Погашення кредиту без проблем, чи можливо це?

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Бути законопорядним громадянином - не означає безкорисливо виконувати вимоги кредиторів. Частіше за все, погашення кредиту, особливо дострокове, асоціюється з зайвою паперовою тяганиною. Як насправді йдуть справи і де шукати справедливості?

Як відбувається погашення кредиту, які можуть виникнути проблеми?

По-перше, необхідно спиратися на договір, який укладається під час оформлення кредиту. В договорі мають бути чутко прописані права і забов`язання обох сторін - кредитора і кредитоотримувача. Тут же має бути вказана інформація про погашення кредиту, дострокове погашення кредиту і відповідальність за порушення умов угоди.

Уважно запам`ятайте всі нюанси ще до того, як вступити до юридичних відносин - підписати кредитний договір. Не варто забувати про те, що кожен кредитор може встановлювати власні умови, керуючись загальними принципами, які прописанні в законодавчій базі.

Чи можливе дострокове погашення кредиту без додаткових витрат? Повернути кошти можна раніше терміну, зазначеного в договорі, можуть всі. Звертаючись до теми умов кредитування на етапі підписання договору, варто заздалегідь уточнювати, чи можливе дострокове погашення кредиту і як саме.

Зверніть увагу, що відомості про погашення кредиту нічим не поступаються за важливістю і пріорітетністю інформації про відповідальність за порушення умов угоди. Якщо кредитори не можуть відповісти однозначно на питання, пов`язані з умовами надання послуги - це перший сигнал про те, що варто насторожитися і відмовитися від таких послуг.

Чи можливе дострокове погашення кредиту без штрафів?

Клієнтам компанії «Ваша Готівочка» надається можливість обирати умови кредитування ще до моменту підписання договору. Таким чином, наші кредитоотримувачі можуть обирати суму, яку отримують в якості позики, і термін до повернення кредиту. Після того, як кредитні відносини вступають в силу, клієнт має право на дострокове погашення кредиту або продовження строку користування грошима. 

Оформивши кредит, клієнт має право користуватися грошима протягом 16 діб. За кожен день нараховується комісія у розмірі 2% від повної суми. Зверніть увагу, що комісія не змінюється протягом всього кредитного періоду. Якщо за певних причин Ви не змогли здійснити погашення кредиту вчасно, можете перенести цю дату, сплативши нараховану комісію.

Швидке погашення кредиту онлайн, жодних штрафів і переплат

Кредитоотримувачі компанії «Ваша Готівочка» можуть здійснювати дострокове і термінове погашеня кредиту зручним для них способом:

  • Перший варіант – розрахунок готівкою у відділенні компанії. Вам необхідно спалитити суму позики і нарахованної комісії за фактичний період користування грошима.
  • Другий варіант – переказ необхідної суми банківським платежем за реквізитами компанії.
  • Третій варіант, найзручніший і найприйнятний для більшої кількості клієнтів «Ваша Готівочка» – погашення кредиту онлайн через «особистий кабінет» на сайті.

Дистанційний сервіс дозволяє нашим клієнтам реєструватися в системі мікропозик, оформлювати заявки на грошові перекази і здійснювати погашення кредиту онлайн в будь-який зручний час. Крім того, в «особистому кабінеті» можна оформити заявку на пролонгацію.

Ваш спокій залежить від того, як Ви поставитеся до вибору кредитора. Будьте уважні і не дозволяйте себе обманювати.