Онлайн позики на банківську картку, переказуємо гроші за першої потреби!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

В яких випадках можуть знадобитися онлайн позики на банківську картку і за яких обставин вони можуть стати просто незамінними? Як отримати позику на банківську картку України, на що можна витрачати гроші і як повернути кредит? «Ваша Готівочка» відповідає на запитання клієнтів, розкриваючи всі подробиці кредитуванні і готова привести безліч прикладів, які доводять, що онлайн позики на банківську картку – це швидко, просто і зручно.

Коли онлайн позики на банківську картку стають незамінними?

Безготівкові позики на банківську картку – це можливість відкривати кредити у будь-який час, незалежно від обставин. Сучасні сервіси дозволяють купляти і замовляти доставку товарів додому. Це не оминуло і інші види споживчих послуг.

В той час, коли будь-яку послугу можна отримати через інтернет, взяти кредит в банку без особистого візиту майже неможливо навіть постійним клієнтам. Навіть кредитну картку не вдасться отримати дистанційно. Для цього все одно потрібно знайти час і звернутися до банку, який обслуговує Вашу картку.

Зовсім іншим чином обстоять справи у клієнтів «Ваша Готівочка». Ставши учасником програми мікрокредитування, українці можуть відкривати онлайн позики на банківську картку в будь-який зручний час, за будь-яких обставин і на будь-які потреби. Вам не потрібно витрачати цілий вихідний чи зриватися з роботи, щоб оформити кредит. До того ж, не доведеться витрачати час на дорогу до відділення.

Доступна позика на банківську картку на всі випадки життя

Вам буде достатньо навіть телефону, підключенного до інтернету. На сайті компанії, Ви можете одразу натиснути кнопку «Отримати позику» і перейти до заповнення реєстраційної анкети. Для тих, хто вперше звертається до нас і ще не визначився з умовами кредитування в «Ваша Готівочка», на допомогу прийде кредитний калькулятор.

Калькулятор розраховує суму, яку клієнт має оплатити на момент повернення позики з урахуванням комісії. Розрахунки будуть актуальні для клієнтів, які відкривають онлайн позики на банківську картку і для тих, хто хоче отримати позику готівкою.

Суму кредиту і дату повернення Ви встановлюєте на власний розсуд. Як і готівкою, позики на банківську картку не можуть перевищувати 9 тисяч гривень. Мінімальний доступний розмір кредиту складає 200 гривень.

Кредитний період не може бути довше 16 діб. У клієнтів є можливість продовжити користуватися грошима після оплати нарахованих комісійних. Відсоткова ставка складає 2% від суми, на яку була відкрита позика онлайн на банківську картку Україна, аналогічна комісія діє і для готівкових позик.

Оформлюйте позику на банківську картку Україны без проблем

Для тих, хто вперше вирішив скористатися можливістю відкрити позику на банківську картку від «Ваша Готівочка», необхідно пройти реєстрацію. Раніше ми вже писали про те, як перейти до анкети клієнта. Тепер залишилося розібратися з тим, що необхідно зробити, аби реєстрація пройшла успішно і заявка на позику була підтверджена без проблем.

В анкеті необхідно вказати особисті дані, надати актуальні контактні дані і ввести ідентифікаційний код. Оскільки оформлення позики відбувається без підтвердження платоспроможності, поручителів та інших формальностей, заявка є єдиним доступним джеролом до Ваших даних. Під час заповнення анкети, будьте уважними і не допускайте помилок.

Наступний момент, на який необхідно звернути увагу під час оформлення позики - чи верифікована картка в міжнародних платіжних системах. Навіть, якщо реєстрація була пройдена успішно, але картка, яка прив`язана до акаунту не діє в системах Visa чи MasterCard, операція переказу грошей стає неможливою.

Остання немаловажлива умова - вік клієнта. «Ваша Готівочка» надає свої послуги і підтверджує безготівкові перекази лише клієнтам віком від 18 до 70 років (онлайн від 21 року). Якщо Ви готові дотриматися всіх умов компанії, то зможете отримати гроші протягом 15 хвилин.