Позика експрес – заявка онлайн із моментальним підтвердженням

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Про те, як оформити кредит в банку, знає кожен. Необхідно підготувати документи, зібрати довідки з місця роботи, взяти підтвердження офіційного працевлаштування, дочекатися оформлення виписки по кредитній історії. Наступним етапом є звернення до менеджерів банківських установ, оформлення заявки на позику та очікування рішення. Але не всі знають, як отримати кредит швидко чи оформити експрес позику онлайн, заявка на який може бути заповнена хоч вдома, лежачи на дивані.

Моментальна позика, експрес заявка онлайн обробляється миттєво

Не варто дивуватися можливості відкривати кредит поза стінами кредитуючих компаній. Ви можете відправити заявку на експрес позику будь-якої миті, коли вам це буде зручно. Це може бути вихідний день чи розпал робочого тижня, обідня перерва чи час ранкової кави. «Ваша Готівочка» пропонує відкрити миттєву позику, експрес заявка онлайн обробляється протягом чверті години після підтвердження реєстрації.

Можливість подати заявку на експрес позику, не відвідуючи відділення компанії, без оформлення та надання довідок з’явилася у українців завдяки популяризації інтернету, запровадженню програм віддаленого доступу та пільговим умовам кредитування від мікрофінансових компаній.

Відкриваючи позику експрес, заявка онлайн на яку може бути створена кожним українцем, «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам обирати, яку суму коштів взяти в користування та на який період. Вибір залежить виключно від можливостей та потреб клієнта. Компанія, в свою чергу, встановлює поріг максимальної та мінімальної суми позики при фіксованій відсотковій ставці.

Умови на експрес позику, онлайн заявка для отримання

Часто нам задають питання, чому ми дозволяємо оформлювати експрес позику онлайн, заявка на яку подається дистанційно, без надання довідок, які потребують банки. Аргументація заснована на принципах мікрокредитування. Максимальна сума, яку можуть отримати наші клієнти не перевищує 9000 гривень. Це рівень середньостатистичної зарплати українців. Законодавча база в сфері фінансових послуг чітко прописує, що кредити видаються лише у разі, якщо сумарний дохід кредитоотримувача перевищує рівень виплат по позиці мінімум вдвічі.

Коли клієнти «Ваша Готівочка» оформлюють позику експрес, заявка онлайн дозволяє вказати будь-яку суму коштів для отримання від 200 до 9000 гривень. Ми не запитуємо мету отримання кредиту та не обмежуємо вас із вибором періоду використання грошей, дозволяючи розрахуватися із компанією за послуги, коли це буде можливо.

Перш, ніж відправити заявку на експрес позику, наші клієнти можуть скористатися калькулятором кредиту, щоб остаточно визначитися із умовами, які вказати у заявці. Якщо розміри позики обмежуються, то строк її використання не лімітований. Перший обов’язковий платіж необхідно зробити через шістнадцять днів після того як була надана експрес позика, онлайн заявка дозволяє подовжувати період використання коштів необмежену кількість разів.

Як зареєструватися, щоб відправити заявку на експрес позику без відмови

Щоб подати заявку на експрес позику і отримати переказ тієї ж миті, пройдіть реєстрацію у «Ваша Готівочка». Для цього необхідно заповнити анкету клієнта, де в обов’язковому порядку вказується персональна та контактна інформація, надаються дані щодо коду ІПН та дати народження.

Кожне поле є обов’язковим для заповнення. Під час реєстрації слідкуйте за правильністю інформації, яку вводите. Безготівкова позика експрес, заявка онлайн на яку підтверджується при співпадінні даних про клієнта і власника карти не буде підтверджена при виявлені розбіжностей.

Право отримувати онлайн послуги компанії мають українці від 21 року. Якщо у вас є карта, видана будь-яким з банків України, паспорт та ІПН, проблем із отриманням кредиту від «Ваша Готівочка» не виникне. Реєструйтеся на експрес позику, онлайн заявка буде розглянута одразу ж після її оформлення, а гроші будуть переказані на картку одразу ж після її підтвердження.