Позика на картку - як зробити запит на переказ грошей

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні банківські карточки стали повноцінним інструментом фінансових відносин. Перекази повністю автоматизовані, тому гроші можна переказувати дуже і дуже швидко. При цьому історія операцій зберігається і її можна переглянути будь-якої миті. Ці переваги забезпечили високий попит на пластикові картки, адже в такий спосіб можна і отримувати зарплату, і розраховуватися за послуги, і робити покупки в інтернеті.

Але, використовувати ці зручні переваги можна не тільки для витрат. Банківські картки стали ідеальним інструментом для різноманітних фінансових операцій, в тому числі - для споживчого кредитування. Сьогодні позику на банківську картку без сумніву можна названити найбільш зручним способом оформлення кредиту.

У цій статті ми пропонуємо Вам дізнатися про особливості позики на картку, в чому їх переваги порівнянно з готівковими кредитами і як оформити заявку.

Що таке позика на картку і які її особливості?

Отже, позика на картку - це форма кредитування, при якій грошові кошти переказуються на карточку клієнта. В Україні таку послугу надає провідна компанія «Ваша Готівочка». Оформлюються позики онлайн на картку, тому Ви можете заповнити заявку в будь-якому місці, де буде зручно - вдома, на роботі або у гостях. Вам потрібен тільки доступ до інтернету і два документи - паспорт та ІПН. Пенсіонерам знадобиться ще і пенсійне посвідчення.

За своїми основними характеристиками позика на картку в Україні мало чим відрізняється від звичайної позики готівкою, але при цьому процедура оформлення виявляється дедалі простішою. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як отримати позику на картку в Україні для себе і гарантовано отримати позику на картку без відмови, але це буде трохи пізніше. А поки що давайте детальніше поглянемо на те, чим онлайн кредит краще за позику готівкою.

Чим позики онлайн на картку краще за готівкові?

Банківські карточки - це те, без чого сучасна людина вже не уявляє свого життя: банкоматів працює багато, термінали також є фактично у кожному магазині, більшість товарів можна замовити онлайн і розрахуватися карткою через інтернет. Можливість оформити позику на картку Україна отримала не так давно, проте зараз послуга стала максимально затребуваною.

Розраховуватися карткою набагато зручніше, сама карточка не займає забагато місця і дозволяє зберігати гроші у безпеці. Навіть у разі втрати картки, Ви можете моментально заблокувати її і ніхто не зможе скористатися Вашими грошима. Це стосується і такої послуги, як позики онлайн на картку - це швидко, зручно, вигідно і безпечно.

До того ж, завдяки онлайн-технологіям позику на картку в Україні можна отримати в будь-якій точці країни, що для жителів невеличких міст вагомий аргумент на користь такого кредиту. Крім того, якщо Ви оформлюєте позику на картку, Вам не потрібно ходити у банк і чекати у чергах. Не менш важливим для багатьох залишається і той факт, що можна отримати фінанси безготівковим переказом, а не після особистого візиту до представництва компанії. З психологічної точки зору - це дуже приємно, саме позики онлайн на картку дозволяють уникнутки цих незручностей.

Оформлюємо позику на картку в Україні послідовно

Отже, Ви вже знаєте, що такое позика на картку, як вона працює і в чому її основні переваги. Настав час дізнатися, як скористатися цією послугою. Вам потрібно виконати всього декілька нескладних дій:

  • відкрити головну сторінку сайту компанії;
  • вибрати на головній сторінці суму і період користування. Зверніть увагу, що позики онлайн на картку видаються на період до 16-ти днів і у разі необхідності Ви зможете його продовжити;
  • заповнити заявку і зачекати, доки ми перекажемо гроші на Вашу карточку.

Всі заявки перевіряє комп’ютер і для отримання позики на картку без відмови потрібно заповнювати всі поля коректно без помилок. Інакше система сприйме це за спробу взяти кредит на вигадане ім’я і автоматично заблокує заявку.

Можливість відкрити позику на карту Україна надала з великим натхненням. Популярність цієї послуги стрімко збільшується і ми раді бути компанією, яка надає цю інноваційну послугу на фінансовому ринку нашої країни!