Потребительский кредит : можно ли взять в финансовой компании?

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Який вид споживчого кредиту можна приймати в Україні?

 

Сьогодні споживчий кредит дуже популярний серед українців, оскільки він є вирішенням їх фінансових питань. Цей вид позики дозволяє споживачам отримати те, що їм потрібно прямо зараз, не затримуючи покупки протягом тривалого часу, такі як побутова техніка, поїздки або комунальні послуги та проблеми зі здоров'ям. Незалежно від причин прийняття цього кроку, варто подивитися на різні види кредитів. Це допоможе отримати чітке уявлення про те, чи споживчий кредит потрібен і яка фінансова установа має застосовуватися з цією метою.

 

Навіщо мені потрібен споживчий кредит?

 

Довгострокові споживчі кредити є необхідною частиною життя багатьох. Вони дозволяють українцям робити великі покупки, подорожувати, сплачувати навчання або робити ремонт у домівках. Доступ до швидких позик може бути дуже корисним у надзвичайних ситуаціях. Якщо у вас виникли непередбачені витрати або вам потрібно купити те, що ви не можете дозволити собі прямо зараз, можливість позичити невелику суму може бути відмінним рішенням.

 

Де я можу отримати споживчий кредит на довгострокову перспективу?

 

Для отримання споживчого кредиту від банку необхідно виконати певні умови: бути офіційно працевлаштованим, мати можливість надати довідку про доходи і чисту кредитну історію. Як правило, затвердження і отримання грошей займає багато часу. Споживчий кредит в банку є одним з найпоширеніших. Як правило, такі позики мають більш високі процентні ставки і короткі строки погашення. 

 

Що краще взяти: споживчий кредит або швидку позику?

 

Швидкий кредит від фінансової компанії є ще одним видом позики, який характеризується більш швидким періодом кредитування. При поточному збільшенні інтересу цей вид позики набуває досить великої популярності в нашій країні. Такий споживчий кредит забезпечується небанківськими фінансовими установами. Затвердження та отримання коштів відбувається в той же день. Компанії швидкого кредитування пропонують невелику кількість грошей (з 200 до 9000 гривень), а термін їх повернення може бути від двох тижнів до місяця. Вони не вимагають укладення договору, відвідування офісу компанії, надання гаранта, застави або реєстрації додаткових документів. Процедура подачі заявок максимально проста, і єдине, що вам потрібно, це паспорт громадянина України та ІПН.

 

Швидкі кредити, пропоновані небанківськими установами можуть бути таких типів:

 

  • Кредит до зарплатні. Це, як правило, невеликі позики, отримані на короткий проміжок часу. Позичальники повертають їх після отримання наступної щомісячної зарплати.

  • Кредит у розстрочку. Оплата проводиться в рівних щомісячних платежах, відсотки за весь період фіксуються.

  • Кредит без поручителя. Гарант є особою, відповідальною за погашення заборгованості у випадку, якщо позичальник порушує свої обов'язки. Кредитна компанія не вимагає гаранта при зверненні.

  • Кредит без трудового договору. Ще однією перевагою цих позик є те, що можна взяти споживчий кредит в МФО без подання трудового договору та справки про доходи.

 

Заявка на споживчий кредит оформляється тільки на підставі паспорта та ІПН. Зазвичай компанії пропонують знижки та акції для лояльних та постійних клієнтів. Ви також можете домовитися про продовження терміну погашення за допомогою послуги пролонгація. Споживчий кредит в МФО оформляється шляхом звернення до офісу кредитора або заповнення онлайн-форми. Документи зазвичай рецензуються негайно, а сума може бути отримана протягом 15 хвилин готівкою або за вказаною банківською карткою.

 

І все ж, що таке споживчий кредит?

 

Найпопулярнішим видом кредиту є споживчий. Можна сказати, що він є батьком всіх інших позик. Цей кредитний продукт належить банкам, вони створили його і вони пропонують його. Природно, що існують різні види споживчих кредитів. Якщо ви зіштовхнетеся з таким кредитом, який пропонується кредитними компаніями, а не банками, це означає, що це скоріше своєрідна швидка позика, яка є одним з видів споживчого.

 

Які характеристики споживчого кредиту?

 

Тип позики залежить від установи, що її видає. Якщо ви подаєте заяву в банк, то при затвердженні кредиту там будуть звертати увагу на такі речі, як, по-перше, чи зможете ви погасити споживчий кредит, а по-друге, чи були у вас проблеми з неповернутими або простроченими позиками в минулому. В результаті, банківська установа буде знати, чи довіряти вам і надати вам необхідну суму. На додаток до всього цього, банки також перевіряють витрати своїх клієнтів, тобто, чи є у них кредити, які вони повинні погасити, скільки їх, якщо такі є, і т. д. Якщо одна річ всіх цих умов не виконується, і клієнт має проблеми в його кредитній історії, то, звичайно, в отриманні кредиту йому буде відмовлено.

 

Трапляється, що банк має додаткові вимоги для своїх клієнтів, щоб забезпечити повернення коштів. Наприклад, вимагає наявність гаранта, коли сума велика. Таким чином, якщо боржник не може погасити споживчі кредити на довгострокову перспективу, гарант буде зобов'язаний це зробити. Ще однією додатковою вимогою може стати укладання страхування життя, особливо для клієнтів, які мають небезпечну професію.

 

Споживчі кредити мають своїх шанувальників, але якщо вам потрібні термінові гроші, то вони вам не допоможуть. У цьому випадку, ви повинні шукати швидкий споживчий кредит або онлайн-позику. Умови знову залежать від фінансової компанії, але швидкість отримання кредиту тут на багато разів вище. Більшість компаній схвалюють заяву до кінця того ж дня, а є й ті (наприклад, компанія «ваша Голячка»), які позичають гроші протягом декількох хвилин. Що стосується вимог-вони також кращі. Компанії з онлайн кредитування та швидкого споживчого кредитування не вимагають доказів доходу або додаткових документів. Їм потрібні лише паспортні дані та заповнення анкети. Якщо послуга працює в режимі онлайн, форма заповнюється на сайті компанії. Для отримання онлайн позики, ви повинні мати банківську карту, на яку прийдуть замовлені гроші. Якщо це не так, вам потрібно буде отримати затверджену суму в одному з офісів компанії. Як ви можете бачити, отримати споживчі кредити на довгострокову перспективу або до зарплати не важко. Це просто питання вибору найкращого типу позики, що підходить для вашої ситуації.