Подати онлайн заявку на кредит готівкою: поради фахівця

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні отримати позику не складе труднощів буквально за лічені хвилини. Але, щоб Вам не відповіли відмовою, потрібно знати і дотримуватися важливих правил. Правильно подати онлайн заявку на кредит готівкою, рішення за якою буде, безумовно, на Вашу користь, допоможе команда фахівців «Ваша Готівочка» - лідера українського ринку у сфері миттєвого кредитування.

Отже, у цій статті ми розглянемо, якою має бути правильно заповнена онлайн заявка на отримання кредиту готівкою або на карточку банку, яких рекомендацій варто дотримуватися і який шлях перевірки вона проходить, після того, як клієнт натисне «Відправити». 

Подати онлайн заявку на кредит готівкою: прості правила

Щоб зекономити Ваш час, розпочнемо з головного: розглянемо, як заповнювати і подавати онлайн заявку на кредит готівкою, щоб стати 100% отримувачем позики, а не відмови.

Головне, що Вам потрібно дізнатися - це те, що ми не відмовляємо клієнтам у допомозі. У «Ваша Готівочка» отримати фінанси може абсолютно кожен українець у віці від 18-ти до 70-ти років. Ми не просимо надавати документи, які підтверджують дохід, залишати майно під заставу або вказувати контакти поручителів. У нас Вам не відмовлять навіть через проблеми з кредитним минулим. Тільки неправильно заповнена онлайн заявка позичальником на кредит готівкою завадить отримати позитивне рішення.

Поставтеся уважно до того, щоб подати онлайн заявку на кредит готівкою, адже ми зробили все можливе, щоб клієнти заповнювали заявки в комфортних умовах: у себе вдома, за допомогою власного комп’ютеру або мобільного телефону, неквапливо і без метушні. Скористайтеся всіма перевагами просто зараз!

Миттєва онлайн заявка на кредит готівкою: інструкція 

Приділимо увагу тому, як заповнюється заявка клієнтом на кредит готівкою онлайн і де знаходиться необхідна форма на сайті «Ваша Готівочка». 

Спочатку про перелік необхідних документів: потрібні паспорт і ІПН (ці документи має кожен громадянин). Щоб оперативно подати онлайн заявку на кредит готівкою, знайдіть на будь-якій сторінці сайту кредитний калькулятор. Змінюючи положення бігунків, визначайте суму і термін кредитування. Після цього, натискайте кнопку «Отримати позику». Далі можливі два варіанти. 

Якщо Ви раніше проходили реєстрацію на сайті, то у Вас відразу відкриється анкета. Ви легко можете подати заявку на кредит готівкою через цю форму: потрібно просто заповнити всі поля і відправити її на розгляд. Якщо Ви не зареєстровані, то на екрані відкриється форма реєстрації. Зареєструйтеся і подавайте онлайн заявку на кредит готівкою або на картку. Так само у персональному кабінеті можна спостерігати за своїми операціями і отримувати корисну інформацію від «Ваша Готівочка» (для цього виберіть пункт «Підписатися на розсилку»).

У заявці Ви маєте вибрати адресу відділення компанії, де Вам буде зручно отримати фінанси і яке розташоване до Вас найближче за все. Карту з адресами можна знайти у розділі «Контакти». Якщо поруч з Вами або у Вашому місті немає представництва мережі «Ваша Готівочка», то скористайтеся позикою онлайн, яку можна отримати на карточку. Це навіть зручніше, ніж готівкою. 

Як обробляється заявка на кредит готівкою онлайн: цікава інформація 

Позичальники. які подають свою електронну заявку на кредит готівкою, інколи цікавляться, що ж відбувається з нею далі. Привідкриємо завісу. 

Після заповнення, заявка на кредит готівкою онлайн потрапляє на перевірку до спеціальної системи компанії. Саме тому, ми просимо клієнтів уважно і правильно заповнювати всі поля: комп’ютер сприймає тільки два значення «правильно» і «неправильно». Тому, навіть одна неправильно вказана літера рівноцінна неіснуючому імені, а така заявка відхиляється.

Якщо помилок немає і програма ухвалила заявку, далі її перевіряє фахівець компанії, який і підтверджує грошовий переказ на Вашу картку або повідомляє менеджеру відділення, яку суму потрібно буде видати. Для отримання готівки, звертайтеся до представництва з оригіналами документів.

Тепер Ви впевнено знаєте, що подати зручну онлайн заявку на кредит зовсім не складно і вже за декілька хвилин гроші можна буде отримати готівкою або на картку. Будемо раді фінансово допомогти Вам в будь-якій ситуації, звертайтеся!