Оформити мікропозику онлайн у «Ваша Готівочка» - можливість отримати гроші, зекономивши час!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Щоб оформити мікропозику онлайн, не обов`язково вказувати причини кредитування, надавати довідку про дохід чи залишати заставу. Мікрокредит онлайн на вигідних умовах пропонує отримати «Ваша Готівочка», адже це швидко та безпечно.

Коли варто оформити мікропозику онлайн?

Компанія «Ваша Готівочка» напротязі декількох років позичає гроші на карту чи готівкою по Україні. Щоб оформити мікропозику онлайн, Вам знадобляться лише власні документи - паспорт та код платника податків. Мікрокредити, на відміну від банківських кредитів, видають без кредитної перевірки та поручителів. 

Вирішити термінові фінансові можна достатньо швидко, якщо оформити мікропозику онлайн на банківську картку. Відкрити кредит на карту можна клієнтам від 21 до 70 років. У «Ваша Готівочка» позичать до 7 тисяч гривень під 2% комісійних. Користуватися грошима можна від 1 до 16 днів з можливістю продовження кредитного періоду. Якщо Ви берете кредит на максимальний термін, а повертаєте раніше, комісія буде нарахована лише за фактичні дні користування коштами. Клієнти «Ваша Готівочка» зможуть оформити мікропозику онлайн з поганою кредитною історією чи неофіційним працевлаштуванням. Вам не доведеться пояснювати причини, за яких потрібні гроші або шукати поручителя.

Сьогодні відкрити термінові мікропозики набагато зручніше та вигідніше, аніж брати кредити у банках. Переваги очевидні: миттєве оформлення, відсутність перевірки, без врахування кредитної історії. До того ж, «Ваша Готівочка» пропонує клієнтам самостійно обрати суму та кредитний період.

Як оформлює термінові мікропозики «Ваша Готівочка»

З «Ваша Готівочка» українці без жодних проблем беруть термінові мікропозики, незважаючи на платоспроможність. Крім цього. кредитори не просять першочерговий внесок чи заставу. Щоб отримати кредит, лише заповніть та надішліть заявку кредиторам.

Зоб розрахувати остаточну суму до погашення, скористуйтеся кредитним калькулятором на сайті. Вкажіть необхідні суму та термін і одразу дізнаєтеся, якою є сума до повернення. Жодних скритих платежів, додаткових комісій чи страховки немає. У «Ваша Готівочка» термінові мікропозики на картку видаються 7 днів на тиждень та 24 години на добу.

У заявці потрібно вказати особисту інформацію - паспортні дані, код ІПН, адресу проживання та реквізити власної картки. Вкажіть номер, термін дії та CVV-код картки, на яку буде видан кредит. Клієнти можуть взяти позику на карту, яка діє у платіжних системах VISA тa MasterCard і була видана українським банком.

Умови, обмежуючі оформлення мікропозики онлайн на картку  

Оформлення мікропозики онлайн - загальновідома послуга для українців, яка доступна майже без обмежень! Кредитори позичають незалежно від рівня середньостатичного заробітку Якщо Ваш вік складає від 21 до 70 років і маєте банківську картку, то без проблем отримаєте позику онлайн.

Українці обирають оформлення мікропозики онлайн у «Ваша Готівочка» через вигідні умови та швидкість сервісу. Оформлення кредиту відбувається за паспортом та ідентифікаційним номером, а час складає 15 хвилин. У клієнтів компанії є змога отримати позику, незалежно від наявності відкритих кредитів у банках чи боргів. Кредитори гарантують швидке оформлення, прозорість розрахунуків та конфіденційність даних.

Щоб повернути мікропозику онлайн, Вам достатньо перейти до Особистого кабінету на сайті, вказати реквізити картки і обрати суму до повернення. Крім цього, Ви можете звернутися до найближчого відділення «Ваша Готівочка», каси будь-якого банку або скористуватися терміналом чи iBox. 

Українська