Погасити кредит: розглядаємо всі варіанти

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Гроші, своєчасно отримані в борг, можуть по справжньому врятувати становище. Мета «Ваша Готівочка» - забезпечити можливістю кредитування якомога більшу кількість громадян. Тут легко отримати позику і так само легко погасити кредит, оформлений дистанційно.

Щоб ознайомитися з вимогами і пропозиціями компанії, достатньо зайти на наш сайт. Тут будуть розглянуті основні кроки отримання грошей і вказано, як погасити кредит без зусиль.

Своєчасно погасити кредит – проста задача

«Ваша Готівочка» - це одна з найлояльніших компаній, яка привертає до себе клієнтів чесністю і прозорістю умов. У відповідь від своїх позичальників ми чекаємо того ж самого - своєчасно погасити кредит і дотримуватися своїх забов`язань.

Щоб зробити це було максимально просто, компанія пропонує найрізноманітніші умови:

 • можна погасити кредит онлайн через комп`ютер або смартфон;
 • сплатити необхідну суму за допомоги інтернет-банкінгу;
 • переказати гроші за реквізитами компанії через термінал самообслуговування.

Кожен може обирати, як погасити кредит самостійно. «Ваша Готівочка» зробила все, щоб клієнтам було максимально зручно відкрити позику і щоб фінансові операції займали мінімум часу.  

Такий підхід – це не лише прагнення створити якісний сервіс, але і прояв турботи за своїх клієнтів. Компанія проаналізувала пропозицію на ринку, виявила найактуальніші проблеми і намагається вирішити їх максимально ефективно.

Серед всіх запропонованих способів, погасити кредит через інтернет зручніше за все. Цей спосіб зекономить час і не принесе клопоту, а тому його обирають більшість позичальників. Ті, хто ще з опаскою ставляться до онлайн-операцій, можуть детальніше дізнатися про особливості розрахунку кредиту на сайті.

Як погасити кредит через інтернет?

Для того, щоб погасити кредит онлайн, можна скористатися «Особистим кабінетом», через який і видавалася позика. Для цього потрібно:

 • авторизуватися в системі і увійти до «Особистого кабінету»;
 • обрати опцію погасити кредит дистанційно;
 • ввести номер кредитного договору и суму до сплати;
 • натиснути кнопку сплатити, після чого ввести реквізити своєї банківської картки;
 • підтвердити операцію.

Після цього, гроші будуть списані з рахунку, а умова «погасити кредит» буде здійснена.

Другий спосіб, яким можна скористатися, щоб погасити кредит через інтернет – це користування онлайн-банкінгом. Увійшовши до системи, Вам необхідно лише ввести дані кредитного договору, ввести суму і підтвердити сплату, як Ви звикли це робити під час здійснення покупок.

Такий спосіб оцінила більшість позичальників. Скориставшися ним, Ви протягом декількох хвилин розрахуєтеся за отримані послуги. В сукупності з лояльними умовами, простотою сплати позик і фіксованою комісією - сервіс компанії зручний та корисний для клієнтів.

Погасити кредит онлайн – оцініть переваги!

Якщо Ви сумніваєтеся в тому, як погасити кредит – дистанційно або через стаціонарні відділення, ознайомтеся з перевагами дистанціної оплати:

 • це просто. Навіть, якщо Ви сплачуєте вперше, навряд чи зробите помилку, адже процедура повернення прописана крок за кроком;
 • це зручно. Вам не доведеться терміново шукати відділення компанії або банку, щоб сплатити позику, якщо час добігає кіінця. Можете просто зайти на сайт і буквально за 3 хвилини впоратися з цією задачею;
 • це вигідно. Завдяки онлайн сервісу, Ви не втратите час і завжди зможете розрахуватися за послугу. Більш того, зекономите свій час та гроші на проїзд.

Перед тим як погасити кредит, переконайтеся що на Вашій картці достатньо коштів. Якщо баланс дозволяє зробити оплату, вона буде проведена за лічені хвилини.

Навіть, якщо не маєте змоги повністю розрахуватися за користування грошима, можете пролонгувати кредит. Для цього сплатіть нараховані комісійні. «Ваша Готівочка» не нараховує штрафу чи пені, якщо Ви продовжуєте кредитний термін.

Користуйтеся позиками від «Ваша Готівочка» - це завжди зручно!