Отримайте позику до зарплатні лише за паспортом і ІПН

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

На кону важлива подія - день народження або річниця, а грошей на подарунок немає? Звертайтеся до нас! Ми надамо позику до зарплатні незалежно від причини. Ще ніколи оформити кредит не було так просто.

Швидка і зручна позика до зарплатні

«Ваша Готівочка» зробила максимально зручною видачу позики до зарплатні українцям. Якщо Ваш гаманець порожній - ми дамо кредит. З нашою допомогою можете сміливо планувати відпустку свята або просто позичити на негайні потреби, адже кредитори підстрахують грошима. Оформити позику до зарплатні однаково просто як онлайн, так і у відділенні компанії. Кредитні фахівці вмить перекажуть кошти на картку або видадуть готівкою.

Станьте на крок ближче до отримання позики - подайте заявку на сайті просто зараз. Для цього, спочатку зареєструйтеся, вказавши особисті, контактні дані і код платника податків. Для оформлення не потрібні довідка про дохід і поручитель. Кредитори навіть не враховують причину, через яку звертаєтеся за позикою до зарплатні в «Ваша Готівочка»

Клієнти оцінили переваги оформлення позики дистанційно, адже не потрібно відволікатися від власних справ і відлучатися до відділення. «Ваша Готівочка» позиче гроші за будь-яких обставин тільки за умови, що позичальник досяг 21-го року. Отримати гроші до зарплатні на картку можна громадянам, чий вік не перевищує 70 років.

Пропонуємо ознайомитися з подальшими умовами обслуговування у нашій компанії.

Потрібні гроші до зарплатні на картку - не проблема

Навіщо потрібна банківська картка, якщо її баланс порожній? Ми зробимо так, що на неї потраплять кошти за лічені хвилини. З «Ваша Готівочка», Ваш рахунок не буде порожнім, адже гроші до зарплатні на картку надійдуть за 15 хвилин.

Ми не практикуємо системи скорингу або внесення застави і передоплати. Отримати гроші до зарплатні на картку можна кожному. Кредитні гроші до зарплатні починають видавати від 200 до 9 тисяч гривень. За час роботи «Ваша Готівочка», тисячі громадян змогли успішно позичити кошти без жодного ризику і проблем.

Для своїх клієнтів, фінкомпанія видає кошти під фіксовану відсоткову ставку і без скритих платежів. Повідомте номер картки і ми перекажимо на неї кошти. Розпорядитися грошима зможете за мить. Перед тим, як оформлювати кредит, розрахуйте остаточну суму до сплати. Не хвилюйтеся, адже кожна заявка на кредит онлайн розглядається негайно. За допомоги наших фахівців, Ваш гаманець не буде порожнім.

Отримайте гроші до зарплатні за паспортом і ІПН

Хочете оформити кредит - обирайте позику до зарплатні саме у нас. Кредит ухваляється на підставі заповненої заявки, де вказані достовірні власні дані.

Рекомендований термін користування грошима - 16 днів. Проте, позичальнику надається можливість повернути гроші достроково. За необхідності, термін користування кредитом продовжать. Для цього потрібно сплатити нараховані комісійні. Погасити позику до зарплатні можна так само, як і оформлювали - звертайтеся до відділення або скористатйтеся онлайн-сервісом.

Обирайте спосіб оформлення, який зручніше, - онлайн або готівкою, і подавайте заявку. З «Ваша Готівочка» - гроші легко і просто!