Отримати кредит без довідки про доходи можливо!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Немає можливості збирати довідки про доходи, але вам потрібно отримати кредит? Ми надамо вам позику без перевірок, застави та поручителів в будь-якій формі - готівкою або на картку.

Чому взяти в борг кредит без надання довідки про доходи не так просто і для чого взагалі потрібні такі папери при оформленні позик? Відповідь приховується в бажанні організацій, що надають кредити, захистити себе від збитків і мінімізувати потенційні ризики. Шукаєте компанію, де отримати кредит без пред'явлення довідки про доходи не складе труднощів? Тоді «Ваша Готівочка» - саме те, що вам потрібно!

Коли отримати кредит без підготовки довідки про доходи не важко

Відкрити кредит без довідки про доходи можна, якщо ви довгий час є клієнтом кредитуючої установи і маєте бездоганну репутацію. Найчастіше така можливість надається тим, у кого відкриті інвестиційні або депозитні рахунки на велику суму, що автоматично підтверджують платоспроможність клієнта. У всіх інших випадках взяти кредит в борг без пред'явлення довідки про доходи майже неможливо.

Засуджувати банки або компанії, що пропонують фінансові послуги, було б невірно, адже головна мета діяльності таких організацій - отримання прибутку і мінімізація збитків. Логічним було б питання, чому «Ваша Готівочка» - місце, де взяти кредит без довідки про доходи може практично кожен. Ми займаємося мікрокредитуванням. Розмір коштів, які клієнти мають можливість отримати в якості позики без довідки про доходи, не перевищує середньомісячного рівня зарплати українців.

Миттєвий кредит без довідки про доходи та поручительства

Пакет документів, що необхідно підготувати і надати оформлення кредита без довідки про доходи в нашій компанії, складається з паспорта, який отримує кожен українець після досягнення повноліття, і ідентифікаційного коду, який присвоюється кожному громадянину країни. Крім паспорта та ІПН вам може стати в нагоді пенсійне посвідчення, якщо ви офіційно оформлені в статусі пенсіонера, і банківська карта, якщо ви бажаєте взяти кредит без довідки про доходи на карту банку.

Ми пропонуємо два вида оформлення позик - готівковий і безготівковий. У першому випадку, якщо ви хочете оформити кредит без пред'явлення довідки про доходи в готівковій формі, ми пропонуємо вам звернутися безпосередньо до відділення компанії, де ви отримаєте гроші на руки відразу ж після заповнення анкети і підтвердження своєї особистості. Для реєстрації в програмі мікрокредитування вам не знадобиться більш ніж двадцять хвилин. Зверніть увагу, що отримати кошти на руки зможуть тільки клієнти у віці від двадцяти одного року до сімдесяти років.

Вибираючи кредит без довідки про доходи у вигляді безготівкового переказу, ви можете скористатися віддаленим сервісом, що дозволяє самостійно оформити заявку і отримати кошти в будь-який час, коли б ви не звернулися до нас. Для дистанційної реєстрації відсутня необхідність підтверджувати особистість засобами надання документів менеджерам компанії, досить вказати реквізити картки, на яку буде зарахована позика. Підтвердження відбувається після перевірки збігу ваших реєстраційних даних та даних власника картки. Отримати кредит без довідки про доходи в безготівковій формі можуть клієнти у віці від вісімнадцяти років. Верхній віковий поріг в сімдесят років не змінюється від форми кредитування.

Питання, де взяти кредит без довідки про доходи, вирішуємо за декілька хвилин

«Ваша Готівочка» пропонує своїм клієнтам не тільки право вибору способа отримання коштів і реєстрації, а й можливість самостійно встановлювати умови оформлення позики. Ми пропонуємо вам отримати кредит без довідки про доходи в будь-якій сумі не менше ніж двісті гривень і не більше ніж дев'ять тисяч гривень. Вартість обслуговування позики (процентна ставка) становить 2% від загальної суми кредиту і нараховується щодня.

Використовувати кошти можна необмежений період. Компанія надає можливість клієнтам користуватися позикою протягом шістнадцяти днів без будь-яких внесків і комісійних платежів. Після закінчення шістнадцятиденного терміна необхідно або повністю погасити заборгованість перед компанією, або сплатити суму, яка дорівнює сумі нарахованих комісійних. Внести кошти для погашення боргу можна готівкою в будь-якому відділенні компанії. Не обов'язково прив'язуватися до місця, де була відкрита позика. Крім того, це може бути банківський переказ на рахунок клієнта компанії або списання коштів з вашої особистої картки.