Онлайн позика: крок в строну гарантій і якісного сервісу

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Ритм і особливості сучасного життя змушують змінювати свої звички. Все більше угод і різних операцій здійснюються через інтернет - і це не дивно. Якщо Ви маєте комп`ютер або смартфон, можна з будь-якої точки країни зробити покупку, замовити їжу або знайти майстра. Сьогодні сервіс крокує ще далі, отже можливість оформити позику онлайн, не відвідуючи жодної з установ особисто, є у всіх.

Зокрема, таку послугу пропонують далеко не всі банки. Умови банківських установ надскладні, адже вони ретельніше ставляться до позичальників і висувають більше вимог. Справжню конкуренцію їм складають позики онлайн на картку, які пропонують позичальникам мікрокредитні компанії.

Онлайн позика: як відбувається оформлення?

Враховуючи те, що про сервіс онлайн позик сьогодні відомо майже кожному, поглинатись у тлумачення не будемо. Краще зосередитись на виборі компанії для подальшої співпраці. «Ваша Готівочка» пропонує свої послуги, залучаючи позичальників прозорістю умов і високою гарантією позитивних рішень.

Щоб відкрити позику онлайн на картку терміново, пропонуємо послідовно виконати наступні операції:

  • зайти на сайт «Ваша Готівочка»;
  • зареєструватись, отримати право доступу до «Особистого кабінету»;
  • заповнити і відправити заявку;
  • дочекатись повідомлення на електронну пошту про результат розгляду заявки;
  • отримати гроші на свою картку.

Для проходження реєстрації, у відповідних полях потрібно вказати особисті дані. Під час оформлення заявки, скористатись даними третіх осіб неможливо. Ретальная перевірка даних і верифікація картки спонукає проявити максимальну уважність і чесність.

Також, варто заздалегіль подбати про те, на яку картку буде переказана онлайн позика від «Ваша Готівочка». Для цього обов`язково перевірте належність банківської картки і термін її дії. Якщо всі умови виконані вірно, сміливо розраховуйте на позитивне рішення.

Позика онлайн: чи багато документів потрібно?

Співпраця з банками привчила позичальників до того, що без великого пакета документів у банківському відділенні робити нічого. Окрім особистих документів, до переліку обов`язково належать довідка про доходи, дані поручителів та інші документи. З «Ваша Готівочка» можна забути про це, адже оформлюється заявка на позику онлайн лише за паспортом та ІПН. Паспорт обов`язково має підтверджувати громадянство України і свідчити про те, що позичальник досяг 21-го року.

Крім паспортних даних, Вам потрібно заповнити індивідуальний податковий номер. Зазвичай, він зберігається у паспорті, отже проблем з цим не виникне.

Не важливо: студент Ви або неофіційно працевлаштований громадянин, додаткові документи, які б могли підтвердити платоспроможність, не знадобляться. Якщо ж позика онлайн терміново знадобилась пенсіонеру, потрібно буде вказати серію і номер пенсійного посвідчення. Запам`ятайте, що максимальний вік позичальника, який може звернутись у компанію, складає 70 років.

Позика онлайн на картку: де краще оформити?

Вибираючи мікрокредитну компанію, важливо не потрапити до рук кредиторів, які намагаються побудувати нечесний бізнес. Це компанії, які приховують умови, змущуючи позичальників переплачувати % і страхові внески. «Ваша Готівочка» не практикує цього, тому видає позики онлайн на картку на прозорих і вигідних для них умовах.

Все просто. Компанія пропонує позику на суму від 200 гривень, які можна позичити на будь-які цілі. Рекомендований кредитний період – 16 днів, проте, якщо клієнт хоче користуватись грошима довше або сплатити заздалегідь - «Ваша Готівочка» задовільнить і ці запити.

Може статись так, що онлайн позика потрібна всього на пару днів. Наприклад: не вистачає на покупки або сплату послуг, а зарплату затримують. В цьому разі, немає сенсу оформлювати кредит на тривалий час та сплачувати додаткові відсотки, - беріть мікрокредит у «Ваша Готівочка». Так Ви зможете за чверть години отримати гроші. Сплачуйте позику тоді, коли з`явиться можливість. Навіть якщо повернути кредит пізніше заявленого терміну - це нічим не загрожує. Компанія не практикує нарахування штрафу або пені, якщо Ви сплачуєте нараховані %.

Переваги мікрокредитування полягають в тому, що послуга дає більше свободи і дозволяє самостійно контролювати угоду. Вибираючи позики онлайн, Ви економете свій час, користуєтесь якісним сервісом, а головне - отримуєте гроші швидко.