Подати заявку на кредит можна по телефону

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ви залишилися без грошей? Змоги звернутися до банку або позичити у знайомих немає? Єдина можливість вирішити цю ситуацію - переказ грошей на картку. Оформити позику можна в будь-який час, просто скористайте сервісом «Ваша Готівочка», який дозволяє подати заявку на кредит 24/7 і отримати миттєво до 9000 грн.

Як подати заявку на кредит без паспорту

Достатньо мати телефон з доступом до інтернету, щоб заявка на кредит перетворилася на реальні гроші. Після того, як потенційний клієнт потрапив на сайт компанії, на головній сторінці побачить кредитний калькулятор.

Обравши суму і розмір оформлення позики, Вам залишається натиснути «отримати позику» і перейти до реєстраційного вікна. Заповнивши всі необхідні поля, отримаєте доступ до «особистого кабінету», де і створюється онлайн заявка на кредит готівкою або на карточку.

Перед тим, як подати заявку на кредит і вказати спосіб оформлення, дізнайтеся, чи є поблизу банкомат, де перевести гроші в готівку. Ми пропонуємо два способи - переказ на картку або видача позики готівкою. Якщо Ви оформлювали онлайн заявку на кредит готівкою, обов`язковим є підтвердження особистості за допомоги паспорту і номеру платника податків.

Проста онлайн заявка на кредит готівкою, 15 хвилин і все готово

Немає під рукою оригіналів документів, то заявка на кредит онлайн – саме те, що необхідно. Обираючи безготівкове оформлення, способом підтвердження реєстраційних даних клієнта є банківська карточка.

Картка, на яку оформлюється заявка на кредит онлайн, може бути видана в будь-якому банку країни. Основною вимогою є підтримка у платіжних системах Visa або MasterCard. Після здійснення переказу, Ви можете розраховуватися карткою або перевести у готівку гроші в банкоматі.

Коли оформлюється онлайн заявка на кредит готівкою, клієнт просто проходить реєстрацію в системі мікропозик, що суттєво економить час. Після цього, залишається просто обрати відділення, в якому отримати гроші і знайти для цього вільні 15 хвилин.

Після того, як була подана заявка на кредит безготівковим переказом, гроші потраплять на картку одразу після підтвердження. Кредит надається в будь-якому розмірі до 9 тисяч гривень.

Експрес заявка на кредит онлайн – миттєвий переказ

В електроній формі подати заявку на кредит можна на необмежений період. Ви можете обрати максимальний період - 16 днів або сплатити кредит достроково. Якщо Ви не в змозі повернути гроші, пропонуємо наступний варіант: сплатіть комісійні і оформіть заявку на продовження кредиту. Комісія складає 2% від суми, на яку оформлювалася онлайн заявка на кредит готівкою або на картку.

Розрахуватися за користування послугою можна так само, як і подати заявку на кредит – за допомоги онлай-сервісу або у відділенні компанії. Вам потрібно оформити заявку на списання грошей з картки або повернути позику менеджерам компанії.

Обирайте «Ваша Готівочка» і онлайн заявка на кредит готівкою до 9000 грн. перетвориться на гроші.