу ж відхилена без можливості повторного розгляду.

Яку вигоду дають позики на карту терміново? Які їх переваги?

Отримати фінансову допомогу від «Ваша Готівочка» має право кожен українець, без участі поручників, оформлення застави та інших типових вимог. Ми не лише пропонуємо вам можливість отримати позику на картку миттєво цілодобово, але й видаємо гроші готівкою на руки. Якщо швидка позика на картку без відмови може бути відкрита і через інтернет в режимі онлайн, і у відділенні, готівку ви отримаєте лише завітавши до офісу «Ваша Готівочка». Для успішного підтвердження заявки на готівковий кредит, вам знадобиться мати при собі оригінал паспорту та ІПН.

Щоб детальніше дізнатися, де і як оформити швидку позику на карту без відмови, ви можете зателефонувати на «гарячу лінію» нашої компанії або ж спробувати просто зараз натиснути кнопку «отримати позику» на кредитному калькуляторі нагорі сторінки. Ви витратите лише півгодини, а натомість отримаєте онлайн позики на банківську картку терміново саме на тих умовах, які встановите самі.