Отримати кредит готівкою без довідок можливо

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Які можливості відкриваються перед клієнтами компанії, які пройшли реєстрацію онлайн? Це можливість отримати кредит готівкою без довідок, кредитної перевірки і зазначення мети оформлення позики. Тільки в «Ваша Готівочка» гроші легко отримати у будь-який час, без відмови і на гнучких умовах.

Тепер отримати гроші в кредит готівкою без довідок стало ще простіше

Чому ми акцентуємо увагу на можливості отримати гроші в кредит готівкою без підготовки довідок саме в нашій компанії? Тому, що позики, незалежно від мети користування грошима, інші установи підтверджують тільки після перевірки платоспроможності клієнтів. Якщо Ви звернется за кредитом в банк або здійсните дорогу покупку у розстрочку, обов`язово доведеться підтверджувати свої доходи. На сьогоднішній день ситуація така, що більшість українців отримують зарплатню неофіційно. В довідках і виписках, які зазвичай необхідні під час оформлення кредиту, це не вказується. Через це, отримати вигідний експрес кредит готівкою стає дедалі складніше, адже кредитоотримувач визнається неплатоспроможним і отримує відмову.

Не виключення і інша ситуація, коли в сім`ї працює лише одна людина. Частіше за все домогосподарки стикаються з тим, що їм відмовляють у оформленні позик через відсутність джерала доходів. Тут уже мова йдеться не про конкретну суму, а про відсутність можливості отримати позику.

Коли знадобилися гроші і Ви шукаєте, де можна отримати кредит готівкою, скористайтеся пропозицією «Ваша Готівочка» і отримайте позику до 7 тисяч гривень, на будь-які потреби.

Відкриваємо кредит готівкою без довідок за паспортом

Стати клієнтом компанії і отримати кредит готівкою без довідок може кожен українець. Якщо Ви готові надати необхідну інформацію під час проходження реєстрації, жодних проблем не виникне, і отримати кредит готівкою без довідок зможете протягом 15 хвилин.

Щоб отримати кредит готівкою без довідок, пропонуємо скористатися дистанційним сервісом або ж звернутися безпосередньо до менеджерів компанії. Гроші на руки видаються громадянам, які підтвердять свої реєстраційні дані. Ідентифікацією особистості, щоб отримати вигідний кредит готівкою, слугують оригінали паспорту та код платника податків. Звернемо увагу, що клієнти у віці від 18-ти років можуть звернутися лише за позикою готівкою, після 21-го року з`являється можливість отримати позику на картку.

Окрім паспорту та ідентифікаційного коду, жодні документи не знадобляться. Відповідно до законодавчої бази країни, отримати кредит готівкою без довідок не зможуть українці старше 70-ти років. Це ж обмеження діє і під час оформлення безготівкових позик.

Кому і де можна отримати кредит готівкою з гарантією підтвердження

Заповнюючи заявку на кредит готівкою без довідок, ми радимо нашим клієнтам ознайомитися з можливими умовами користування грошима і обрати найбільш вигідний і зручний варіант.

Період користування грошима, як і сума позики, встановлюються виключно кредитоотримувачами. Компанія, в свою чергу, пропонує оформити кредит готівкою без довідок або ж грошовий кредит на картку в розмірі від 200 до 9 тисяч гривень. Період користування грошима обмежується тільки необхідністю сплатити комісійні кожні 16 днів. Комісія нараховується щоденно в розмірі 2% від загальної суми позики.

Так само клієнти обирають, де можна отримати кредит готівкою і як пройти реєстрацію. Развинута мережа відділень компанії дозволяє обрати офіс, до якого Вам легше за все дістатися від дому або місця роботи. У разі оформлення грошового кредиту на картку, Ви можете скористатися сервісом «Ваша Готівочка» дистанційно.