Подати заявку на моментальну позику онлайн можна просто зараз

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Вам терміново потрібен кредит, але ви не хочете витрачати час, щоб знайти саме той банк, де вам запропонують кращі умови? Не ламайте голову, коли виділити час, щоб обійти банки міста, просто спробуйте оформити моментальну позику онлайн за програмою мікрокредитування від «Ваша Готівочка».

Моментальна позика онлайн – зручне рішення проблем

Ні для кого не стане новиною, що інтернет став частиною повсякденного життя. За допомогою мережі можна знайти і купити будь-що, замовити квитки на літак, готель в іншій країні, знайти роботу чи друга дитинства, якого не бачив багато років. Чому ж досі кредитування через інтернет залишається для українців закритою сторінкою? «Ваша Готівочка» розробила віддалений сервіс, який дозволяє українцям оформлювати моментальну позику онлайн будь-якої миті, коли знадобляться гроші.

Можливість відкрити кредит через інтернет – це безперечна економія часу. Адже скористатися сервісом можна навіть через телефон, наприклад, по дорозі на роботу або з роботи додому. У вас не виникне жодних проблем при спробі оформити моментальну позику онлайн, якщо ви готові надати нам свої контактні та персональні дані, вказати дату народження та ІПН, і маєте персональну банківську карту. Крім того, існує вікове обмеження, зумовлене законодавчою базою України щодо кредитування фізичних осіб. Отримати моментальну позику онлайн мають право лише фізичні особи громадяни України у віці від 21 до 70 років.

Окрім паспорту та ідентифікаційного коду, вам може знадобитися пенсійне посвідчення. Його просять надати лише тих клієнтів, які вже оформлені в статусі пенсіонера. Зауважте, що для отримання безготівкової позики вкрай важливо використовувати картку, що оформлена саме на вас. У випадку, якщо реєстраційні дані та дані про власника банківської карти будуть відрізнятися, заявка на кредит просто буде відхилена.

Створіть заявку зараз та отримайте моментальну позику на карту онлайн

Не треба бути фахівцем з кредитування чи співпрацівником статистичного відділу банку, щоб знати – споживчі кредити найбільш популярний вид кредитування серед українців. Це буває звернення за грошима до зарплати чи фінансування покупки побутової техніки. Часто невеликі кредити беруться під відпустки чи свята. Не має значення для чого вам знадобилася моментальна позика онлайн і як ви збираєтеся використовувати кошти. Більше того, не має значення, який у вас рівень доходів, чи маєте ви постійне місце роботи та чи офіційно працевлаштовані. Щоб оформити моментальну позику на карту онлайн, достатньо просто виділити півгодини вільного часу, відповісти на елементарні питання анкети та заповнити заявку на кредит. В заявці необхідно вказати, скільки грошей ви хочете отримати та на який період часу. Обирають умови кредитування наші клієнти виключно за власним бажанням, враховуючи певні обмеження, регламентовані програмою мікрокредитування від «Ваша Готівочка». Відкрита моментальна позика на карту онлайн, як і готівкова позика, може бути у розмірі від 200 до 9000 гривень. Строк кредитування варіюється в діапазоні від однієї доби до 16-ти календарних днів. Ставка кредитування становить 2%. Комісія нараховується щоденно до повного погашення кредиту.

Заповнюючи заявку на моментальну позику на карту онлайн, вам необхідно вказати точну дату погашення та суму коштів, скільки ви хочете отримати в користування, згідно діючої пропозиції компанії.

Покращений сервіс моментальних онлайн позик чекає саме на вас

Як же скористатися можливістю отримати позику онлайн? Перше, що необхідно зробити, – піднятися до гори сторінки чи перейти на головну сторінку сайту та обрати умови кредитування, скориставшись кредитним калькулятором. Після того, як ви визначитеся з умовами, натиснути кнопку «отримати позику» та перейти до заповнення анкети клієнта. Після того, як анкета заповнена, вам буде надано доступ до «особистого кабінету» клієнта. Це і є сервіс моментальних онлайн позик, за допомогою якого ви зможете слідкувати за станом рахунку, графіком платежів, а потім і погасити кредит.

В анкеті, щоб отримати доступ до сервісу моментальних онлайн позик, необхідно вказати ваші персональні та контактні дані, код ІПН та точну дату народження. У випадку, якщо ви хочете отримати гроші готівкою, ви можете створити заявку на позику з моментальним рішенням онлайн, але гроші на руки отримаєте лише після особистого звернення до відділення. У відділенні менеджер ознайомиться з оригіналами ваших документів та зможе передати необхідну суму грошей у користування. Відділення компанії працюють щоденно, без перерв та вихідних, по всій території України з ранку до вечора. Щоб мати змогу отримати позику із моментальним рішенням онлайн, ви завжди можете пройти попередню реєстрацію та отримати доступ до «особистого кабінету» або при необхідності просто створити заявку та отримати кошти.