Оформити кредит онлайн можна за 15 хвилин

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Існує декілька думок про кредити і компанії, які надають відповідні послуги. Одна з них прирівнює кредити до шансу тимчасово покращити фінансове становище, і це дійсно правильне ставлення до даного виду послуг. Хоча, існують і такі люди, які вважають оформлення позик недопустимим.

Не бійтеся оформити кредит онлайн, користуйтеся грошима розумно

Чому виникають такі ситуації? Для більшості, скористатися позикою - визнати те, що вони не в змозі заробити достатнью суму для задоволення власних потреб. Як вчиняють такі люди? По можливості, шукають додадкові джерела доходу, виключаючи варіант звернутися до кредитних компаній, або обмежують свої витрати, щоб чітко увійти до бюджету.

Останній варіант є доволі розповсюдженим і затребуваним. Проте, сама суть кредитних відносин спрямована на отримання прибутку кредитними компаніям, тому змушує прирівняти їх до числа шахраїв.

Останні два варіанти цілком невірні. Можливість оформити кредит дозволяє швидко вирішити питання, пов`язані з нестачею грошей. Трапитися така ситуація може з кожним і доволі неочікувано. Кредитори дійсно позичають гроші в борг, проте кредит – це ніщо інше, як послуга, яка надається компаніями фінансового ринку.

Як оформити кредит в «Ваша Готівочка»

«Ваша Готівочка» є мікрокредитною компанією, яка надає можливість зареєстрованим клієнтам оформити кредит онлайн або отримати готівкою. Під «отримати» мається на увазі можливість оформити заявку на онлайн кредит або вказати спосіб кредитування «готівкою». Форма заявки є доступною одразу ж після елементарної реєстрації на сайті компанії, де Ви вказуєте свої персональні та контактні дані, вік і ІПН.

Контактні дані, номер мобільного і адреса електронної пошти допомогають ідентифікувати клієнтів і надалі мати доступ до «особистого кабінету», статусу заявки, пропозиціям компанії і не тільки.

Крім того, щоб оформити кредит онлайн, необхідно максимально точно і достовірно вказати свої персональні дані. Оскільки безготівкові позики оформлюються без перевірки паспортних даних, інформація, надана в заявці, має бути абсолютно ідентичною даним власника картки.

Можливість оформити заявку на кредит онлайн і готівкою

Після того, як Ви пройдете реєстрацію і отримаєте доступ до персонального кабінету, зможете оформити онлайн кредит на картку, видану будь-яким банком країни. Номер картки, на яку має надійти грошовий переказ, вказується в заявці. Тут же Ви заповнюєте поля, вказуючи паспортні дані і суму з періодом оформлення позики.

Перш, ніж оформити заявку на кредит онлайн, ми пропонуємо ознайомитися з умовами. Допомогти в цьому може калькулятор кредитів, розміщений на головній сторінці сайту компанії. Своїм клієнтам «Ваша Готівочка» пропонує оформити кредит онлайн або готівкою на будь-яку суму, керуючись обеженням в 9000 гривень. Термін користування грошима складає 16 днів і може бути пролонгований.

Клієнтам компанії дозволяється оформити кредит від 1-го дня. Тим самим, Ви можете сплатити гроші раніше або користуватися довше. Відсоткова ставка, незалежно від того, в якій формі оформити кредит, онлайн або на картку, складає 2% від повної суми позики і нараховується щоденно. Кредитори не встановлюють прихованих та додаткових комісійних. Ще однією обов`язковою умовою, щоб без проблем оформити кредит, є відповідний вік фізичної особи, яка отримає позику. Щоб оформити онлайн кредит на картку, Ваш вік має складати від 21-го до 70-ти років. Для позик готівкою – це вік від 18-ти років і обов`язкова наявність оригіналів паспорту та ІПН.

Такі умови кредитування «Ваша Готівочка» дозволяють використовувати позики тоді, коли Вам це потрібно і дають можливість оформити кредит в будь-якому обсязі. Користуйтеся послугами кредиторів з розумом!