Споживчий кредит — всі варіанти швидкого фінансування

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

 

Для вирішення побутових питань ідеально підходить споживчий кредит, який доступний багатьом громадянам України. Особливо, коли мова йде про позику від фінансових компаній. Які переваги такого виду фінансування?

  

Де краще оформити споживчий кредит — в банку або МФО?

 

Для того щоб взяти споживчий кредит в Україні, в першу чергу потрібно визначитися з тим, де це краще зробити: в банку або в фінансовій компанії. Зараз на фінансовому ринку присутня велика кількість фінустанов, що надають подібні послуги в віддаленому режимі.

 

Споживчий кредит: правила оформлення

 

Жителі України мають можливість отримати споживчий кредит за допомогою оформлення і подачі заявки на сайті фінансової установи. Рішення щодо видачі позики приймається досить швидко і займає не більше 10-20 хвилин. Позитивний результат по кредиту можна отримати навіть при наявності негативної кредитної історії. Багато МФО кредитують позичальників, у яких раніше були присутні проблеми з дотриманням зобов'язань.

 

Перед тим, як взяти споживчий кредит, потрібно оцінити всі комерційні пропозиції фінансових компаній. Варто врахувати багато нюансів: мінімальну і максимальну суму позики, відсоткову ставку, час розгляду вашої заяви і термін повернення коштів. Щоб взяти онлайн споживчий кредит в Україні знадобиться буквально кілька хвилин при дотриманні таких умов:

 

 • Надання правдивої інформації про позичальника в анкеті.

 • Наявність банківської карти.

 • Повнолітній вік клієнта на момент оформлення позики.

 

Щоб збільшити шанс отримання грошей рекомендується подавати заявку в кілька МФО відразу. Тим більше, що час розгляду заявки позичальника в різних організаціях індивідуальний. Схвалення на отримання кредитних коштів приходить без додаткових питань і вимог за спрощеною схемою.

 

Поетапна інструкція для всіх, кому потрібні споживчі кредити

 

Щоб отримати онлайн споживчий кредит в Україні, потрібно виконати наступні дії:

 

 • Пройти процедуру реєстрації на сайті.

 • Визначитися з бажаної сумою.

 • Визначитися з терміном погашення позики (найчастіше він збігається з датою отримання щомісячного доходу, щоб уникнути прострочення платежу).

 • Надати інформацію про номер банківської карти, яка повинна належати виключно позичальнику.

 • Заповнити анкету позичальника і перевірити її на достовірність даних.

 • Завершальний етап — очікування рішення від фінансової установи. Зазвичай, ця процедура займає від 2 до 30 хвилин (залежить від обраних умов з надання інтернет позики).

Якщо у вас виникла ситуація, при якій терміново потрібні гроші, то споживчий кредит — це єдиний вихід, так як являє собою вигідну та швидку фінансову допомогу.

 

Як взяти споживчий кредит терміново онлайн в МФО або банку?

 

У мікрофінансової організації можна взяти споживчий кредит на карту терміново і онлайн. Сервіси інтернет-кредитування — якраз і є ті компанії, які видають гроші практично миттєво  в будь-який час доби. Ви можете звернутися до них і за півгодини отримати гроші на свою карту або рахунок.

 

Що таке споживчий кредит від МФО? Це означає що:

 

 • Можна взяти позику терміново і без відмови, ймовірність схвалення максимальна. Позитивне рішення є навіть при наявності поганої кредитної історії.

 • Повністю віддалене кредитування без черг, офісів і співбесід.

 • Отримати споживчий кредит на карту онлайн терміново можна в будь-який час, системи онлайн-кредитування працюють цілодобово.

 • Невеликі суми видачі. МФО видають до 9000 гривень, іноді вище.

 • На повернення відводиться термін, що не перевищує місяця.

 

До чого готуватися, якщо потрібно взяти споживчий кредит в банку? Це спеціальні програми, за якими можна взяти позику в прискореному режимі. Якщо за стандартними програмами на оформлення треба витратити 2-3 дні, то терміново отримати споживчі кредити можна протягом дня. Особливості банківського кредитування:

 

 • Заявка на позику подається онлайн, але при схваленні потрібно йти в офіс для підписання договору.

 • Гроші видаються переказом на картку або готівкою в касі.

 • Щоб взяти споживчий кредит терміново, зазвичай досить мати на руках паспорт і ІПН.

 • Але такі програми доступні тільки громадянам з позитивним кредитним рейтингом.

 

Насправді, саме МФО видають споживчий кредит на картку без відмови, їх послуги найшвидші. Весь процес оформлення з моменту подачі анкети-заявки до зарахування коштів на банківську карту займе не більше 1 години. Видається позика виключно на картки, що обслуговуються банками України. Періодичність внесення платежів по кредиту в банку і МФО відрізняються. Банки формують графік з поступовим погашенням заборгованості. Позичальник погашає борг рівними платежами, які вносяться на рахунок раз на місяць. Отримавши споживчий кредит на картку онлайн за допомогою сервісу онлайн-кредитування, позичальник погашає позику єдиним платежем. До закінчення терміну дії договору він повинен покласти на рахунок всю необхідну суму відразу. Вона включає і сам борг, і відсотки, що набігли. Оформивши в МФО споживчий кредит, позичальник отримує доступ в особистий кабінет, через нього можна закрити борг з банківської картки.

 

Що таке споживчий кредит онлайн без відсотків?

 

Таких пропозицій не зустріти в банках, вони надходять тільки від мікрофінансових організацій. МФО видають невеликі суми, тому ризикують менше і можуть залучати клієнтів за рахунок безкоштовного кредитування. Що таке споживчий кредит онлайн під 0 відсотків, який видається далеко не в кожній мікрофінансової структурі? Лише деякі компанії розробили таку акційну програму і пропонують її своїм новим клієнтам. Основна перевага таких програм — їх доступність. Практично всі жителі України можуть звернутися до МФО і отримати безвідсоткову позику.

 

Споживчі кредити в Україні без відсотків доступні наступним категоріям позичальників:

 • Неофіційно працевлаштовані громадяни. Довідки про доходи за такими програмами ніколи не потрібні.

 • Молоді заявники на позику від 18, яким часто відмовляють банки.

 • Взяти споживчий кредит можуть і пенсіонери.

 • Громадяни з негативною кредитною історією. Оформивши кредит без відсотків, позичальник з негативною історією отримує можливість виправити свою репутацію. Якщо він виплатить позику без нарікань, його кредитне досьє покращиться.

 

МФО можуть видати споживчий кредит онлайн без відсотків на місяць або менше, більшість компаній встановлюють рамки в 5-30 днів. Тобто можна взяти позику буквально на пару днів. Що стосується суми, то вона завжди буде невеликою. Стандартно мікропозики видаються в сумі до 9000 гривень, іноді більше. Але якщо мова йде про перший кредит громадянина в цій МФО, та ще й про той, що видається під 0%, великої суми не одержати. Відсоткова ставка за програмою відсутня. Заборгованість погашається одним платежем.