Отримати позику онлайн у «Ваша Готівочка» просто

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Мікрокредитування спрямовано на те, щоб клієнт мав змогу отримати фінансову допомогу швидко і на вигідних умовах. Все це є у нас, детальніше у статті.

Що таке швидка позика онлайн?

Специфіка оформлення позики полягає в тому, що клієнт отримує невелику суму і на нетривалий період на максимально простих умовах. Все це є у компанії «Ваша Готівочка». Детальніше про умови:

  • позику онлайн отримують клієнти у віці від 18-ти до 70-ти років;
  • необхідні документи - паспорт та ідентифікаційний код;
  • сума, на яку можна отримати позику, варіюється в межах від 200 до 7000 гривень.

Період, на який компанія надає кредит онлайн, становить до 16-ти днів. Якщо немає можливості повернути гроші у зазначений термін, то потрібно повідомити про це компанію і сплатити суму нарахованих відсотків. Якщо ж, навпаки, з’явилася можливість достроково погасити позику онлайн, то так можна лише зекономити, адже сума відсотків сплачується тільки за фактичний період користування. Погасити кредит можна безпосередньо у найближчому відділенні компанії або безготівковим переказом з банківської картки за реквізитами компанії. Отже, умови, на яких можна отримати позику онлайн, надзвичайно прості та зрозумілі.

Важливо! Пролонговувати (продовжувати період) позику онлайн можна стільки разів, скільки Вам необхідно. Ми максимально лояльні до наших клієнтів.

Отримати позику онлайн: як це зробити?

Все надзвичайно зрозуміло і легко. Компанією запропоновані два способи оформлення:

  • у відділенні мережі компанії. Тільки спочатку потрібно зареєструватися на сайті і заповнити заявку. У заявці клієнт має вказати персональні дані і вибрати відділення, у якому буде зручніше за все отримати грошові кошти готівкою. Після того, як надійде SMS-повідомлення про підтвердження, можна вирушати за грошима;
  • онлайн на сайті. Для того, щоб отримати позику онлайн безготівковим переказом на карту не виходячи з дому, реєструйтеся на сайті, заповнюйте заявку, тільки вказуйте реквізити картки. Дізнайтеся рішення і впродовж декількох хвилин необхідна сума буде переказана на карточку. Після того, як надійде кредит онлайн на банківську картку України, Ви зможете моментально вирішити фінансові труднощі.

Переваги оформлення швидкої позики на картку України у «Ваша Готівочка»

«Ваша Готівочка» – це надійний сервіс, де Ви можете отримати позику як безготівково на картку, так і у представництві мережі компанії. У нас все створено для Вашого комфорту і кредит онлайн на банківську картку кожен зможе оформити без зволікань. Важливо тільки те, щоб карточка була видана українським банком.

У нашій компаній отримати онлайн-позику дуже зручно, адже не потрібно витрачати час, якого і так майже завжди не вистачає. Також не потрібно надавати довідку про доходи, контакти поручителя і хвилюватися, що у позиці може бути відмовлено.

Серед наступних переваг компанії виокремимо:

  • працюємо цілодобово. Можна отримати позику онлайн о будь-якій годині і в будь-який день;
  • тривалість оформлення - 15 хвилин. Якщо Ви раніше користувалися послугами компанії, то для оформлення позики достатньо 5-ти хвилин;
  • комфортне оформлення у персональному кабінеті на сайті (це надійно і безпечно, адже треті особи не матимуть доступу до Ваших особистих даних);
  • географія обслуговування - вся Україна.

Важливо! Ви зможете оформити швидку позику на картку України у будь-якому місті або населеному пункті - онлайн обслуговування доступне для всіх.