Потрібні гроші? Використовуйте всі можливості для своїх цілей!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Більшість людей, які зіткнулись з фінансовими труднощами, соромляться просити допомоги. Чомусь прийнято вважати, що «бідність» - це проблема, про яку не прийнято поширюватись. Саме тому, доволі часто ми не хочемо позичати у знайомих, але де взяти гроші в такому випадку?

Спершу, на думку спадають, звісно, банківські установи. Але, це серйозні фінансові установи, які працюють за надскладними правилами. Пропонуючи широкий спектр послуг і працюючи з великими сумами, вони не можуть дозволити собі послабити пильність і спростити бюрократичні вимоги. Це прозводить до того, що клієнти, яким потрібні гроші, мають пройти цілу низку перевірок і підтвердити свою платоспроможність.

З однієї сторони, якщо кредит береться на житло або автомобіль, такі труднощі дійсно виправдані. Але, якщо терміново потрібні гроші на побутові дрібниці або невелику покупку - це не просто незручно, але і невигідно. В такому разі, краще пошукати альтернативний варіант, яким може стати «Ваша Готівочка».

Потрібні гроші: вирішуємо проблему легко!

Кредит відкриває безліч можливостей не тільки для клієнтів середнього класу. Цим інструментом активно користуються успішні підприємці, коли потрібні гроші для розвитку бізнесу, покупки нерухомості або подорожей. Враховуючи те, наскільки відрізняються суми таких позик, несправедливо вимагати від клієнтів проходження однакових процедур оформлення.

Компанія «Ваша Готівочка» вирішала піти назустріч своїм клієнтам і полегшити оформлення позики для тих, кому потрібні гроші до 7 тисяч гривень. Оформити таку позику можна легко і швидко, при цьому обійти всі банківські черги і бюрократичні труднощі. Співпрацюючи з нашою компанією, кожен може розраховувати на розгляд заявки і високу ймовірність ухвалення позики.

Поява мікрокрединих компаній дозволила позбавитись від питання «де взяти гроші» і дало змогу забезпечити лояльне обслуговування.

Терміново потрібні гроші: як правильно вчинити?

Ті, хто не з чуток знайомі з мікрокредитами, давно і успішно користуються їх перевагами. Проте, користуючись цією послугою вперше, більшість не знає, з чого починати. Яку компанію вибирати? На що звертати увагу?

Головним критерієм вибору компанії має бути її досвід і прозорість умов. Компанії з доброю репутацією намагаються виправдати довіру постійних клієнтів і заслужити повагу нових. Більш того, вони видають гроші в борг на картку на абсолютно прозорих умовах, не нараховуючи додаткових комісійних і платежів.

Компанія «Ваша Готівочка» є одним з лідерів ринку мікрокредитування, і з кожним днем вдоскналює свій сервіс. Сьогодні відділення з помаранчево-зеленою емблемою можна зустріти фактично у кожному місті України. Завдяки лояльності до позичальників, розраховувати на допомогу, коли терміново потрібні гроші може кожен. Зручний сервіс дозволяє позичити гроші в борг на картку з будь-якого куточку країни.

Як можна позичити гроші в борг на картку?

Широкі можливості кредитування у «Ваша Готівочка» дозволяють позичальникам оформити позику готівкою або на картку. Ті, хто вибрали другий варіант, мають отримати доступ до «Особистого кабінету» після проходження реєстраці. Реєстрація на сайті є обов`язковою. Коли терміново потрібні гроші, швидко отримати їх допоможуть операції онлайн.

Робота з сайтом проста і зручна навіть для недосвідчених користувачів. Для оформлення заявки потрібно заповнити тільки два віконця:

  • суму, яку хочете позичити;
  • кількість днів, протягом яких будете користуватись грошима.

Так як всі дані позичальник вказує під час реєстрації, система швидко здійснює перевірку і протягом чверті часу повідомляє рішення. Вердикт буде відправлений на електронну пошту, і якщо рішення позитивне, він отримуєте гроші.

Компанія відкрита для співпраці з усіма верствами населення. Незалежно від того, потрібні гроші пенсіонеру або молодому робітнику, людині з офіційним або неофіційним працевлаштуванням - розраховувати на позику може кожен!

Основною перевагою компанії є швидкість оформлення. Це надважливо, особливо якщо терміново потрібні гроші і немає можливості витрачати час на оформлення документів. В такому разі, звернутись у «Ваша Готівочка» - правильний варіант.