Погасити кредит онлайн - це можливість провести час з користю

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

«Ваша Готівочка» – це можливість отримати гроші не виходячи з дому. Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки дистанційне оформлення позики, а й створюємо умови, щоб Ви могли і погасити кредит онлайн о будь-якій годині, коли це зручно!

Як і де можна погасити кредит онлайн безготівковим переказом

Звертаючись за послугами кредиторів вперше, клієнти частіше за все цікавляться: які документи необхідні для реєстрації, що необхідно для отримання позики і лише одиниці запитують про те, як погасити кредит і які можуть виникнути проблеми під час повернення.

«Ваша Готівочка» надає позичальникам повну інформацію стосовно наданих послуг. Звертаючись в компанію, клієнти мають повне парво ознайомитися з умовами кредитування до моменту оформлення договору.

Відповідаючи на запитання «як погасити кредит, ми пропонуємо клієнтам декілька способів. Перший спосіб – це оплата готівкою. Наступний вараант – це банківський переказ або можливість погасити кредит через інтернет самостійно в режимі онлайн.

Яким способом скористатися, клієнти обирають самостійно, так само як і те, де і в якому розмірі оформлювати позику. Вибір способу погашення кредиту не залежить від того, в якій формі був відкритий кредит, яким чином проходила реєстрація і які умови були вказані в заявці.

Навіть, якщо Ви відкривали позику готівкою, Ви завжди зможете погасити кредит через інтернет, дотримавшися певних вимог.

Про те, як погасити кредит банківською карткою

Цікавлячись, як погасити кредит через інтернет, зверніть увагу, що мова йдеться про проведення безготівкової операції, посередником якої виступає банк. Безготівкові перекази вимагають наявності картки у клієнта. У разі, якщо Ви користуєтеся послугами «Ваша Готівочка», то картка, за допомоги якої Ви хочете погасити кредит онлайн, має бути видана одним з вітчизняних банків і верифікована у платіжних системах Visa чи MasterCard.

Якщо клієнт компанії «Ваша Готівочка» обирає безготівковий спосіб обслуговування, то йому необхідно підтвердити, що картка дійсно належить йому.

На етапі реєстрації, клієнти вказують паспортні данні, особистий ІПН і дату народження. Якщо реєстрація відбувається у відділенні, то достовірність даних підтверджується оригіналами паспорту і ідентифікаційного коду. Під час онлайн реєстрації, саме код платника податків і банківська картка дозволяють переконатися у справжності наданих даних.

Вік клієнта має вагоме значення і перевіряється під час обробки реєстраційної анкети. «Ваша Готівочка» обмежує осіб молодше 18 років і старше 70 років у можливості користуватися послугами компанії.

Оформлюючи позику на картку, Ви зможете погасити кредит онлайн, заповнивши заявку на списання коштів з тієї картки, на яку отримували позику. Якщо ж від самого початку позика була надана готівкою, потрібно підтвердити, що картка, з якої будуть списані гроші, належить Вам.

Якщо немає карточки і можливості завітати до відділення компанії, Ви завжди можете здійснити банківський переказ. Для консультації зателофонуйте на гарячу лінію і наші оператори детально розкажуть про те, як погасити кредит зручним для Вас способом.

Можливість погасити кредит через інтернет або продовжити кредитний період

Описуючи те, як погасити кредит через інтернет, ми зазначали про можливість обирати умови кредитування клієнтам. Вибір не обмежується визначенням способів реєстрації і форми отримання коштів. Позичальники «Ваша Готівочка» можуть вирішувати, скільки грошей отримати і який час користуватися. Об`єм кредиту варіюється в межах від 200 до 9 тисяч гривень при комісії 2% в день від розміру позики.

Базовий кредитний період складає 16 діб. Це означає, що в заявці може буть вказаний будь-який період користування грошима від 24 годин до 16 календарних днів. Також, умови кредитування «Ваша Готівочка» передбачають дострокове погашення або пролонгацію кредитного періоду.

Повертаючи позику згідно договору, клієнт сплачує суму і нараховану комісію. За потреби продовжити користуватися грошима, необхідно оплатити нараховані комісійні. З моменту пролонгації кредиту, штраф чи пеня не нараховуються. Вам лише необхідно заповнити відповідну заявку на продовження кредитного періоду.