Погана кредитна історія – не привід для відмови у кредиті

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Для того, щоб зрозуміти чи отримаєте ви кредит, звертаючись до банку за послугою, достатньо поцікавитися кредитною історією, що зберігається в УБКІ. Якщо ви ще жодного разу не оформлювали позики, це означає, що історія «чиста». Якщо ж ви вже користувалися послугами кредиторів, але траплялися протермінування по платежам, скоріше за все, у вас погана чи сумнівна кредитна історія, питання лише у тому, наскільки вона погана та чим це вам загрожує.

Як формується кредитна історія та де зберігається?

На підставі історії по кредитах формується кредитний рейтинг, який впливає на рішення кредиторів щодо надання нової позики. Якщо у вас ідеальна репутація, то отримати гроші в борг не буде складно. Також, історія по позиках є підтвердженням платоспроможності клієнтів, що оформлюють розстрочку при придбанні дорогих товарів. Якщо ж у вас погана чи ще не сформована кредитна історія, у вас скоріше за все виникнуть проблеми із підтвердженням заявки та отриманням супутніх послуг.

Недивлячись на те, що в більшості компаній та банківських установ кредитування клієнтів із поганою статистикою та кредитною історією не здійснюється, отримати кредит без відмови із поганою чи неперевіреною кредитною історією легко. Головне, знати, куди звернутися та що робити, щоб отримати позику без проблем.

Як оформити швидкий кредит клієнтам із поганою за статистикою кредитною історією без проблем?

Щоб відкрити швидкий кредит із поганою кредитною історією згідно виписки УБКІ кредитною історією без проблем та відмови, будь-якої миті можна звернутися до «Ваша Готівочка». Ми не робимо запиту до УБКІ, перевіряючи історію клієнтів виключно в межах компанії. Мета перевірки – дізнатися чи обслуговувався клієнт раніше в компанії, чи є у нього непогашена заборгованість. Крім того, при повторному зверненні клієнтів, під час перевірки робиться запит та переглядають реєстраційні дані клієнта, що дають нам змогу підтверджувати заявки на позики із поганою кредитною історією негайно.

Незалежно від того, чи погана кредитна історія у вас, чи ще не сформована, в «Ваша Готівочка» оформити швидкий кредит навіть із поганою кредитною історією має змогу кожен українець. Головне, щоб у вас був внутрішній паспорт, ІПН, можливо, банківська карта та пенсійне посвідчення.

Паспорт та код ІПН необхідні для реєстрації як на швидкий та гарантований кредит із поганою кредитною статисткою та кредитною історією готівкою, так і онлайн позику. Карта знадобиться, якщо ви хочете отримати гроші у вигляді безготівкового переказу. Пенсійне посвідчення надають пенсіонери, оформлені ПФУ, статус пенсіонера, а також, погана кредитна історія не є причиною для відмови у оформленні позики.

Вигідний кредит із протермінуваннями та поганою позиково-кредитною історією, гнучкі умови та низький відсоток

Стати клієнтом компанії і отримати швидкий готівковий чи безготівковий кредит із поганою статистикою та кредитною історією можна після проходження реєстрації. Зробити це можна в будь-якому з відділень компанії, що працюють щоденно без перерв та вихідних, або ж в режимі онлайн за допомогою віддаленого сервісу. Реєстрація передбачає заповнення анкети клієнта та оформлення заявки на кредит, з поганою, згідно перевірки, кредитною історією чи без неї. Форма кредиту, обирається клієнтом відповідно до його бажання, але варто врахувати, що отримати позику готівкою зможуть лише клієнти у віці від 18 до 70 років. Гроші на карту перераховуються по заявці клієнтам вже з 21 року.

Умови, на яких відбувається кредитування із поганою кредитною історією не відрізняються від умов, на яких відкривають позики клієнтам із високим кредитним рейтингом. Сума коштів, доступних для отримання, може бути довільною від 200 до 9000 гривень. Період використання коштів до повернення необмежений нічим, окрім обов’язкових платежів в розмірі нарахованих комісійних, що сплачуються кожні шістнадцять днів.

Оформити заявку на швидкий експрес кредит із поганою статистикою та кредитною історією можна будь-якої зручної для вас миті завдяки віддаленому сервісу, в будь-якому зручному місці, навіть з дому.