Перевірені позики онлайн на карту отримають всі!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні рекламні повідомлення про видачу позик онлайн на карту можна зустріти скрізь. Головне питання, як знайти надійного та безпечного кредитора у всьому цьому розмаїтті. «Ваша Готівочка» відкриває позики онлайн на карту та надає кредити готівкою на максимально вигідних умовах всім клієнтам, що пройшли реєстрацію. Якщо ви тільки шукаєте, де можна позичити, зверніть увагу на пропозицію «Ваша Готівочка» та не прогавте можливість отримати гроші швидко, просто та вигідно.

Позики онлайн на карту за декілька хвилин – це просто

Відкривайте позики онлайн на карту, це просто, швидко та доступно! Лише «Ваша Готівочка» надає можливість взяти позику онлайн на карту без бюрократичних процедур та паперової тяганини. Без застави, поручників та надання численних довідок.

Нашим клієнтам не доводиться збирати довідки про доходи та брати довідку, що підтверджує наявність постійного місця роботи. Ви можете отримати гарантовану позику онлайн на карту одразу після проходження реєстрації. Ми пропонуємо вам звернутися до будь-якого з наших відділень або скористатися дистанційним сервісом та оформити заявку на позику онлайн на карту через інтернет. Лише надання достовірної інформації, трішечки вільного часу і бажання – це все, що вам знадобиться, аби отримати гроші від «Ваша Готівочка».

Оформлюючи позику на карту онлайн, ви отримаєте гроші миттєво. Від моменту початку заповнення анкети клієнта до моменту переказу грошей пройде не більше, ніж півгодини. Як саме пройти реєстрацію та створити заявку, читайте далі!

Існують певні умови для успішного підтвердження заявки. Згідно регламенту роботи компанії, позики на карту терміново можуть отримати українці у віці від 21 до 70 років. Готівкові кредити видаються лише особам у віці від 18 років. При зверненні за готівковим кредитом, необхідно мати при собі оригінали паспорту та ІПН, пенсійне посвідчення надають лише пенсіонери. Щоб отримати гроші на руки, необхідно звернутися безпосередньо до відділення компанії. Отримати позику на карту онлайн можна і у відділенні, і через дистанційний сервіс. Для переказу грошей, вам знадобиться мати банківську карту, оформлену саме на вас в одному з банків України. Безготівкові позики на карту отримати терміново можна 24/7/365.

Позика онлайн на карту: як отримати гроші

Дійсно, отримати позику на карту можна будь-якої миті протягом доби. Ми не запитуємо, для чого вам знадобилися гроші і готові відкрити швидку позику на карту без відмови навіть, якщо гроші вам необхідні до зарплати. Крім того, ми не перевіряємо кредитної історії, не вимагаємо надати дані про склад сім’ї, не перевіряємо чи клієнт є працевлаштованим та який рівень доходів має. Ми просто даємо змогу отримати швидку позику на карту без відмови тоді, коли вона необхідна.

Банківська карта, яка використовується для отримання грошей має не лише бути видана одним із діючих українських банків та оформлена саме на вас, що є безумовно головною вимого. Вона ще й має бути верифікованою у міжнародних платіжних системах Visa чи MasterCard. Скористатися послугою можуть і студенти від 21 року, і пенсіонери до 70 років, і кожен громадянин України, що готовий надати нам свої персональні та контактні дані.

Реєстраційна анкета на позику онлайн на карту терміново містить питання: прізвище, ім’я, ім’я по батькові; номер мобільного телефону та адреса електронної пошти; код ІПН; точна дата народження.

Вказавши необхідні дані, вам буде наданий доступ до «особистого кабінету» клієнта, де і створюється заявка на позику онлайн на карту терміново, що розглядається одразу ж після подання.

Перевірка даних і розгляд заявки передбачає перевірку реєстраційних даних на співпадіння із банківською інформацією про власника картки. Якщо інформація співпадає на 100%, термінова позика на карту онлайн підтверджується миттєво. У разі хоча б найменшого неспівпадння, ви не зможете отримати гроші на карту терміново, оскільки заявка може бути відхиленою.

Заповнюйте уважно кожне поле. У разі помилки при введенні номеру мобільного, ви також не зможете отримати гроші на карту терміново, так як наш менеджер не зможе із вами зв’язатися, аби оговорити із вами обрані умови кредитування. При неправильному введенні електронної адреси, ви не отримаєте доступу до «особистого кабінету». Відповідно, не зможете створити заявку, щоб отримати гроші онлайн на карту терміново переказом.

Ми працюємо щоденно, обслуговуючи заявки клієнтів, подані через інтернет, цілодобово. Саме завдяки цьому онлайн позика на карту терміново може бути відкрита будь-якої миті, незалежно від вашого фактичного місця знаходження. Самі ж відділення, де може бути оформлена онлайн позика на карту терміново працюють щоденно з ранку до вечора.

Скільки дають в якості позики на карту онлайн

«Ваша Готівочка» пропонує усім своїм клієнтам, не залежно від способу звернення, отримати швидку онлайн позику в розмірі від 200 до 9000 гривень. Період, протягом якого може використовуватися онлайн позика на карту, терміново перерахована, не перевищує 16-ти діб. Ставка кредитування становить 2%, комісійні нараховуються щоденно до повного погашення кредиту. Перш, ніж оформити позику на карту онлайн, ви можете скористатися кредитним калькулятором, щоб визначитися із умовами кредитування.

Також, за допомогою сайту, ви зможете дізнатися, де оформлюються термінові позики на карту без відмов, знайшовши адреси наших відділень. В розділі «контакти» ви зможете знайти саме те відділення, що знаходиться ближче за все до вас чи до якого вам буде зручніше дістатися. Де, як, коли і на яких умовах оформити позику онлайн на карту – обирати лише вам!

Скористайтеся унікальною можливістю взяти позику онлайн на карту при першій необхідності, зареєструйтеся у програмі мікрокредитування від «Ваша Готівочка» та забудьте, що грошей може бути мало!