Отримати гроші онлайн - фантастика або реальність?

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Науковий прогрес і розробка інтернет-технологій дозволили не тільки проводити фінансові операції безготівково, але і передбачили можливість отримувати гроші онлайн в будь-якому місці лише за лічені хвилини. Компанія «Ваша Готівочка» не залишилася осторонь і зробила все можливе, щоб Ви цілком і повністю могли відчути переваги онлайн кредитування і не хвилювалися через фінансові питання.

Перші кредитні картки з’явилися в середині минулого сторіччя у США у часи розвитку системи безготівкових розрахунків. Так само і можливість переказувати гроші онлайн виникла майже двадцять років тому назад, коли на невеличкий шматочок пластику наклеїли магнітну ленту. Сьогодні ж уявити своє життя без пластикової карточки майже неможливо. Це можливість і подорожувати по всьому світу, не хвилюючись за власні заощадження, і робити фінансові розрахунки, і робити покупки в кредит, і зберігати кошти.

Безготівкові гроші онлайн - краще рішення цього сторіччя

З точки зору клієнтів, банківські картки - універсальний спосіб розрахунку і збереження коштів. Якщо підійти до питання з точки зору інших учасників фінансового ринку, то кредитні картки - це спосіб оптимізувати всі процеси і операції, пов’язані з переказами грошей, і контролювати їх.

Інакше кажучи - з появою пластикових карточок, суттєво полегшилося життя позичальників і робота банків. Сьогодні гроші онлайн на картку в Україні дозволяють людям керувати фінансами через інтернет, не виходячи з дому. Якщо ще 20 років назад, навіть у США, безготівкові розрахунки передбачали постійні комунікації з банками (перевірку балансу, отримання чеків, зняття готівки), то сьогодні практично у всіх країнах світу для цього достатньо мінімум часу.

Повертаючись до еволюції безготівкових розрахунків, пригадаємо, що до недавнього часу, кредитуванням займалися кредитні союзи, підприємства і інші державні органи. При тому, що умови були далеко не завжди вигідними і прозорими. Попит на пластикові картки дозволив проводити не тільки безготівкові розрахунки, але і надав можливість брати позики онлайн клієнтам банків.

Отримати гроші на картку - це зручно

Наша компанія стала, в деякій мірі, новим словом у галузі фінансових послуг. У «Ваша Готівочка» Ви можете гроші отримати на картку або оформити позику готівкою через інтернет. Що означає готівкою гроші отримати онлайн і як це працює? Наші клієнти мають можливість зареєструватися на сайті компанії в будь-який зручний час і заповнити анкету. Після підтвердження персональних даних гроші онлайн на картку надійдуть вродовж 15-ти хвилин. Окрім можливості безготівково гроші отримати на картку, ми видаємо і кредити готівкою безпосередньо у предствництвах мережі компанії.

Після того, як Ви отримали гроші на картку або оформили кредит готівкою, можете самі контролювати стан рахунку і погашати позику через персональний кабінет на сайті. Згідно з умовами кредитування, у «Ваша Готівочка» гроші онлайн на картку переказуються після перевірки необхідного портфеля документів. Мова йдеться про:

  • паспорт, підтверджучий особистість;
  • іденифікаційний номер (ІПН);
  • свідотство, видане ПФУ (для пенсіонерів).

Ми пропонуємо Вам отримати гроші на картку на період до 16-ти днів на суму до 7000 гривень.

У нас можна гроші отримати на картку без проблем

Можливість отримати гроші онлайн - это Ваша свобода. Ви в будь-який момент можете покрити овердрафт або оформити позику для коштовних покупок, на які не вистачає фінансів. Маєте можливість гроші отримати онлайн і вирушити відпочити з гарною компанією, якщо є така пропозиція. Зрештою, Ви можете робити покупки через інтернет і бути впевненими, що гроші онлайн завжди є на балансі і під час розрахунку проблем не виникне.

Оформлюючи кредит у «Ваша Готівочка», не доведеться замислюватися про необхідність термінового погашення, адже завжди можна продовжити кредитний період. На Вашому балансі постійно будуть гроші онлайн за умови сплати суми нарахованих відсотків. Безготівкові розрахунки дозволили світу забути про тяганину з паперами і необхідність постійно мати при собі готівку, а «Ваша Готівочка» зробить все, щоб Ви забули про нестачу фінансів.