Отримати вигідний кредит готівкою і обрати умови позики можна у нас

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Як отримати вигідний кредит готівкою, коли немає офіційного працевлаштування? Можливо, Ви маєте протерміновані платежі і за Вами тягнеться погана історія кредитування? Або Вам просто потрібен кредит готівкою без довідок, негайно і без зайвих запитань? 

Якщо Ви не бажаєте оголошувати мету оформлення позики - це не причина відмовляти в наданні послуги. В «Ваша Готівочка» отримати кредит готівкою без довідок надзвичайно легко.

Як отримати вигідний кредит готівкою зручніше за все?

Ми робимо акцент на можливості не просто оформити позику, а саме отримати вигідний кредит готівкою без виснажливих перевірок, оформлення зайвих довідок і цільового призначення. Можливість оформлювати грошові кредити на таких лояльних умовах дозволила система мікропозик. Якщо кредитування в банківських установах неможливе без довідки про дохід, адже мова йдеться про великі суми позик, то «Ваша Готівочка» видає позики в розмірі 9 тисяч гривень. При цьому, кредит готівкою без довідок відкривають без застави і поручителів.

Не менш важливою є відсутність передоплати, а отримати вигідний кредит готівкою можна за заявкою. Звернувшися до нас за позикою, Ви отримуєте необхідну суму швидше, ніж за півгодини.

Для оформлення кредиту необхідно тільки звернутися до відділення або пройти реєстрацію онлайн. Незважаючи на те, що «Ваша Готівочка» не робить кредитної перевірки клієнта і видає позики без довідок про дохід, для подальшого підтвердження заявки необхідно надати паспортні, контактні дані і ідентифікаційний номер.

Окрім можливості отримати кредит готівкою, без довідок можна оформити і кредит на пластикову картку, зазначивши її реквізити. Вкрай важливо, щоб пластикова картка була оформлена на особу, яка подає заяву на кредит. В іншому випадку, якщо дані в заявці і дані про власника картки не співпадуть - запит буде відхилено.

Всього 15 хвилин і кредит готівкою без довідок буде Вашим!

Отримати кредит можуть лише громадяни Україні у віці від 18 до 70 років. Вікові обмеження для оформлення позики онлайн - від 21 року.

Час розгляду заявки складає лише декілька хвилин. Так само швидко буде прийняте рішення щодо можливості отримати вигідний кредит готівкою в нашій компанії.

Дотримуючись мінімальних вимог, кожен без проблем зможе отримати кредит готівкою без довідок в розмірі 9 тисяч гривень. Мінімальна сума позики складає 200 гривень. Скільки позичати – Ви вирішуєте самостійно. Базовий кредитний період становить 16 днів, проте можна погасити кредит достроково або здійснити пролонгацію. Мінімальний термін, на який видають кредит готівкою без довідок - 24 години.

Розкриваємо подробиці, де можна отримати кредит готівкою без передоплат

Обирайте спосіб, який допоможе Вам швидко і без проблем отримати кредит - це може бути позика готівкою або на картку.

Дізнатися, де можна отримати кредит готівкою можна на сайті в розділі «контакти». Обирайте Ваше місто або населений пункт і ознайомтеся з розташуванням відділень.

Під час оформлення позики готівкою, обов`язково надайте оригінали документів. Так само, дізнатися, де можна отримати кредит готівкою у своєму місті можна за номером «гарячої лінії» у представників call-центру.