Оформити кредит готівкою: простіше не буває!

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Життя кожної людини складається зі злетів і падінь. Іноді труднощі можна передбачити і як слід підготуватись, але частіше за все неприємності стаються раптово. Отже, рішення потрібно приймати дуже швидко. Дехто може розгубитись в данному випадку, а дехто починає активно шукати вихід зі скрутного становища. Коли проблема полягає у грошах, кращим варіантом буде оформити кредит готівкою у «Ваша Готівочка». В цьому вже змогли переконатись тисячі клієнтів, які вибрали нашу компанію для подальшої співпраці.

Мікрокредити – це давно не нововведення. Вони стали частиною повсякденного життя, адже допомогають вирішувати поточні фінансові питання. Саме завдяки мікрокредитним компаніям з`явилась можливість отримати кредит готівкою, але на лояльніших умовах, ніж пропонують банки.

Чи можна оформити кредит готівкою і довіритись кредитній компанії?

Коли гроші потрібні негайно і часу на тривалі міркування немає - доводиться діяти швидко. Де взяти необхідні кошти? Заробити? Навряд чи це вдасться заробити їх за один день або декілька годин. Позичити у друзів або знайомих? Навіть, якщо вони готові надати Вам необхідну суму, це не завжди зручно. Звернутись у банк? В цьому випадку кредит готівкою доведеться чекати декілька днів, і немає жодних гарантій, що результат буде на користь позичальника.

Всі ці нюанси спонукали до того, що з`явилася гостра необхідність у пошуку альтернативних варіантів. Відпочатку, цю роль виконували одиничні приватні кредитори, які встановлювали свої умови. І тільки декілька років назад стало відомо про відкриття компаній, які дозволяють отримати кредит готівкою на чесних і відкритих умовах.

Лідером серед них безумовно стала «Ваша Готівочка». Успішно зарекомендував себе відпочатку, компанія швидко здобула довіру і статус «надійного» кредитора. Сьогодні відділення працюють у більшості міст і населених пунктів країни, а онлайн-сервіс гарантує підтвердження кредиту готівкою на картку навіть людям з глибинок країни.

Чим вигідний кредит готівкою, оформлений у «Ваша Готівочка»?

Кредитні організації працюють за схемою, яка схожа на банківську. Клієнт бере кредит готівкою на певний термін, за що нараховується фіксований відсоток. Відмінності наведені далі:

  • «Ваша Готівочка» може оформити кредит готівкою як на 1 день, так і на декілька. Як відомо, банки кредитують на довший період;
  • нарахування відсотків у компанії здійснюється за фактичну кількість днів користування позикою. Сплатити кредит готівкою можна будь-якої миті, а не очікувати кінця місяця або часів роботи компанії;
  • процедура оформлення позики у «Ваша Готівочка» спрощена до максимуму. Отримати гроші можна всього за 15 хвилин, замість того, щоб чекати у банківських чергах і оформлювати гори паперів.

Таким чином, мікрокредитна компанія – це чудова альтернатива, коли клієнт не має вільного часу і налаштований на швидкий результат.

Отримати кредит готівкою: з чим доведеться зіткнутись?

На перший погляд кредит - це тривала і складна процедура. Але так здається до того моменту, доки особисто не скористатись послугами мікрокредитної компанії. Вони приємно здивують тим, наскільки швидко і просто можна відкрити позику.

Якщо Ви запланували оформити кредит готівкою, потрібно мати при собі паспорт та ІПН. Інші документи Вам не знадобляться, за виключенням пенсійного посвідчення (для літніх людей). Особисті дані Ви вказуєте у заявці, яку заповнюєте онлайн або у представництві компанії.

Щоб кредит готівкою був підтверджений позичальнику, потрібно мати особисту банківську картку. Вона може бути оформлена у будь-якому з державних банків і обслуговуватись платіжними системами VISA або MasterCard. Належність картки строго перевіряється системою безпеки компанії. Ця процедура називається верифікацією і є обов`язковою для всіх позичальників: вона дозволяє встановити особистість позичальника і не допустити використання чужої картки у шахрайських цілях.

Стандартний відсоток за кредит готівкою на картку - 2% в день. Базовий кредитний період складає 16 днів, а % нараховуються тільки за фактичні дні користування грошовими коштами.

У «Ваша Готівочка» оформити кредит готівкою можуть всі громадяни України, яким на момент звернення вже виповнилось 18 років. Лояльність компанії підтверджується також готовністю співпрацювати з тими, хто не мають офіційного працевлаштування.