Послуга експрес кредит онлайн - як це працює

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
1500
грн.
Відсотки:
300
грн.
До повернення:
1800
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Чи реально оформити експрес кредит через онлайн заявку? Які документи потрібні? Чим онлайн кредитування відрізняється від оформлення кредиту готівкою? Так-так, ми знаємо, які запитання Вас цікавлять. Давайте розкладемо все по полицях.

Необхідність взяти експрес кредит готівкою або ж експрес кредит онлайн хоча б раз у житті виникає у кожної людини. Якщо говорити простими словами, то це звичайна необхідність швидко позичити гроші. Більшість вважає, що оформлювати кредит у банку - складно і виснажливо, тому краще позичити у друзів або рідних. Погоджуємося, що отримати банківський кредит непросто, але і близькі люди не завжди можуть виручити. До того ж, деяким навіть психологічно незручно просити в борг у інших. Так, що ж робити в такій ситуації? Вихід є! Це нова послуга - експрес кредит від компанії «Ваша Готівочка»! 

Для початку давайте розберемося, що таке експрес кредит і які його переваги. Експрес кредит або моментальний кредит - це кредит, який оформлюється на відносно невелику суму (у нашій компанії до 7000 гривень), яка надається позичальнику на недовготривалий період (до 16-ти днів). Швидко отримуєте - швидко повертаєте. Все просто. При цьому позику можна погасити достроково або здійснити пролонгацію. Оскільки суми і періоди невеличкі, це дозволило скасувати всі бюрократичні вимог до клієнтів. Ми попіклувалися про це і також запропонували одразу два способи оформлення експрес кредиту: онлайн або экспрес кредит готівкою у відділенні «Ваша Готівочка».

Чи потрібно приходити до відділення, щоб отримати експрес кредит онлайн без довідки?

Щоб остаточно зрозуміти механізм послуги, ознайомимося з її особливостями. Так як деякі люди помилково проводять аналогію між звичайним кредитуванням і онлайн-кредитуванням, то роблять висновок: спочатку необхідно надати документи менеджерам компанії і лише потім подавати заявку на експрес кредит на картку онлайн вже без особистого візиту до відділення. Насправді все зовсім інакше: можна отримати експрес кредит онлайн, знаходячись вдома і не потрібно нікуди ходити. Достатньо просто зареєструватися на сайті, заповнити заявку і за декілька хвилин кредит через інтернет надійде на банківську картку, Україна обслуговується цілодобово.

Як видається експрес кредит у «Ваша Готівочка»

Тепер розглянемо особливості оформлення кредиту. Кожен позичальник заповнює електронну заявку, у якій вказує:

  • паспорті дані;
  • ІПН;
  • реквізити карточки.

Тобто: щоб оформити експрес кредит на картку через інтернет, необхідна карточка Visa або MasterCard, зареєстрована на ім’я клієнта. Якщо відповідної картки немає, то можете оформити її у банку і ми перекажемо експрес кредит онлайн на картку Україна будь-якого банку країни. Або одразу звернутися за экспрес кредитом готівкою до відділення мережі компанії «Ваша Готівочка».

Вибираючи між тим, щоб оформити експрес кредиту онлайн або готівкою, не потрібно порівнювати умови, суми і періоди. Це одна і та сама послуга, просто для зручності позичальників ми запропонували дві форми отримання позики.

Де отримати експрес кредит готівкою у гривнях?

Найближче відділення компанії, де є можливість швидко і без довідок взяти експрес кредит готівкою, можна знайти у розділі «Контакти» на сайті. Умови оформлення кредиту не відрізняються. Якщо вибирати варіант взяти экспрес кредит у відділенні, то ми пропонуємо заповнення заявки через онлайн форму. У ній обов’язково потрібно вказати, що хочете отримати готівку у відділенні, а не експрес кредит на картку банку. Така система дозволяє досягти гідного рівня обслуговування клієнтів і уникнути черг. І ще трохи про наші переваги:

  • вибираючи експрес кредит на картку онлайн або готівкою у відділенні, заповнюється проста заявку і буквально за чверть години можна буде отримати фінанси;
  • не потрібні довідки, поручителі і застава;
  • не потрібно розповідати про цільове призначення кредитних коштів, адже ми видаємо позики на будь-які потреби і побажання.

Ми робимо все, щоб Вам було комфортно і будемо вдосконалювати сервіс надалі!