Потрібна мікропозика швидко, сьогодні або просто зараз? Приходьте до «Ваша Готівочка»!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Мікрокредитування не має асоціюватися із отриманням в користування крупних сум грошей, адже є ті, кому необхідно небагато, просто аби дотягнути до зарплати. У випадку споживчого кредитування, звертатися за послугами банківських установ – недоцільно. Доступною альтернативою банківському кредитуванню є система мікрокредитування. Ставши клієнтом «Ваша Готівочка», ви зможете отримати мікропозику швидко, саме тоді, коли вам знадобляться гроші.

Потрібна мікропозика швидко? «Ваша Готівочка» допоможе

Мікропозики – зручна форма отримання грошей в борг, коли вони необхідні. З кожним днем все більше українців роблять свій вибір саме на користь мікрокредитування. Це зовсім не дивно оскільки мікропозики – зручні та швидкі. Щоб отримати гроші в користування, достатньо надати персональну інформацію та підтвердити її. Із документів знадобляться лише паспорт та ІПН. При виконанні поставлених умов, мікропозика швидко буде підтверджена та надана в тій формі, що ви обирете: готівкою або переказом на картку.

Готівку можна отримати лише при зверненні безпосередньо до відділення. Гроші на картку можна замовити і у відділенні, і за допомогою онлайн сервісу. Саме дистанційний онлайн сервіс забезпечує можливість цілодобово користуватися повним пакетом послуг від «Ваша Готівочка». Маючи лише телефон із виходом в інтернет, ви зможете пройти реєстрацію та отримати мікропозику швидко та без проблем.

Які документи необхідно мати при собі, щоб отримати мікропозику онлайн на карту швидко?

Можливо, ви не знали, але надання абсолютно достовірної та повної інформації при реєстрації на кредит, є запорукою успіху, тобто миттєвого підтвердження заявки. По-перше, при виявленні спроби надати недостовірну інформацію, кредитор має усі права відмовити у наданні позики, це цілком зрозуміло. По-друге, уважно заповнюючи поля та перевіряючи, чи не допущена помилка, ви економите час. Вам не знадобиться доводити, що ви помилилися випадково та очікувати апеляційного розгляду заявки.

При наданні усієї необхідної інформації та правильному заповненні заявки, мікропозика онлайн на карту швидко буде підтверджена, на все вам знадобиться не більше, ніж півгодини. У випадку онлайн кредитування, ми не вимагаємо від клієнтів надавати оригінали документів. Це не дозволило б зробити онлайн послуги миттєвими та загальнодоступними. При розгляді заявки, в першу чергу, перевіряється, чи є повною та достовірною інформація. Пріоритетним джерелом для перевірки даних виступає банківська картка клієнта. Адже картки видаються лише після надання банку оригіналів ІПН та паспорту. Тож, само собою, мікропозика онлайн на карту швидко може бути оформлена лише в тому випадку, якщо карта належить саме вам: ні близькому родичу, ні члену родини, ні чоловіку, ні дружині.

Також, важливою умовою швидкого розгляду заявки, є надання актуальних контактних даних. Мобільний номер слугує для зв’язку між клієнтом та оператором для обговорення умов отримання позики. На електрону пошту приходить посилання для доступу в «особистий кабінет», саме тут і створюється заявка на мікропозику онлайн на карту швидко, на тих умовах, що для вас будуть найбільш оптимальними.

В разі звернення до відділення, перед вами постане більш широкий вибір, чи оформити мікропозику онлайн на карту швидко, чи взяти гроші готівкою. Для підтвердження заявки на готівкову позику, важливо мати при собі оригінали паспорту та ІПН, щоб надати їх менеджеру для ознайомлення. У випадку, коли до компанії звертаються пенсіонери, ми не відмовляємо у наданні позик при умові, що особа не старше за 70 років та може надати дані про своє пенсійне посвідчення.

Мікропозики онлайн без відмови швидко: оформлюємо під мінімальний відсоток

Якщо ви все ж таки вирішили зробити вибір на користь мікрокредитування, то вам доведеться зробити ще один нескладний вибір - на яких умовах отримати мікропозику на карту, швидко без відмови та перевірок. «Ваша Готівочка» не обмежує своїх клієнтів у праві вибору, надаючи змогу взяти в користування від 200 до 9000 гривень. Скільки саме отримати, ви обираєте, з огляду того, скільки грошей вам потрібно. Вартість кредиту визначається не лише від розміру позики, але і від терміну її використання. В заявці необхідно вказати, коли буде погашена позика. Період використання грошей варіюється від одного дня до шістнадцяти. Комісійні нараховуються щодня в розмірі 2% від суми позики.

Щоб нашим клієнтам було легше вирішувати, на яких умовах брати мікропозики онлайн без відмови швидко, на головній сторінці сайту, і на тій самій сторінці, яку ви зараз читаєте, розміщено спеціальний калькулятор кредиту. Спробуйте різні комбінації розміру кредиту та періоду його використання та дізнайтеся, яку суму матимете сплатити, аби повністю погасити позику.

Калькулятор видає актуальні дані і при визначенні умов на мікропозики онлайн, що без відмови і швидко оформлюються просто через сайт компанії, і для готівкових кредитів, що видаються лише у відділеннях.

Крім того, важливо врахувати вікові обмеження, що дійсні для усіх клієнтів компанії без винятку. Право отримати мікропозику на карту швидко і без відмови мають українці у віці від 21 року, при зверненні за готівковим кредитом, вік кредитоотримувача має бути від 18 років. Отримайте більш детальну інформацію про послуги «Ваша Готівочка», зателефонувавши «гарячу лінію» або не зволікайте та реєструйтеся в програмі мікрокредитування просто зараз. Для цього достатньо натиснути кнопку «отримати позику», що розміщена в полі кредитного калькулятора.