Онлайн позика на картку України - як оформити заявку

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Більшість співвітчизників давно знає про таку послугу, як швидка позика онлайн на картку України, проте далеко не всім відомі її переваги і, відповідно, як оформлюється заявка на такий моментальний кредит.

У цій статті ми доцільно розглянемо даний формат кредитування і розберемося, як отримати не відмову, а гроші! Отже, онлайн позики на банківську картку України і їх застосування на практиці. З практики і розпочнемо.

Як взяти онлайн позику на картку України: інструкція

Багато може виникнути ситуацій, коли буде потрібна швидка позика онлайн на картку України: затримали зарплату, проблеми зі здоров’ям, орендодавці просять завчасно розрахуватися тощо. Звісно, що можна розгубитися, коли фінанси потрібні день у день, а зарплату дають не скоро. Проте ми знаємо, що Вам порадити і де взяти фінанси моментально.

Для вирішення цієї проблеми знадобляться тільки паспорт громадянина України (внутрішній), ІПН, пенсійне посвідчення (для тих, хто вже вийшов на пенсію), звичайна банківська карточка і, звісно, доступ до інтернету. Перж, ніж оформлювати онлайн позику на картку України, переконайтеся, що термін картки дійсний і вона обслуговується одним з українських банків. Ще: на лицьовій стороні карточки має бути зображений логотип MasterCard або Visa. Послідовність дій надзвичайно проста і складається із трьох простих «кроків»:

  • відкрийте головну сторінку сайту «Ваша Готівочка»;
  • у кредитному калькуляторі виберіть суму і період користування позикою;
  • заповніть заявку і зачекайте декілька хвилин, доки переказ надійде на карточку.

Це важливо! Максимальний період користування онлайн позикою на картку України складає 16 днів. Проте ми розуміємо, що інколи цього часу може бути замало. Якщо буде потрібно продовжити період користування, звертайтеся і прологуйте позику.

Як працюють онлайн позики на банківську картку України: особливості

Отже, з послідовністю процедури оформлення розібралися. Тим не менш, більшість позичальників дивується, яким же чином оформлюються онлайн позики на банківську картку України і як нам вдається так швидко підтверджувати заявки. Що ж, розповідаємо!

Сучасна онлайн позика на картку України відрізняється від стандартного банківського кредиту тим, що не передбачає перевірок. Банк, перед підтвердженням заявки клієнта, зобов’язаний переконатися у його платоспроможності: переглянути довідку про доходи або поспілкуватися з довіреною особою. Це зрозуміло, адже банки розпоряджаються грошима вкладників, тому у відповіді перед ними за кожну копійку.

Натомість принцип роботи «Ваша Готівочка» відрізняється від банківського, адже компанія надає позику грошей онлайн на картку України з власного капіталу. Через це ми відмовилися від перевірок, а єдиний контроль, який ми залишили, так це перевірка достовірності інформації. А оскільки всі заявки спочатку перевіряє комп’ютер, то і функцію такої перевірки ми включили в програму. Поговоримо детальніше про те, як це відображається на практиці.

Як взяти швидку позику онлайн на картку України без відмови?

Раніше ми з’ясували, що всі заявки на онлайн позику на картку України перевіряються на предмет того, чи правдива інформація у них вказана. Ця функція була запроваджена з тією метою, щоб зловмисними не могли взяти кредит онлайн, скориставшись чужими особистими даними.

Заповнюючи форму на отримання швидкої позики онлайн на картку України, переконайтеся, будь ласка, що все написано правильно. Інколи буває так, що люди допускають помилки у призвищі або неправильно вказують вік. Коли заявка буде заповнена, ще раз звірте інформацію зі вказаною у документах, і лише потім відправляйте.

Втім, невеличка перевірка комп’ютером - це зовсім не вимога надавати цілу стосу документів, як у банку. І, навіть якщо Ви не пройдете цю перевірку через випадкові помилки, то позику грошей онлайн на картку Украини все одно можна буде отримати, потрібно буде лише уважно заповнити нову заявку. Перед цим радимо звернутися до нашої служби техпідтримки і перепитати про статус заявки на швидку позику онлайн на картку України: вона була відхилена або розглядається. Не соромтеся звертатися до нас за допомогою, ми завжди будемо готові Вас підтримати!