Отримати позику онлайн без відмови цілодобово - не проблема для клієнтів «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Непередбачені ситуації, або ще їх називають форс-мажорні, траплються саме тоді, коли цього не чекаєш. Тому, мікрокредитна компанія «Ваша Готівочка» надає громадянам можливість отримати позику від 200 грн. онлайн без відмови цілодобово за першої ж потреби.

Можливість отримати позику онлайн без відмови цілодобово від «Ваша Готівочка»

Коли б Вам не знадобилися гроші і на які потреби, «Ваша Готівочка» надасть позику онлайн на картку цілодобово кожному українцю. Наші клієнти отримують унікальний комплекс послуг, який дозволяє оформлювати кредити без довідок про доходи, перевірки кредитного рейтингу і оцінки заставного майна.

Зробити кредитування швидким і простим нам дозволила система мікропозик. «Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам отримати позику у розмірі до 9000 гривень. Саме ця сума відповідає середньому рівню доходів українців і не стане додатковим навантаженням, якщо говорити про статті витрат. 

Оскільки у нашій компанії можна отримати позику онлайн без відмовицілодобово на будь-яку суму, починаючи від 200 грн., ми виключаємо необхідність гарантій платоспроможності.

ВИГІДНА ПОЗИКА ОНЛАЙН НА КАРТКУ ЦІЛОДОБОВО БЕЗ ДОВІДОК

Отримати доступ до послуг компанії можна після реєстрації у програмі мікрокредитування. Для цього достатньо зареєструватися на сайті і отримати доступ до «особистого кабінету» клієнта. За допомоги сервісу онлайн, позика на картку терміново без відмови оформлюється цілодобово після подачі заявки і надання паспортних даних та ІПН.

Реєстрація на сайті передбачає коректне заповнення заявки, де вказуються ПІБ, номер мобільного телефону і контактний e-mail, ІПН і точна дата народження.

Дата народження допомогає визначити, на який вид позики може претендувати клієнт. Незважаючи на те, що ми пропонуємо отримати позику онлайн без відмови цілодобово, законодавча база України обмежує право фінансових компаній у наданні послуг фізичним особам молодше 21-го року для безготівкових операцій, і молодше 18-ти готівкою.

Згідно цих обмежень, «Ваша Готівочка» не обслуговує клієнтів старше 70-ти років.

Оформлюйте позику онлайн на картку терміново гарантовано, без відмови цілодобово до 9000 грн.

Для того, щоб відкрити позику онлайн на картку кредитну або дебетову терміново без відмови цілодобово, у заявці має бути вказаний номер Вашої особистої картки. Найменша розбіжність даних власника картки з реєстраційними даними стане причиною відхилення заявки.

«Ваша Готівочка» не перевіряє кредитну історію клієнтів в банківських установах, а виключно всередині компанії. Якщо Ви вказали дані правильно і не маєте заборгованостей перед компанією, ми гарантуємо: позика онлайн на картку оформлена терміновонадійде без відмови цілодобово протягом 10-15 хвилин. У деяких випадках виникають затримки з грошовими переказами, які пов`язані зі збоєм у роботі банку-кореспондента.

Крім можливості отримати позику онлайн без відмови цілодобово, «Ваша Готівочка» видає кредити готівкою після підтвердження даних оригіналами документів. Умови оформлення аналогічні до безготівкового кредитування.

Сума до сплати залежить від терміну користування грошима. Оформлюючи позику онлайн на картку цілодобово, Ви можете визначитися з сумою за допомоги кредитного калькулятору, розміщеного на головній сторінці сайту.

Щоденно до суми оформленого кредиту нараховуються комісійні у розмірі 2%. Сума до повернення складається з тіла кредиту (розміру позики) і нарахованих комісійних. Користуватися грошима, отриманими як онлайн позика на картку (дебетову або кредитну), терміново, без відмовицілодобово, можна протягом 16-ти днів. Щоб пролонгувати кредит, обов`язковою умовою є сплата комісійних.