Оформити позику на картку стало простіще та швидше

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Не хочете довго очікувати, щоб оформити позику на картку банку? Терміново потрібні гроші, але немає можливості збирати довідки, які вимагають в банку для перевірки кредитоспроможності? Отримали відповідь від кредитного бюро про низький рейтинг через погану історію кредитування? Це не причина для відмови в кредиті, в «Ваша Готівочка» оформити позику на картку зможе кожен українець. Просто приходьте, реєструйтеся і отримати миттєву позику на картку онлайн або готівкою обирайте самостійно!

Як оформити позику на картку за півгодини

У нас немає черг, адже працює дистанційний сервіс, який надає можливість нашим клієнтам реєструватися і подавати заявку на кредит онлайн. Тепер міні позику на картку можна відкрити, не виходячи з дому. Ми не відмовляємо клієнтам, які не мають офіційного працевлаштування або низький дохід, оскільки мікрокредитування не передбачає подібних перевірок. «Ваша Готівочка» не перевіряє інформацію з кредитного бюро, а робить запит стосовно історії кредитування в межах компанії. Звернувшися до нас за послугами, Ви зможете отримати миттєву позику на картку протягом лічених хвилин після завершення реєстрації і відправлення заявки на кредит.

Клієнти, які вже мають доступ до «особистого кабінету», мають змогу отримати позику ще швидше, адже не потрібно вказувати особисті дані повторно.

Щоб стати клієнтом компанії і успішно пройти реєстрацію на миттєву позику на картку, достатньо зареєструватися на сайті компанії і отримати доступ до «особистого кабінету». За допомоги дистанційного сервісу подати заявку і оформити позику на картку можна буде в будь-який момент.

В анкеті необхідно вказати свої паспортні дані, контактну інформацію, код ІПН і точну дату народження. Без проблем відкрити миттєву позику на картку зможуть українці до 70 років.

Отримайте миттєву позику на картку на вигідних умовах

Клієнтам, які звертаються до компанії за послугами у віці від 18 років, пропонуємо позику готівкою, адже отримати оформити позику на картку дозволяється клієнтам від 21 року. Єдиний момент, який відрізняє миттєву позику на картку і готівкою – необхідність особистої присутності в момент оформлення заявки і видачі грошей.

Незалежно від того, що Ви оберете - міні-позику на картку або кредит готівкою, умови наступні:

  • розмір позики складає від 200 до 9 тис. грн.;
  • термін користування грошима - 16 днів з можливістю продовження;
  • комісія – 2%.

Ми лише пропонуємо клієнтам можливі умови, а яку суму вказувати в заявці на миттєву позику на картку онлайн і період до повернення Ви обираєте самостійно.

Можливість використовувати міні позику на картку необмежений період часу

Окремої уваги варто приділити періоду, протягом якого дозволяється користуватися коштами. Базовий термін, на який можна оформити позику, не перевищує 16-ти днів, але може бути від 24-х годин. Крайній день, який був вказаний в заявці, вважається днем, коли клієнт забо`язаний повернути гроші і сплатити комісійні. Якщо за якоїсь причини погасити кредит не вдається, можете пролонгувати його.

Пеня і штрафні санкції нараховуватися не будуть, за умови сплати нарахованих комісійних, сплатити які можна через «особистий кабінет» на сайті або у відділенні компанії. По закінченню 16-ти денного терміну і сплати комісійних, необхідно оформити заявку на продовження кредитного періоду.

Розрахуватися з компанією можна готівкою або переказом на картку, незалежно від того, в якій формі була надана позика.