Оформити позику? Просто і вигідно в «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Існує велика кількість компаній, які пропонуюь своїм клієнтам оформити позику і отримати гроші. Серед них складно знайти вигідні умови кредитування і гідний рівень сервісу. Об`єднати якісне обслуговування, вигідні умови і простоту оформлення кредитів змогла компанія «Ваша Готівочка». Наші клієнти мають змогу оформити позику на картку і готівкою без проблем, довідок і перевірок.

Можливість оформити позику швидко, вигідно і просто

Недостатньо мати можливість оформити позику, коли це необхідно. Умови кредитування є пріорітетним фактором під час вибору компанії, до якої плануєте звернутися. За роки роботи, кредиторам «Ваша Готівочка» вдалося об`єднати не тільки можливість оформити швидку позику онлайн, але і обирати умови кредитування, в залежності від власних інтересів.

Крім можливості оформити позику на картку, ми відкриваємо кредит готівкою в розмірі від 200 до 9 тис. грн. Все, що необхідно для оформлення позики - пройти реєстрацію в системі мікропозик. Зробити це можна в будь-якому з відділень компанії, які відкриті майже у всіх містах країни або в режимі онлайн. Інтернет сервіс дозволяє оформити позику онлайн на картку з будь-якої точки країни і о будь-якій годині.

Щоб оформити позику на картку, достатньо зареєструватися

Щоб стати клієнтом компанії і отримати доступ до сервісу, де зможете оформити позику на картку, необхідно заповнити анкету клієнта і отримати доступ до «особистого кабінету». Для цього потрібно перейти на головну сторінку сайту і під кредитним калькулятором натиснути кнопку «отримати позику». Перед Вами з`являться віконця, в яких необхідно вказати відповідні дані. Всі інформація має бути вказана коректно, інакше Ви не зможете оформити позику  в «Ваша Готівочка». Паспортні дані перевіряються або за карткою, на яку Ви хочете оформити позику онлайн, або звіряються з оригіналами документів, які видаються під час кредитування готівкою.

Крім паспортних даних потрібно вказати ІПН, він дозволяє перевірити особистість власника картки. Контактні данні слугують способом зв`язку з клієтом для надання доступу до «особистого кабінету».

Дата народження вказується повністю – день, місяць, рік. Завдяки цим даним визначається форма, яка надає право оформити позику - готівкою або у вигляді безготівкового переказу на картку.

Згідно діючому законодавству України, оформити позику на картку мають право громадяни у віці від 21 до 70 років, готівкою - почитаючи з 18 років.

Як оформити позику онлайн до 9000 гривень без обмежень за термінами

Обираючи умови, на яких оформити позики онлайн на картку або готівкою, клієнти мають керуватися наступними обмеженнями:

  • 200-9000 грн. – розмір позики;
  • 16 діб – базовий період користування грошима.

В заявці також зазначаються необхідні суму і період. Комісія нараховується лише за фактичні дні користування грошима. Клієнти можуть повернути гроші достроково або пролонгувати, сплативши нараховані комісійні. Дострокова сплата або пролонгаця не обкладаються додатковою комісією, штрафами чи пенею.

Розрахуватися з компанією можна в будь-який зручний час, оформивши в «особистому кабінеті» заявку на списання коштів з кратки. Так само, можете сплатити готівкою у відділенні компанії або банківським переказом за реквізитами компанії.