Оформити онлайн кредит на картку стало ще простіше

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Постійні клієнти «Ваша Готівочка» вже знають, як оформити онлайн кредит на картку і де отримати гроші готівкою. Якщо Ви вперше маєте необхідність відкрити позику, прочитайте дану статтю і дізнайтеся все про послуги «Ваша Готівочка».

Щоб оформити кредит онлайн на картку, варто закортіти!

Необхідність оформити онлайн кредит на картку і отримати невелику суму, може з`явитися через різноманітні причини. Дехто звертається за цією послугою щомісяця, користуючись можливістю оформити кредит до зарплатні. Деякі користуються такою послугою в осіньо-зимовий період, коли рахунки за комунальні послуги дорожчають. Так само трапляються випадки, коли люди вирішують оформити кредит онлайн перед відпусткою. Це, в певній мірі, можливість підстрахуватися додатковими грошима на відпочинок.

Переваги мікрокредитування очевидні: незалежно від того, в якій би формі Ви не вирішили оформити заявку на кредит, онлайн або готівкою, простота регєстрації і можливість отримати гроші на вигідних і варіативних умовах доступні для всіх.

Що ми маємо на увазі під варіативністю умов? Можливість самостійно обирати суму коштів і термін користування грошима. Також наші клієнти мають можливість обирати, де і в якій формі пройти реєстрацію, де і в якій формі отримати кошти.

Як оформити кредит без відмови

Мікрокредитування в «Ваша Готіовчка» передбачає, що наші клієнти можуть оформити заявку на кредит онлайн або у відділенні компанії. Дистанційна реєстрація дає можливість отримати аналогічний перелік послуг, як і під час реєстрації у відділенні. Частіше за все, допомоги менеджерів потребують клієнти, які не мають змоги скористатися онлайн-сервісом або просто не мають навичок роботи в інтернеті.

Звернувшися за допомогою, Ви завжди зможете оформити заявку на кредит онлайн або ж обрати інший спосіб отримання позики - готівкою. Щоб пройти реєстрацію і отримати гроші, необхідно мати при собі оригінали паспорту та ІПН. Під час повторного звернення, Вам достатньо буде лише пройти ідентифікацію і обрати суму і період. Після цього, Ви зможете оформити кредит миттєво.

Тим, хто звертається за послугами компанії вперше, корисно буде дізнатися, що компанія не надає кредити готівкою клієнтам, молодше за 18 і старше за 70 років, беготівкові кредити отримують лише громадяни, які старше 21-го року.

Можливість оформити заявку на кредит онлайн за експрес-заявкою

Визначившися з тим, як оформити кредит, онлайн або готівкою, де пройти реєстрацію, залишається тільки визначитися з умовами. Для цього Вам знадобиться наш калькулятор кредитів, який розташований на головній сторінці сайту. Крім того, допоможуть визначитися з увами наші менеджери або представники call-центру.

Пропонуючи нашим клієнтам оформити онлайн кредит на картку або готівкою, ми не обмежуємо їх у виборі суми або терміну. Оскільки «Ваша Готоівчка» є мікрокредитною компанією, позичальники самостійно обирають будь-яку суму в межах від 200 до 9000 гривень. Базовий термін користування грошима складає 16 днів, проте Ви можете як повернути гроші раніше, так і здійснити пролонгацію. Просто врахуйте, що комісійні складають 2% і нараховуються за кожен фактичний день користування грошима.

Якщо Ви хочете користуватися грошима довше, ніж складає базовий період, потрібно сплатити нараховані комісійні. Зробити це можна у відділенні компанії, де подавали заявку на кредит або у будь-якому іншому. Ще варіанти - онлайн заявка на списання коштів з картки або ж банківський переказ.

Не втрачайте можливість оформити онлайн кредит на картку і забудьте за постійну економію! З «Ваша Готівочка» все легко и просто!