Позика на картку онлайн вирішить Ваші проблеми!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Оформлення позики у «Ваша Готівочка» - простий та доступний спосіб отримати гроші. Для цього необхідно тільки подати заявку, яка заповнюється через «Особистий кабінет» на сайті компанії. У нас вигідні і прозорі умови кредитування для всіх без виключень, незалежно від того, готівкою або безготівково оформлюється кредит. Клієнтам компанії надається можливість визначати умови (суму і період користування) і обслуговуватися навіть не виходячи з дому, завдяки доступу до інтернету і сайту компанії.

Оформимо онлайн позику на картку без відмови кожному

Не хочете просити гроші в борг? Намагаєтеся приховати свої фінансові труднощі від оточуючих? Така позиція властива більшості людей і є цілком зрозумілою. Проте, з грошима туго сьогодні фактично у кожної людини, тому важко говорити про депозитні заощадження або навіть позику від знайомих. Середньостатистична українська родина живе від зарплати до зарплати, чітко і до останьої копійки планує всі розтрати, не дозволяє надмірностей. Але, Ви можете легко вийти зі скрутного фінансового становища і отримати гроші до зарплати. Як? Розповідаємо!

Компанія «Ваша Готівочка» увійшла на ринок фінансових послуг України у 2012 році і відкрила своє перше відділення у Миколаєві. Сьогодні ми обслуговуємо громадян по всій Україні і оформлюємо не тільки готівкові позики, а також на картку онлайн цілодобово. Девіз нашої компанії: «Гроші - швидко і просто»! Ми чудово розуміємо, наскільки іноді не вистачає впевненості у завтрашньому дні, тому готові підтримати фінансово в будь-який момент.

Ми пропонуємо оформлення онлайн позики на картку без відмови громадянам, які досягли 18-ти років і мають паспорт та ІПН громадянина України. Оригінали документів необхідні тільки під час оформлення позики готівкою, позику на картку можна отримати після заповнення заявки з відповідною інформацією.

Безпроблемна позика на картку онлайн за 15 хвилин

Моментальні онлайн позики на банківську картку у «Ваша Готівочка» оформлюються на однакових умовах до позики готівкою. Як розповідалося, отримати безготівковий кредит у нашій компанії може кожен громадянин правомочного віку. Для цього потрібно пройти реєстрацію на сайті і заповнити заявку на позику онлайн у «Особистому кабінету». Тут же заповнюється анкета з наступною інформацією:

  • серією і № (номером) паспорту, яким органом і ким був виданий;
  • номером ІПН (ідентифікаційним кодом);
  • реквізитами картки будь-якого банку України;
  • номером пенсійного посвідчення, якщо клієнт пенсійного віку.

Обов’язково виберіть суму отримання позики на картку онлайн і період, протягом якого плануєте користуватися грошима Ми пропонуємо позику на картку терміново до 7000 гривень і до 16 днів. Продовжити кредитний період можна: пролонгація передбачає погашення суми нарахованих відсотків за період користування позикою на картку онлайн або готівкою.

Альтернативна - позика готівкою, яка оформлюється у відділеннях мережі компанії. Якщо позику онлайн на картку терміново можна оформити в будь-який час і в будь-якому місці за електронною заявкою, то гроші на руки позичальники отримують тільки згідно діючого режиму роботи відділень, ознайомитися з ним можна у розділі «Контакти».

Доступні онлайн позики на банківську картку миттєво

Клієнти компанії «Ваша Готівочка» самостійно вибирають умови отримання позики на картку і одразу бачать суму до повернення. Розраховується сума до погашення онлайн позики на банківську картку у кредитному калькуляторі: потрібно перемістити бігунки у необхідні значення.

Оформлення позики на картку у «Ваша Готівочка» - надійний та безпечний спосіб впоратися з тимчасовими фінансовими проблемами. Вам не обов’язково позичати гроші на 16 днів, Ви можете отримати онлайн позику на картку без відмови навіть на один день - як буде потрібно Вам. Ми працюємо для того, щоб наші клієнти відчували комфорт і спокій. Саме тому не встановлюємо завищених вимог і тому кожен легко впорається з терміновими розтратами.