Отримайте кредит готівкою на картку за декілька миттєвостей

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Якщо набридли сірі будні і хочете вирушити на відпочинок - жодних проблем. Компанія «Ваша Готівочка» готова надати кредит готівкою на картку кожному! Позичайте гроші, не витрачаючи на це багато часу.

Як оформити кредит готівкою на картку? 

Якщо Ви вперше вирішили скористатися послугами компанії, радимо ознайомитися з порядком оформлення кредиту готівкою на картку, не відходячи від комп`ютеру.

Перший крок достатньо простий: реєструйтеся на сайті компанії, вказавши персональні дані. Перелік документів, які потрібні для отримання кредиту готівкою на картку, - паспорт та код платника податків. Позики оформлюються без поручителів, тому не потрібно вказувати контактні та особисті дані людини з близького оточення.  

Не забудьте вказати номер картки, на яку мають надійти гроші. Грошові перекази здійснюються на картки будь-яких українських банків. Не має значення, це кредитна або дебетова картка. Головне, щоб вона діяла у платіжних системах MasterCard та VISA і належала позичальнику.

Оформлюючи кредит готівкою на картку, позичальникам не потрібні довідка про дохід та не чекає кредитна перевірка. Співпраця з «Ваша Готівочка» - беззаперечно перевага, адже клієнт гарантовано отримає позику, а угода залишається конфіденційною. Скористайтеся можливістю отримати миттєвий кредит просто зараз.

Кому можна отримати швидкий кредит готівкою?

Хочете взяти швидкий кредит готівкою - чекаємо на Вас! Звертайтеся до будь-якого з представництв «Ваша Готівочка» у своєму місті. Оформлення кредиту відбується за наявності оригіналів паспорту та ІПН. Час, за який буде оформлена і розглянута заявка, складає лише 15 хвилин. Не сумнівайтеся, швидкий кредит готівкою просто взяти і без підтвердження кредитоспроможності, адже цьому сприяють лояльні умови кредитування.

Звернутися за позикою готівкою можна громадянам, які досягли 18-ти років. Взяти кредит готівкою безпосередньо в нашій компанії не тільки зручно, а і завжди доступно, адже ми працюємо без віхідних. Звертайтеся до фахівців компанії і швидко вирішите всі фінансові проблеми.

Після того, як буде подана заявка на кредит, необхідно зачекати декілька хвилин, після чого дізнаєтеся рішення. Якщо воно позитивне, отримайте гроші і можете користуватися ними протягом 16-ти днів. За потреби, здійснюйте пролонгацію або сплачуйте позику раніше. Мінімальний розмір кредиту, який надається компанією, складає 200 гривень. Максимальна сума досягає 9000 гривень.

Чи вигідний кредит готівкою в «Ваша Готівочка»?

Все частіше можна побачити оголошення про оформлення кредиту готівкою без застави. Незважаючи, на перший погляд, на «прозорість» умов, можна чекати неприємностей. Більша частина компаній обіцяє надати гроші без застави і передоплати, але не дотримуються обіцянок.

Щоб не помилитися і не втратити майно, якщо не зможете повернути кредит, звертайтеся до нас. «Ваша Готівочка» видає кредити готівкою онлайн на прозорих умовах, які прописуються в договорі. Щоденно до нас звертаються тисячі позичальників, які шукають гроші негайно, іноді навіть посеред ночі. Тільки уявіть, Ви зможете оформити кредит, знаходячись вдома. Для цього потрібно заповнити заявку, як у відділенні компанії, тільки онлайн. Навіть з поганою історією кредитування, оформлення позики відбувається без зайвих формальностей. Сервіс компанії кардинально відрізняється від банківського, про це свідчать умови кредитування.

Тепер точно можна планувати відпочинок, не прив`язуючись до зарплати. Збираючись у відпустку, не забудьте підстрахуватися грошима в «Ваша Готівочка».