Отримати беззаставний кредит без підтвердження доходу просто. Звертайтеся до нас!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Як часто Ви потрапляли до ситуацій, які потребували миттєвого вирішення? Для тих, кому терміново знадобилися гроші, але немає часу, доступний беззаставний кредит без підтвердження доходу за декілька хвилин.

Отримайте беззаставний кредит без підтвердження доходів, не виходячи з дому

Все частіше можна побачити оголошення у інтернеті від компаній, які пропонують беззаставний кредит без підтвердження доходів і поручителів. Проте, варто бути уважним, адже неможливо бути застрахованим від шахраїв.

«Ваша Готівочка» багато років видає мікрокредити громадянам України, тому сумніватися у надійності та прозорості умов не доведеться. До нашої компанії позичальники звертаються з впевненістю, адже якщо їм потрібен беззаставний кредит без підтвердження доходів, вони отримують його на прозорих та лояльних умовах. Компанія працює виключно на благо громадян.

Звертаючись у «Ваша Готівочка» за беззаставним кредитом без підтвердження доходів, Ви отримаєте гроші без жодних проблем. Клієнти компанії оформлюють позики на таких умовах, які обирають самостійно: мова йдеться про суму, кредитний термін і спосіб оформлення.

ЩО ТАКЕ БЕЗЗАСТАВНИЙ КРЕДИТ І ЧИМ ВІН ВИГІДНИЙ?

На сьогодні, грошові позики у «Ваша Готівочка» на доступних умовах отримали мільйони громадян. Сприяє цьому, перш за все, беззаставний кредитоформлення якого передбачає тільки заповнення заявки.

Сам по собі беззаставний кредит надається не у кожній кредитній установі, адже застава - спосіб покрити витрати компанії, якщо позичальник не може повернути гроші. Звертаючись у «Ваша Готівочка», Ви отримуєте можливість позичити кошти всього за декілька хвилин, без документальної тяганини та інших банківських формальностей.

Видати беззаставний кредит готівкою компанія може особам, які досягли 18-річчя. Для цього необхідно звернутися до відділення з оригіналами паспорту та ІПН і заповнити відповідну заявку.

Ті, хто шукають беззаставний кредит просто зараз, можуть заповнити онлайн-заявку. Спершу реєструйтеся на сайті компанії, а далі переходьте до «Особистого кабінету», де заповнюється заявка.  Щоб подати заявку, необхідно декілька кроків: вказати паспортні і контактні дані, номер платника податків та реквізити особистої картки. За номером картки, який вказаний у заявці, Вам буде здійснений грошовий переказ. Кредити на картку підтверджують особами які досягли 21-го року.

Детальніше про порядок оформлення позики Вам розкажуть у службі техпідтримки: [email protected] . Також, звертайтеся за номером «гарячої лінії»: 0-800-500-660.

На яку суму я можу взяти беззаставний кредит?

Позичальники компанії, які хочуть взяти беззаставний кредит, можуть розраховувати на суму до 9000 гривень. Всі позики видаються без цільового призначення, тому Вам не потрібно вказувати, на що будуть витрачені гроші.

Клієнти мають змогу взяти беззаставний кредит, починаючи від мінімальних 200 гривень. Щоб необхідна сума надійшла на картку, правильно заповнюйте заявку і дочекайтеся рішення кредиторів.

Компанія оформлює беззаставний кредит онлайн всього за чверть часу, що дозволяє суттєво зекономити час і владнати будь-які питання набагато швидше. Беззаперечним плюсом обслуговування у «Ваша Готівочка» є те, що позичальники у змозі змінювати кредитний період в залежності від обставин. Базовий кредитний період складає 16 днів, проте повернути гроші можна раніше або пізніше. Здійснюючи пролонгацію, необхідно сплатити тільки нараховані комісійні. Відсоткова ставка складає 2% і нараховується за кожен фактичний день користування позикою.

Оформлення беззаставного кредиту готівкою або онлайн доступне громадянам до 70-ти років. Дистанційно або стаціонарно, фахівці компанії детально розкажуть про порядок оформлення та допоможуть обрати найоптимальніші умови. Нашим клієнтам не потрібні довідки про дохід, поручителі та перевірка кредитоспроможності. Саме у нас кожен отримає гроші швидко і без документальної тяганини.