Оформити кредит через інтернет зможе кожен в компанії «Ваша Готівочка»

Cума
грн.
Термін
дн.
Цілодобово 24/7
Позика:
грн.
Відсотки:
грн.
До повернення:
грн.
Погашення до: 18.03.2019

Коли гроші необхідні терміново, в максимально стислий період, банківські послуги навряд чи стануть правильним чи то раціональним рішенням. Банки висувають доволі суворі вимоги до кредитоотримувачів, перевіряючи кредитну історію, оцінюючи платоспроможність та кредитоспроможність потенційних клієнтів. Щоб пройти перевірки, необхідно підготувати доволі багато документів, усіляких паперів, що підтверджують наявність постійного місця роботи та офіційного доходу. Якщо хочете мати можливість отримати швидко гроші, дійсно безпечно, скористайтеся пропозицією оформити кредит безготівковий через інтернет від «Ваша Готівочка», що надає позики 24/7.

Пропонуємо оформити кредит безготівковий через інтернет в терміновому порядку

Ви все ще вагаєтеся, чи обрати банківське кредитування, чи скористатися послугами «Ваша Готівочка»? Банківське кредитування, насправді, доступне для українців, у випадку, якщо у вас є час для того, щоб дочекатися розгляду заявки, а рівень доходів дозволяє пройти перевірку на платоспроможність. Простим громадянам, яких називають немиловидним словом «пересічні», кредитування недоступне, оскільки в країні діє певне законодавче обмеження. Отримати позику, якщо кредитне навантаження становить половину доходу або більше, не дозволяється на законодавчому рівні.

Отже, якщо вам необхідні гроші, ви завжди можете скористатися пропозицією від «Ваша Готівочка» і оформити кредит на картку через інтернет, щоб отримати гроші безготівковим переказом. Наші клієнти мають змогу взяти гроші без надання довідок лише за умови наявності паспорта, ІПН та діючої банківської картки. Умови кредитування – більш ніж лояльні. Нашим клієнтам надається змога взяти довільну суму коштів в розмірі від 200 до 9000 гривень на зручний період часу до 16 діб.

Ми не нараховуємо додаткової комісії за терміновість і право обирати умови кредитування, відкриваючи позики під 2% комісійних. Після проходження реєстрації та підтвердження заявки, гроші передаються в користування миттєво.

Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам самим обирати, де і як отримати гроші. Це може бути готівковий чи безготівковий кредит. Зареєструватися в програмі мікрокредитування, щоб оформити кредит до 9000 грн. через інтернет можна просто на нашому сайті. Також, безготівкову позику можна отримати у відділеннях компанії, де видаються гроші готівкою на руки.

Частіше за все українці обирають саме безготівкові кредити оскільки це зручно, швидко та просто. Просто оберіть, де і коли вам буде зручно пройти реєстрацію, підготуйте необхідні документи, перевірте чи активна ваша банківська картка та виділіть півгодини вільного часу. Разом з «Ваша Готівочка» оформити кредит грошовий через інтернет буде не складно.

На яку суму можна оформити кредит через інтернет?

Ми не пропонуємо нашим клієнтам гроші в якості цільових кредитів, не фінансуємо бізнес проекти, просто займаємося споживчим кредитуванням. Отримати позику від «Ваша Готівочка» – означає отримати гроші на першочергові цілі. Мікрокредитування передбачає надання термінової фінансової допомоги. Розмір позики не перевищує середнього рівня доходів українців та становить не більше 9000 гривень.

Стати клієнтом компанії та оформити кредит через інтернет без довідки має змогу кожен: і студент, і пенсіонер, і домогосподарка, і працівник, що з дня на день сумлінно заробляє гроші. Щоб скористатися онлайн сервісом, вам не знадобляться особливі навички та знання користування інтернет сервісом. Вам достатньо відповісти на питання анкети, дочекатися дзвінка оператора та підтвердити ваші наміри оформити кредит через інтернет без довідки про доходи.

Кредитування від «Ваша Готівочка» передбачає можливість взяти гроші у довільному розмірі на власні потреби у розмірі від 200 до 9000 гривень. Період використання коштів обмежується базовим періодом кредитування в 16 діб при мінімально можливому строці кредитування в одну добу. Ставка кредитування становить 2%. Комісійні нараховуються щодня протягом усього періоду використання коштів до повного погашення кредиту. При необхідності кредитний період може бути подовжений або ж позика може бути погашеною достроково. На який період оформити кредит через інтернет без довідки, в якому розмірі, визначати лише вам.

Щоб подовжити кредитний період, достатньо повідомити компанію про своє бажання та своєчасно сплатити нараховані комісійні. В подібній ситуації додаткова комісія чи штрафні санкції не будуть нараховуватися. Щоб оформити кредит через інтернет без довідки, просто поверніться до початку статті на кредитному калькуляторі, що розміщений праворуч, натисніть кнопку «отримати позику».

Взяти кредит по паспорту через інтернет – швидко, зручно та вигідно

Щоб отримати гроші одразу ж при зверненні, радимо вам заздалегідь ознайомитися з умовами кредитування від «Ваша Готівочка». Головною умовою отримання позики є надання достовірної та повної інформації при заповненні анкети клієнти. В разі звернення за готівковою позикою, вам знадобиться мати при собі паспорт та ІПН, їх оригінали. Для того, щоб взяти кредит по паспорту через інтернет, вам знадобиться мати активну банківську карту, зареєстровану саме на вас.

Пенсіонерам ми також не відмовляємо в наданні послуг, просто просимо надати для ознайомлення пенсійне свідоцтво. Згідно умов програми мікрокредитування, взяти кредит по паспорту через інтернет мають право особи, що досягли 21-річчя і є громадянами України. Готівкові кредити видаються лише у відділеннях після надання оригіналів зазначених документів. Отримати готівкову позику мають право особи у віці від 18 років.

Більш детально дізнатися, як через інтернет взяти безготівковий кредит по паспорту без відмови і проблем можна, зателефонувавши на «гарячу лінію». Також, ви зможете отримати усю необхідну інформацію про те, як через інтернет взяти кредит, скориставшись формою зворотнього зв’язку або завітавши до наших відділень. Гроші від «Ваша Готівочка» – це дійсно легко, просто та вигідно.