Онлайн позика в Україні – швидкі гроші на будь-які потреби

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Сьогодні онлайн позика в Україні є одним із найкращих способів для вирішення проблем, пов’язаних із відсутністю чи браком коштів. Дана пропозиція найбільш актуальна для зайнятих людей, тих, хто найбільше цінує свій час. «Ваша Готівочка» пропонує скористатися дистанційним сервісом, щоб оформити миттєвий кредит та отримати гроші одразу ж при зверненні.

Онлайн позика в Україні: просто оформити без підготовки документів

Не аби-якою перевагою даного способу кредитування виступає відсутність вимоги надання пакету документів, як при зверненні до банківської установи. Без довідки про працевлаштування та довідки про доходи.

Компанія «Ваша Готівочка» готова надати кожному зареєстрованому клієнту онлайн позику в Україні, не потребуючи застави та присутності поручників. Єдине, що дійсно може знадобитися – паспорт та ІПН, які без сумніву є у кожного.

Від моменту початку реєстрацій до моменту отримання коштів у користування пройде не більше, ніж 15 хвилин. Практично кожна заявка на позику підтверджується в разі, якщо клієнти виконують елементарні вимоги компанії: надати достовірну інформацію при реєстрація та підтвердити її.

Сервіс, що забезпечує можливість отримати онлайн позику в Україні, працює цілодобово 24/7/365. Маючи доступ до інтернету навіть з мобільного, документи під рукою та діючу банківську картку, ви без проблем зможете стати учасником програми мікрокредитування від «Ваша Готівочка».

Позика онлайн на карту Україна надає безліч переваг

Обираючи, де взяти позику онлайн на карту Україна, зверніть увагу на пропозицію від «Ваша Готівочка» та скористайтеся безперечними привілеями нашої програми мікрокредитування! Ми працюємо щоденно, приймаючи клієнтів у відділеннях протягом дня з 08.00 ранку до 20.00 вечора без вихідних та перерв. У відділеннях можна не лише отримати позику онлайн на картку Україна, але й взяти гроші готівкою на руки. В режимі ж онлайн можна отримати лише безготівкову позику.

Ставши клієнтом компанії, ви зможете відкривати позику онлайн на картку Україна необмежену кількість разів при умові погашення попередніх заборгованостей. Умови кредитування як для позики онлайн на картку Україна, так і для готівкового кредиту, клієнти «Ваша Готівочка» обирають керуючись виключно своїми власними інтересами. Ми ж лише пропонуємо можливі умови кредитування, обмежуючи розмір позики та термін її використання. Позика може бути надана в обсязі від 200 до 9000 гривень на період від одного дня до 16-ти календарних днів.

Ставка кредитування становить 2% від суми позики та нараховується протягом кожного дня використання грошей до повного погашення кредиту. При необхідності, ви завжди можете погасити позику достроково або ж збільшити кредитний період. Зробити це без нарахування пені можна при своєчасній сплаті нарахованих комісійних в повному обсязі.

Розкажемо, як оформити позику онлайн на банківську картку Україна

Щоб оформити позику онлайн на банківську картку Україна, необхідно пройти реєстрацію в програмі мікрокредитування. Для цього достатньо повернутися до початку статті, і на кредитному калькуляторі, що розташований з правого боку, натиснути кнопку «отримати позику». Перед вами відкриється сторінка електронної анкети, де необхідно буде вказати наступне: персональні дані, актуальні контактні дані, код ІПН та дату народження. Після заповнення анкети клієнта, вам буде наданий доступ до «особистого кабінету» через який ви зможете створити заявку на позику онлайн на банківську карту Україна, вказавши бажані умови кредитування та номер картки.

При розгляді заявки, в першу чергу, перевіряються анкетні дані і інформація про власника картки на ідентичність. В разі, якщо є повне співпадіння, заявка на онлайн позику без відмови Україна підтверджується. Окрім цього, значення має вік кредитоотримувача. Стати клієнтом «Ваша Готівочка» та отримати онлайн позику без відмови Україна можуть особи у віці від 21 року. Тож, не гайте час, реєструйтеся, обирайте умови кредитування та отримайте гроші просто зараз!