Отримати позику онлайн можна за 15 хвилин!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ви помітили, як часто стало вживатися слово «онлайн»? Онлайн розрахунки, платежі, перекази, покупки і не тільки. Сьогодні все можна отримати онлайн - речі, меблі, ліки, осторонь не залишилося і кредитування. Продовжувати можна довго, беззаперечним залишається тільки те, що інтернет робить наше життя простіше. Компанія «Ваша Готівочка» крокує з часом і пропонує своїм позичальника отримати позику онлайн, не полишаючи дому.

Можливість отримати позику онлайн – це зручно

Читачі цієї статті, скоріше за все, розділяються на дві категорії. Для одних очевидно, що позика онлайн – це безпечно, просто і швидко. Інші ж будуть сумніватися як у перевагах, так і у безпеці послуги, доки не спробують особисто отримати позику онлайн на картку.

В чому полягає зручність безготівкових операцій і самих карток? Ніхто, окрім власника картки, не знає її баланс. Це вже беззаперечний плюс на користь безготівкового обслуговування. Інший плюс - це простота операцій. Наприклад: позичаючи гроші готівкою, Вам обов`язково потрібно мати при собі паспорт та ІПН. Крім того, це заповнення безлічі бланків і протоколів. Якщо казати про кредити, то це ще і додаткові документи, в тому числі і довідки про доходи.

Якщо Ви клієнт банку, а такі установи неодмінно вимагають відповідний пакет документів, доведедться спочатку шукати час на їх оформлення, а згодом і кредиту. Натомість, отримати позику онлайн не складе труднощів клієнтам «Ваша Готівочка». Компанія пропонує кредит на картку банку кожному громадянину швидше, ніж за півгодини.

Як отримати позику на картку?

Спитаєте, чому отримати позику на картку простіше, ніж готівкою? Справа в тому, що онлайн сервіс працює 24/7 без зайвих питань.

«Ваша Готівочка» обслуговує клієнтів дистанційно віком від 21-го року. Якщо Ви досягли відповідного віку, маєте паспорт, ІПН і власну банківську картку, отже труднощів з оформленням не виникне. Картка може бути відкрита у будь-якому з банків країни, головне, щоб вона діяла у платіжних системах Visa або MasterCard. Незалежно від того дебетова вона або кредитна, який її баланс, чи підключена на картці послуга «овердрафт», ми зможемо переказати на неї до 9000 гривень після розгляду заявки.

Розгляд заявки включає в себе звірку реєстраційних даних з даними про власника картки. Також, перевіряється наявність несплачених позик перед «Ваша Готівочка».

Подати заявку можна через дистанційний сервіс або особисто у відділенні компанії. Оформлюючи просто позику, немає необхідності вказувати цільове призначення кредиту. Щоб отримати позику готівкою, так само не потрібні довідки або підготовка документів заздалегідь. Але, якщо Ви обираєте позики готівкою, обов`язково звертайтеся до представництва з оригіналами документів.

Вигідна просто позика за 15 хвилин

Дистанційна реєстрація на позику онлайн дозволяє отримати доступ до «Особистого кабінету» на сайті. Вам достатньо перейти на головну сторінку сайту і натиснути кнопку «Отримати позику». Далі перед Вами одразу ж з`являться поля, обов`язкові до заповнення: ПІБ, дата народження, номер телефону, e-mail. Номер телефону та електронна скринька і будуть слугувати основними джерелами інформації при подальшій співпраці з компанією. Після того, як Ви матимете доступ до «Особистого кабінету», залишиться лише обрати умови, на яких отримати позику онлайн, номер картки і паспортні дані.

Умови кредитування визначаються в залежності від періоду користування позикою і сумою. Компанія за мить відкриє кредит у розмірі від 200 до 9000 гривень, користуватися якими можна до 16-ти днів. Ви можете користуватися грошима довше шістнадцяти днів, лише за умови сплати %, нарахованих за цей період.

Просто визначтеся з сумою, яка Вам потрібна і періодом, через який повернете кошти. Розрахувати суму до сплати Вам допоможе онлайн калькулятор. «Ваша Готівочка» не обмежує своїх клієнтів, а завжди йде назустріч їх бажанням!