Онлайн заявка на позику – ваш крок до вирішення фінансових проблем!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

З появою мікрокредитування для багатьох процес оформлення позики став в рази простішим. Зникла необхідність долати складні бюрократичні перепони. Тепер, щоб отримати гроші, необхідна лише онлайн заявка на позику та персональна банківська картка. Далеко не усі компанії діють за подібною схемою. «Ваша Готівочка» спеціалізується на споживчому мікрокредитуванні. Саме тому ставши нашим клієнтом, щоб отримати гроші, достатньо лише пройти реєстрацію в системі мікрокредитування після чого буде створена заявка на позику, яка розглядається одразу ж при поданні. Після підтвердження заявки гроші передаються у користування одразу ж.

Онлайн заявка на позику: за крок до мрії!

Ті, хто стверджують, що гроші – взагалі не є першочерговою потребою і без них можна обійтися, не є чесними перед собою. Без грошей обійтися не можна. Просто є люди, матеріальний стан яких дозволяє, не турбуючись ні про що, жити і витрачати стільки, скільки необхідно. А є ті, хто ледь-ледь зводить кінці із кінцями, заощаджуючи кожну копійчину. Саме для тих, хто розуміє, що гроші необхідні, і знає не з розповідей, як то жити від зарплати до зарплати, у пригоді стане можливість отримати споживчий мікрокредит на карту. Для цього достатньо лише оформити заявку на позику онлайн, на карту гроші поступлять одразу ж після розгляду та підтвердження заявки.

Життєвих же ситуацій, коли терміново можуть знадобитися гроші, більше, ніж можна уявити. Раптове запрошення на свято і необхідність зробити гідний подарунок, незаплановані придбання чи поїздки, можливо необхідність сплатити за медичні послуги. Будь-що може змусити людину шукати, де знайти гроші. Не залежно від того, для чого вам знадобилися гроші, ви зможете отримати допомогу у «Ваша Готівочка». Створена онлайн заявка на позику може бути і через інтернет, і в будь-якому з відділень компанії.

Трапляються ситуації, коли клієнти намагаються оформлювати позики аби допомогти близьким. Це питання особисте, чи допомагати іншим чи просто спостерігати за розвитком подій. Єдине, що важливо розуміти, заявка на позику може бути оформлена лише на картку і по документам особи, яка проходить реєстрацію. Відкривати кредит на третіх осіб категорично забороняється. Результатом спроби може стати не лише відхилення заявки по кредиту, але й занесення до «чорного списку».

Заявка на позику: як це робиться?

Починати необхідно з ознайомлення із умовами кредитування. В першу чергу важливо дізнатися яку суму коштів можна отримати, на який період та під який відсоток. «Ваша Готівочка» намагається зробити кредитування максимально простим, доступним та зрозумілим для своїх клієнтів. На сторінках сайту розміщено кредитний калькулятор, який дозволяє дізнатися скільки грошей необхідно буде сплатити аби погасити кредит. Визначившись із оптимальними умовами, заявка на позику онлайн на картку створюється одразу ж при натисканні кнопки «отримати позику».

Багато людей вже давно зробили свій вибір саме на користь онлайн кредитування. Так само багато людей оцінили якість та зручність послуг «Ваша Готівочка». Створюється заявка на позику не лише в режимі онлайн. Ви завжди можете завітати до одного з наших відділень та отримати допомогу від менеджерів компанії. Там же, у відділеннях, надавши представнику компанії оригінали документів для ознайомлення, ви зможете отримати готівку у користування. Умови, на яких відкриваються готівкові кредити аналогічні до безготівкових. Єдине, що онлайн заявка на позику підтверджується особам у віці від 21 року, а на готівковий кредит – від 18 років.

Сама реєстрація і розгляд заявки займуть не більше 15 хвилин. Тож, можна сказати, що ми не лише надаємо гроші у користування, але й економимо найцінніше – ваш час, адже експрес позика і онлайн заявка можуть бути створені будь-якої миті, хоч сидячи вдома на дивані.

Потрібна експрес позика – онлайн заявка зробить її матеріальною!

Оформити онлайн заявку на позику через сайт «Ваша Готівочка» просто і легко. Зробити це зможе кожен навіть без спеціальних навичок і знань. Просто підійміться догори сторінки, натисніть на кнопку «отримати позику», що розташована на кредитному калькуляторі та дочекайтеся доки перед вами відкриється анкета клієнта. В анкеті необхідно вказати ваші ім’я, прізвище та ім’я по батькові. Крім того, анкета містить питання: контактний номер мобільного, адреса електронної пошти, код ІПН, точна дата народження. Кожне з цих полів є обов’язковим для заповнення: заявка на позику буде підтверджена лише в разі 100% відповідності зазначених даних та паспортних даних.

Після заповнення анкети, клієнтам надається доступ до «особистого кабінету», де і створюється експрес позика, онлайн заявка дозволяє вказати, скільки грошей ви хочете отримати та на який період. Як тільки в «особистому кабінеті» статус заявки зміниться на «підтверджено», можете перевірити баланс картки. Ми робимо миттєвий переказ коштів. Лише з причини збою в роботі банківської системи, гроші можуть затриматися. Більш детально дізнатися про умови кредитування можна у наших відділеннях або зателефонувавши за номером «гарячої лінії».