Позика без застави — доступна та вигідна послуга для кожного українця

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні приватний кредит без застави і передоплати в Україні цікавить більшість позичальників. Навіть люди, у яких є можливість надати під заставу коштовне майно, робити цього не поспішають і шукають кращі варіанти. Фінансова нестабільність, спричинена економічною кризою, змушує остерігатися від необачних вчинків.

Мало хто може похизуватися цілковитою впевненістю, що його не торкнуться фінансові труднощі і він зможе повернути позику вчасно, не ризикуючи залишитися без коштовних речей, нерухомості тощо, які будуть надані під заставу. Пропонуємо розібратися, що ж робити в даній ситуації.

Що таке приватний кредит без передоплати: розповідаємо детально

Послуга, про яку ми сьогодні «прицільно» поговоримо - приватний кредит без застави, передоплати, розглянемо особиливості і альтернативу.

Для початку ознайомися з приватним кредитом без передоплати - це грошова позика між двома особами (без участі банків і фінансових організацій). Оформлення позики без передоплати означає, що позичальнику не потрібно нічого надавати у якості застави, адже деякі кредитори погоджуються надати кредит тільки після передоплати, яка становить приблизно 1% від суми позики. Дехто говорить, що це авансовий платіж або гарантований внесок, який підтверджує Вашу платоспроможність. Інші впевнені, що варто відразу відмовлятися від послуг такого кредитора, адже існує ризик залишитися і без грошей, і без кредиту.

Сегодні ми дізнаємося, де оформити приватний кредит без застави і передоплати в Україні на чесних, прозорих та зручних умовах і як переконатися, що це безпечно.

Хто видає приватний кредит без застави (передоплати) в Україні

Отже, шукаємо, хто надасть приватний кредит без застави - кредитор без предоплати і спробуємо оформити угоду. Справа в тому, що без застави позику сьогодні отримати доволі складно. Ще б пак! Це власні гроші кредитора і «під чесне слово» навряд чи хтось захоче їх надавати незнайомій людині. Тим паче, що приватний кредитор не може перевірити вказану позичальником інформацію на достовірність, дізнатися кредитне минуле і переконатися у платоспроможності.

Але приватний кредит без передоплати сьогодні потрібен багатьом. Більшість позичальників вбачають погані наміри, коли кредитор просить передоплату. І ці підозри можуть бути серйозними недарма, тому краще шукати альтернативу.

Оптимальний варіант - оформити позику у «Ваша Готівочка». Ми - відома всеукраїнська мікрокредитна компанія, яка має гідну репутацію і багато вдячних клієнтів. І, тим паче, ми не просимо надавати заставу або передоплату, а позичаємо гроші Вам без зколікань.

Шукаємо приватний кредит без застави - кредитор без передоплати в Україні

Якщо шукати, хто надасть приватний кредит без застави - кредитор без передоплати, то шансів знайти таку людину небагато. Придивіться до приватних позик уважніше і побачите, що більше половини пропозицій можуть бути підозрілими і ризикованими (що, звісно, негативно впливає на увесь ринок, враховуючи чесних кредитодавців).

Але, нас цікавить конкретно приватний кредит без передоплати, проте уникнути надання довідки про доходи, пошуку поручителів навряд чи вдастся. А щоб отримати приватний кредит без застави, передоплати, доведеться витратити немало часу. Отже - замкнуте коло. Втім, цього можна було очікувати, користуючись сферою послуг, де кожен кредитор самостійно встановлює умови.

Якщо Вам потрібен приватний кредит без передоплати і Ви не хочете ризикувати, то радимо розглянути альтернативний варіант. Сьогодні існують мікрокредити на зручних і вигідних умовах. Наприклад, такі позики надає мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка». Клієнти гарантовано отримують гроші впродовж 15-ти хвилин - це рекордний для України час оформлення!

Позики оформлюються за паспортом та ІПН. Щоб оформити заявку, на будь-якій зі сторінок сайту, натисніть кнопку «Отримати позику». Далі уважно заповнюйте форму, відповідаючи на запитання, і відправляєте заявку на кредит онлайн нам. Всього лише за чверть години ми її розглянемо і перекажемо гроші на картку або запросимо Вас до відділення, де Ви зможете отримати гроші особисто. І ніяких передоплат!