Отримайте найшвидший кредит готівкою за декілька хвилин

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Завдяки вдосконаленню сучасних технологій, з`явилася можливість оформлювати кредити онлайн, знаходячись вдома, і всього за 15 хвилин. Щоб взяти кредит готівкою без великих переплат, звертайтеся в «Ваша Готівочка».

Як можна взяти кредит готівкою?

Плануєте ремонт на дачі, подорож на море або просто необхідні кошти на термінові витрати? Швидкий кредит готівкою доможе. Не потрібно надавати додаткові документи, шукати поручителя - компанія «Ваша Готівочка» надасть грошову позику миттєво і на будь-які потреби. Клієнтам не обов`язково вказувати цільове призначення кредиту готівкою, адже це не впливає на рішення.

Звернутися до компанії і відкрити кредит готівкою можуть громадяни віком від 18-ти років, або ж є можливість оформити позику на картку громадянам від 21-го року. Скористатися можна будь-якою карткою - кредитною або дебетовою. Головне, щоб вона була зареєстрована на ім`я позичальника.

Як кредит готівкою, так і на картку, оформлюється громадянам віком до 70-ти років. Щоб отримати позику, необхідно всього 15 хвилин. Не важливо, яка історія банківських кредитів і офіційне працевлаштування або ні.

Ви можете не хвилюватися за власні дані, надані під час оформлення заявки, адже ми гарантуємо конфіденційність.

Умови видачі кредиту готівкою на картку

Щоб взяти кредит готівкою на карткуне доведеться навіть відволікатися від власних справ. Знаходячись вдома, на роботі або навіть стоячи в пробці: відкрийте головну сторінку сайту компанії і зареєструйтеся. Головне, мати під рукою банківську картку, паспорт та мобільний телефон. Набагато простіше відкрити кредит готівкою на картку в «Ваша Готівочка», ніж в будь-якій з банківських установ. Банки зможуть видати кредит лише після тривалої перевірки історії і підтвердження кредитоспроможності. Тим паче, оформити кредит за паспортними даними та ІПН там не вдасться.

Якщо онлайн-кредитування передбачає самостійне заповнення заявки, то оформлюючи швидкий кредит готівкою, необхідно надати оригінали документів. Звертайтеся до відділень компаії і менеджери залюбки допоможуть з оформленням позики.

Напевне, влітку більшості позичальників потрібен швидкий кредит готівкою на відпочинок. Тільки уявіть, як чудово вирушити в подорож, і ми будемо раді надати Вам таку можливість.

Позичальники не даремно обирають «Ваша Готівочка» як тільки знадобилися гроші, адже компанія проявила себе з кращого боку за роки існування. Пропонуємо кредити на лояльних і прозорих умовах, без застави і скритих платежів. Переконатися в цьому легко, просто скористайтеся кредитним калькулятором.

Куди звертатися, якщо потрібен швидкий кредит готівкою?

Оформлення кредиту готівкою онлайн передбачає тільки наявність паспорту з ідентифікаційним кодом, через відсутність довідки про дохід можете не хвилюватися. Розмір позики складає від 200 до 9000 гривень.

Видається швидкий кредит готівкою онлайн на 16 днів. Сплачуйте позику раніше або користуйтеся грошима довше. Комісійні нараховуються тільки за фактичні дні користування грошима. Сплата комісійних в повному розмірі є обов`язковою умовою здійснення пролонгації.

З «Ваша Готівочка» кредитування стало набагато зручніше, адже отримати позику можна в будь-якому місці - залишайте заявку на сайті, отримуйте переказ на картку і зможете інкасувати гроші у найближчому банкоматі. Поспішайте отримати найвигідніші кредити без довідки про дохід. Навіть за наявності заборгованостей перед іншими установами, кредит в «Ваша Готівочка» отримати цілком можливо.