Потрібно оформити готівкою кредит терміново і без довідки про доходи, але Ви маєте погану кредитну історію? Приходьте у «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

З кожним днем збільшується кількість звернень українців, які мають погане кредитне минуле, у банківські та кредитні установи. На здивування більшості, знайти гроші швидко можна, необхідно тільки правильно обрати кредитора. Мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка» готова надати грошову позику кожному, незалежно від кредитного рейтингу, рівню заробітку та інших формальностей.

Досі шукаєте компанію, у якій можна терміново і без довідки про доходи взяти кредит готівкою з нагативним досвідом кредитування? Ми прийдемо на допомогу!

Потрібно миттєво і без довідки про доходи оформити готівкою кредит з поганою кредитною історією без ризику? Звертайтеся до нас! «Ваша Готівочка» швидко виручить грошима позичальників, не вимагаючи застави або великих відсотків. З нами все просто: звертайтеся до відділення, подавайте заявку і за декілька хвилин отримуйте гроші.

Навіть, якщо Вам потрібна не просто грошова позика, а готівкою кредит без підготовки довідки про доходиале з поганою кредитною історією, немає причин для хвилювання. «Ваша Готівочка» обслуговує всіх громадян, а кредитне минуле і скоринг значення не мають.

Взяти кредит готівкою без довідки про доходи і з поганою кредитною історією можна в будь-який день. Що для цього потрібно? Паспорт, ІПН і звернутися до відділення компанії. Менеджери швидко перевірять Ваші паспортні дані і видадуть гроші. Під час оформлення позики, клієнту не потрібно вказувати цільове призначення або згодом звітувати, на що були витрачені гроші. Не має значення: шукаєте кошти на термінові витрати або ж просто через затримку окладу.

З «Ваша Готівочка» відкрити кредит готівкою без довідки про доходи з поганою кредитною історією набагато легше ще через те, що не потрібно шукати поручителя. Наша мета - миттєво розглянути заявку позичальника і якомога швидше надати гроші. Звернутися за позикою можна будь-якого дня, адже відділення працюють без вихідних по всій країні.

ЩО Ж ПОТРІБНОЩОБ ОТРИМАТИ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ І БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ ОСОБАМ З ПОГАНОЮ КРЕДИТНОЮ ІСТОРІЄЮ?

У «Ваша Готівочка» щоденно тисячі громадян успішно укладають угоди і отримують позики на нагальні потреби. Це, безпосередньо, є підтвердженням кваліфікованості і досвідченості кредиторів. Тому, коли є потреба у кредиті готівкою без довідки про доходи з поганою кредитною історією, не обов`язково звертатися до банку, витрачаючи сили і час на збір цілої низки документів.

Віковий діапазон позичальників, які можуть отримати позику, складає від 18-ти до 70-ти років. Здійснюється оформлення кредиту за 15 хвилин. Окрім паспорту та ІПН, за наявності, можете скористатися пенсійним посвідченням. Як бачите, наздвичайних вимог до оформлення кредиту без довідки про доходи готівкою, маючи погану кредитну історію, не висувається.

Нагадуємо: причина оформлення кредиту не вказується, а тому Ви можете отримати гроші за будь-яких обставин.

Скільки часу складає користування кредитом, виданим готівкою без довідки про доходи клієнтам з поганою кредитною історією?

«Ваша Готівочка» підтверджує кредити готівкою, не вимагаючи довідки про доходи, чим економить час клієнтів: не марнуйте час на документальні моменти, а звертайтеся безпосередньо до нас.

Ми пропонуємо кредити грошові без довідки про доходи громадянам з поганою кредитною історією на термін до 16-ти днів. Якщо обставини складаються так, що своєчасно повернути гроші не вдається, сплачуйте нараховані комісійні за 16-денний термін і подавайте заявку на пролонгацію. В даному разі умови кредитування не змінюються: Ви користуєтеся грошима під 2% комісійних в день, а штраф та пеня не нараховуються.

Нині жоден з банків не запропонує кредит готівкою терміново, ще й і без довідки про доходи клієнтам з поганою історією, натомість «Ваша Готівочка» лояльна в цьому питанні. Пропонуємо позику на суму від 200 до 9000 гривень з фіксованою відсотковою ставкою. Вам розрахують повну вартість кредиту менеджери компанії або ж зробити це можна самостійно на сайті у кредитному калькуляторі.

До того ж, дистанційно можна і оформити кредит. Для цього варто тільки зареєструватися на сайті, обрати умови і правильно заповнити заявку. Так Ви зможете зекономити ще більше часу, адже не доведеться особисто звертатися до відділення «Ваша Готівочка».

Ознайомлюйтеся з інформацією, обирайте умови кредитування і звертайтеся!