Позика із поганою кредитною історією та терміново – не проблема!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ви вже звикли чути, що відкрити позику із поганою позиково-кредитною історією швидко та терміново – неможливо? Нічого подібного! Із «Ваша Готівочка» все можливо. Ми надаємо гроші в користування, не ставлячи зайвих чи незручних питань.

Потрібна позика із поганою кредитною історією терміново? Ми готові допомогти!

«Ваша Готівочка» надає змогу кожному взяти позику із поганою історією 100% терміново в тій сумі, яка необхідна, на той період, який буде зручним. Ми кредитуємо українців, не відмовляючи їм у наданні послуг. Більше не прийдеться шукати гроші до зарплати, ризикувати, що потрапите до рук ненадійних компаній. Звертаючись до нас за послугами, ви можете бути впевненими, що ваша персональна інформація не потрапить до третіх осіб, ваші банківські реквізити не будуть використані з метою збагачення шахраїв.

До всього ж, ми кредитуємо під мінімальний відсоток, пропонуючи нашим клієнтам взяти в користування гроші всього під 2% комісійних. Отримати гроші можна у відділеннях компанії або в режимі онлайн. Вам не доведеться витрачати свою обідню перерву, стрімголов мчати до нас після роботи, аби встигнути поки працює відділення. Ми працюємо щоденно в 8 ранку до 20 вечора, та цілодобово, в режимі онлайн. Підтвердження позик із поганою кредитною історією за лічені хвилини терміново відбувається 24/7 при зверненні в режимі онлайн.

Ми добре розуміємо, як важливо мати гроші і на першочергові потреби, і про всяк випадок. Ніхто напевне не знає, як можуть скластися обставини, чи знадобляться кошти, чи вистачить сімейного бюджету на усі потреби. Отримати позику в країні клієнтам із поганою історією терміново тепер не складно. Сучасні технології, онлайн обслуговування – забезпечує можливість надавати послуги будь-якої миті протягом доби, незалежно від умов та місця знаходження клієнта. Без довідок, поручників, перевірок, Все це залишилося в минулому.

Коли зареєстровані клієнти надсилають заявку на терміновий кредит із поганою кредитною історією, ми маємо можливість відреагувати тієї ж миті. Єдине, що може вплинути на те, чи буде переказ дійсно миттєвим, чи доведеться трішечки зачекати – робота банка-кореспондента, що відповідає за перекази та надходження грошей на рахунок вашої картки.

Краще за все взяти терміновий кредит із поганою позиково-кредитною історією у «Ваша Готівочка»

Доки ви обираєте, де отримати терміновий кредит із поганою кредитною історією, ми розповідаємо про переваги кредитування у «Ваша Готівочка». Ми пропонуємо більше, ніж лояльні умови кредитування. По-перше, ми не вимагаємо ніяких довідок та паперів, окрім паспорту та ІПН. По-друге, гроші можуть бути надані готівкою або безготівковим переказом, на ваш вибір, на зручних для вас умовах, без зайвих перевірок. Стати клієнтом компанії може кожна фізична особа-громадянин України у віці від 18-ти до 70-ти років. Безготівковий терміновий кредит із поганою кредитною історією без жодних перешкод може бути відкритий особам у віці від 21-го року. Доступ до готівкових позик отримують особи у віці від18-ти років.

Якщо вам вже є 21-рік, ви самі вирішуєте в якій формі отримати терміновий кредит із поганою кредитною історією, умови використання коштів, запропоновані програмою мікрокредитування є однаковими як для готівкових, так і для безготівкових позик.

Причин, які можуть вплинути на рішення, щодо підтвердження позики із поганою кредитною історією терміново – зовсім небагато. Це може бути невідповідний вік клієнта, відсутність необхідних документів, спроба оформити позику на третю особу чи наявність непогашених боргів перед «Ваша Готівочка».

Оформлення позики із поганою кредитною історією терміново: сума та період

Щоб ви завжди могли залишатися спокійними та впевненими в тому, що отримаєте позику із поганою кредитною історією терміново, просто дізнайтеся вимоги компанії до клієнтів, заздалегідь уточніть, що зробити, або гарантовано отримати гроші.

Якщо ви відкриваєте кредит онлайн – просто переконайтеся, що карта, номер якої ви вказуєте для переказу, належить саме вам, оформлена на вас. В інакшому випадку, взяти позику із поганою кредитною історією ні терміново, ні в стандартному режимі – не буде можливим. Готівку на руки можна буде отримати лише в разі, якщо ви особисто завітаєте до відділення та надасте нашим менеджерам для ознайомлення оригінали паспорту та ІПН.

Скільки отримати, мінімальну суму в 200 гривень, чи взяти максимально можливу суму в 9000 гривень – вирішувати лише вам! Обирайте, які умови будь зручними саме для вас і просто спробуйте взяти позику із поганою історією, терміново чи у стандартному режимі. У вас все вийде, якщо ви звертаєтеся до «Ваша Готівочка»!